Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın. Dün öğlen çatlatma iğnesi vuruldum bu akşam ilişki olacak saate çok dikkat etmezdim bundan öncekilerde dr mutlaka 36. Saat ilişki olmalı dedi yani öğlen 12 de iğne yaptıysam mutlaka gece 12 de ilişki olacak. Bu kadar ayrıntılı olacağını sanmıyorum ben ama bugün yinede dikkat etmeye çalışacağım siz saate dikkat ettiniz mi?

Sana şimdi takma rahat ol derdim ama işe yaramayacağını biliyorum inşallah en kısa zamanda bu sorunlardan kurtulursun kuzum

canım bende geçen ay vuruldum saatler önemliymiş bize doktor saat vermişti, birde ilişkiden yarım saat önce karbonatlı su ile vajinanın içini temizle ilişkiden sonrada bi saat kalkma altına yastık koy yat dedi ama bu durum benim psikolojimi bozdu yastığı koyamadım eşim yardım etti çok kötü görünüyordum ve ısmarlama ilişkiydi zaten benim ki bu psikolojiyle olduğu için yada başka sebepten olumsuz oldu

Ben iğneyi olduktan ertesi gün akşam ilişki oldu ama dakikasına kadar dikkat etmedik öyle ki zaten sperm yaşıyor ve olacağı varsa oluyor. . akşam ilişki yaşarsan zaten 36 saate yakın oluyor.

Ben sanıyorum ki 36 saat içinde herhangi bir zaman çatlayacak dolayısıyla cidden saate takılmadım belki 30. saat ilişki oldu bilemiyorum. O görev gibi ilişki olayından bende tiksindim ya benim de. Bu 3.ayım femara+ovitrelle kullanıyorum

Ben iğneyi olduktan ertesi gün akşam ilişki oldu ama dakikasına kadar dikkat etmedik öyle ki zaten sperm yaşıyor ve olacağı varsa oluyor. . akşam ilişki yaşarsan zaten 36 saate yakın oluyor.
Ben de o mantıkla hep değerlendirdim işte Dr tembihledi illa 36.saat amaaan daha istemiyorum zaten çatlatma falan rahim filmi çektireceğim sonra olacaksa kendiliğinden olsun

Benim dün akşam yaptigim test bu sabah baktigimda kuruma çizgisi gibi gördüm,suya tutdum kuruladim dikkatli bakinca çizgi yene gözüküyor, atdığım foto da duş yapmadan önceki hali
Ay nolcak bizim bu halimiz testlere banyo yaptırıyoruz efekt yapıyoruz falan tozuttuk iyice sanki çizgi var gibi ama kırmızılık dağılmış ya belli olmuyo çok bıcıbıcı yaptıktan sonraki halini de atsana canım

Ben de o mantıkla hep değerlendirdim işte Dr tembihledi illa 36.saat amaaan daha istemiyorum zaten çatlatma falan rahim filmi çektireceğim sonra olacaksa kendiliğinden olsun
canım bende olmayınca rahim filmine gidicektim ama biraz toparlanıp gitcem her sefferinde çok üzülüyorum şimdide bölgesel incelmeye gidicem ya gebelik varsa diye aklıma geliyor ama biliyorum olmadığını da

İnşallah inşallah başka şeylerle meşgul olmaya bak uğraş bul kendine yoksa vakit geçmiyor
Doktoruma sordum ara kanama normal olur dedi. Adetin gecirikirse gel dedi Gerçekten zaman geçmiyor birde şimdi geldi ya pembeler acaba hala devam ediyor mu diye bu seferde kontrol bağımlısı oluyorum acaba gelmeye devam ediyor mu hep oralarda bir dürtüklüyo içimdeki hep hadi git bak hadi git bak olsan bir türlü olmasan bir türlüü çileeeeeeğğğ

Merhaba bende yeni katıldım sayfanıza :) soa 8-15 mayıs
Merhaba bende yeni katıldım aranıza Sat 8-15 mayıs beklenen 5 haziran. 8 aydır bebek bekliyoruz. Bu cuma yumurta çatlatma iğnesi olucam. Femara hap kullanıyorum inşallah güzel haberler alacağız :)

Kızlar merhaba,dün regl günümdü ama olmadım akşam hemen test yaptım ve yaptığım gibi koyu çıktı. Kimyasal olma ihtimal, var mı ? hemen doktora gitmek istemedim doktorum adetin 1 hafta geçerse gel demişti. kimyasal gebeliklerde silik mi çıkıyor benimki direk bu kadar net çıktı

Eklentiler

• RESİM1.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar şimdi size birşey sorucam :) cuma günü yumurta genişletmesi için femaraya başlattı doktorum 1 aydır polikistik over yüzünden korunuyorduk bugün ilaca başlayalı tam 6 gün oldu 2 haftadır da korunmuyorum. Sabahları hafiften mide bulantısı idrara sık çıkma ve iştahsızlık başladı 2-3 gündür sizce neden kaynaklanır ilaç bunu yaparmı eşimle bu belirtileri görünce heyecanlandık ister istemez. Ama test yapmaya da korkuyorum negatif çıkarsa üzülürüm diye 8 aydır deniyoruz

İnşallah bebektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…