Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Prolaktin değerin mi yüksek canım neden süt geliyor. Bide hangi değerlerin yüksek ki tembellik var dedi

kısmet olmayınca olmuyor işte.. beklemek ne yorucu..13 mayısta kontrole gittiğimde doktor süper dedi yumurtalar gelişmiş dedi, ki zaten bir sıkintım da yok.sebepsiz bizimki.. hocam dedim yumurtalar derken kaç tane sağda da solda da gelişmiş 12 ,13 tane var dedi.. tabi kaç mm olduklarini sormadim ..kaci catlamaya hazir vs diye.bu klomene cogul gebelik riskini goze alarak basladim .. bekliyorum bakalim..

Benimde aynı gündü sanırım ve dün geceydi nasıl bir şeydi bilemiyorum aşırı bir sinirdi yani normalde böyle 2 3 gün kala en fazla olurdu o kadar erken hiç olmamıştı
Aaa aynısı gerçekten elime bişeyleri alıp parçalasam geçmezdi böyle içten gelen bişey. Ay insan öyle olmasın ya çok sakin bir yapım var benim normalde

Allah nasip etsin bir an evvel inşallah ne zamandır bebek planlıyorsunuz.

kuzum buralardayım hep. Ben bebekten soğuduğum için ses çıkarmıyorum pek
Sen neler yaptın?
Asko hsg cektirdim ben cok skntilydi ozellikle sonrasi tuplerim kapaliymis 2. De acildi ilac verip ikinciyi cektiler. Ve bu ara rahmimde kasilma var surekli psikolojik mi bilmiyorum ama cok rahatsiz ediyor beni surekli ıkınma hissi gibi bi kasılma anlamadim gitti.. Bebekten soguycak bi durum yok kuzu yaa sadece takmiycaz relax olcaz

Allah nasip etsin bir an evvel inşallah ne zamandır bebek planlıyorsunuz.
15 ay oldu.bunun 2,3 ayı muhtemel yum. tarihlerini kaçirdik ben memleketimde tekirdagda oldugum icin.. son adetimde gidince doktor artik catlatma dusunebilirz dedi basladik iste klomene canim.. ayrica klomenle beraber magnezyum efervsan tablet de verdi... catlatna ignesinden 1 gun sonra da duohaston verdi ona basladim.. dillenme olursa sonrasinda rahmi hazirlayarak bebegin tutunmasini destekleyici olarak..

tıkalı olunca biraz sancılı süreç oluyormuş evet ben de öyle okudum. Geçmiş olsun canım. Şimdi kısa sürede gebelik haberi gelir o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…