Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba,dün regl günümdü ama olmadım akşam hemen test yaptım ve yaptığım gibi koyu çıktı. Kimyasal olma ihtimal, var mı ? hemen doktora gitmek istemedim doktorum adetin 1 hafta geçerse gel demişti. kimyasal gebeliklerde silik mi çıkıyor benimki direk bu kadar net çıktı
Baya baya hamilesinnn tebrik ederimmmm🥰🎉🎉

Ay nolcak bizim bu halimiz testlere banyo yaptırıyoruz efekt yapıyoruz falan tozuttuk iyice 🤣🤣 sanki çizgi var gibi ama kırmızılık dağılmış ya belli olmuyo çok bıcıbıcı yaptıktan sonraki halini de atsana canım 🤭🤭😂😂
Valla gebe olanın şak diye kıpkırmızı çıkıyor bizim gibi kör olana kadat Şaş bakmiyorlar 😂😂

Kızlar merhaba,dün regl günümdü ama olmadım akşam hemen test yaptım ve yaptığım gibi koyu çıktı. Kimyasal olma ihtimal, var mı ? hemen doktora gitmek istemedim doktorum adetin 1 hafta geçerse gel demişti. kimyasal gebeliklerde silik mi çıkıyor benimki direk bu kadar net çıktı
Canım kimyasal gebelik nereden aklına geldi neden kimyasal olsunki veya kimyasalsa bile cizginin silikligi ile alakası yokki Seninki bariz pozitif canım tebrik ederim belirtin var miydi

Canım kimyasal gebelik nereden aklına geldi neden kimyasal olsunki veya kimyasalsa bile cizginin silikligi ile alakası yokki Seninki bariz pozitif canım tebrik ederim belirtin var miydi
teşekkür ederim canım, ya ne bileyim biraz zor bir süreçti bizimkisi daha başındaydık ama. 3 aydır istiyoruz 2,5 yıllık evliyiz bende bir sıkıntı yoktu. eşimde muayane oldu ne olur ne olmaz diye. onda sperm azlığı şekil bozukluğu çıktı. doktor 1 sene deneyelim olmazsa aşılama yaparız eğer oda olmazsa tüp bebek şansınız yüksek dedi. daha sonra baya araştırdım proxeed plus,keçiboynuzu özü,çiğ kabak,muz bitter çikolata ,çörekotu tarçın ve bal karışımı eşime hep takviyeler verdim bu şekilde daha kullanalı bir ay olmamıştı ki testim pozitif çıktı ve diz dirsek pozisyonunu denedik hep kafamda bu ay silmiştim olmaz diyordum yumurtlama gününü değerlendiremedik bir gün öncesini ve çatlama gününü değerlendirdik. belirti olarak regl olacağımm gibi aynıydı hala ağrım da var hafif ama. Kimyasalı neden hemen aklıma geldi çok araştırıp çok şeyler okuduğüum için hep korkuyorum ne bileyim çok dua ediyorum rabbim dualarımı kabul etsin.

teşekkür ederim canım, ya ne bileyim biraz zor bir süreçti bizimkisi daha başındaydık ama. 3 aydır istiyoruz 2,5 yıllık evliyiz bende bir sıkıntı yoktu. eşimde muayane oldu ne olur ne olmaz diye. onda sperm azlığı şekil bozukluğu çıktı. doktor 1 sene deneyelim olmazsa aşılama yaparız eğer oda olmazsa tüp bebek şansınız yüksek dedi. daha sonra baya araştırdım proxeed plus,keçiboynuzu özü,çiğ kabak,muz bitter çikolata ,çörekotu tarçın ve bal karışımı eşime hep takviyeler verdim bu şekilde daha kullanalı bir ay olmamıştı ki testim pozitif çıktı ve diz dirsek pozisyonunu denedik hep kafamda bu ay silmiştim olmaz diyordum yumurtlama gününü değerlendiremedik bir gün öncesini ve çatlama gününü değerlendirdik. belirti olarak regl olacağımm gibi aynıydı hala ağrım da var hafif ama. Kimyasalı neden hemen aklıma geldi çok araştırıp çok şeyler okuduğüum için hep korkuyorum ne bileyim çok dua ediyorum rabbim dualarımı kabul etsin.
Canım en buyuk şeyi başardınız Allah'ın izni ile gebe kalabildin hemde keseyi felan bile gorebilirsin çünkü testin çok güzel maşallah canım yumurtlama gununu de takip ettin mi canim sen ovulasyon testi ile

Canım en buyuk şeyi başardınız Allah'ın izni ile gebe kalabildin hemde keseyi felan bile gorebilirsin çünkü testin çok güzel maşallah canım yumurtlama gununu de takip ettin mi canim sen ovulasyon testi ile
evet birgebeningunlugu sayfasından almıştım ovülasyon testlerimi.Hamilelik testimden onun yolladığı hediye üründen yaptım

Maşallah canım kimyasal olmasa da silik cıkıyo benim bir kızım var onda da silik çıkmıştı ama sanırım senin testinin içindeki o kırmızı test boyası biraz fazla olduğu için daha net göstermiş sağlıkla kucağına al canım inşallah 🤲🏻

Maşallah canım kimyasal olmasa da silik cıkıyo benim bir kızım var onda da silik çıkmıştı ama sanırım senin testinin içindeki o kırmızı test boyası biraz fazla olduğu için daha net göstermiş sağlıkla kucağına al canım inşallah 🤲🏻
çok teşekkür ederim amin inşallah. Cmt gününe doktora randevu aldım adet gecikmemim 6.günü gideceğim. Tahminince kese görünmez şuan 3.haftanın içindeyim.

@Reyyanalmd @Beyazmelek11 @Fehva
@E L B A @Zeyno2734 @Mehmetugba @Gunzaman @vrllardanbirben @Feyzaakncc @dilara capgu @Bebisimolsunnf @Htc 35 @Manolyalar @Dua4614 @10760052marla @Aynuradana @bonnibel @Mavihali @Kisgunesim22 @orkide98 @busraa2619 @ezomanyaa @Afddy @kendimidurdaracakdegilim M Mucize bebek 1201 @Tiryakim @Rafiyeatilla @aysesngul @Cotto @orjinal19 @A R Y A Derin1111 Derin1111

Kızlar rica ediyorum son durumlarınızı bildirin..🙏🏻 Bir çoğunuzu kaçkez etiketledim buraya girmenize rağmen cevab gelmedi..

Siz bana haber vermeyince listeyi güncelleyemiyorum, bu yüzden uzun zaman yazmayan olursa listeden silmem gerekiyor.. lütfen iki dakika da olsa geri dönüş yapın..🌺🌺🌺
Ya kusura bakma cnm ben haber veremedim sana ben regli oldum pekte giremedim buraya o yuzden

Hanımlar merhaba ben klomen kullanıyordum adetin 5.günü kullanmaya başladım bittikten 12 13 gün sonra lh testinde 4 5 6 mayısta koyulaşma gördüm sonra silikleşip yok oldu 24 26 arası regl olurdum şu an 31.gün yani 5 gündür regl gecikti dün artimed gebelik testi yaptım git gide testte silik çizgi belirginleşti ama çokta net değildi.artimed güvenli midir acaba

Ya hem Ovulasyon takip edenler hem de sağlık sorunu olmayanlar var mesela onların neden çocuk olması aylar alıyor. Tabi ki her şey Allahtan ama tıbbi yanını merak ediyorum. Gittiğiniz de doktorlarımız açıklama yapıyor mu ? Yani mesela o ayki yumurta ya da sperm kalitesi mi düşüyor acaba
Bu ben. Doktorlarım çiçek gibi yumurtaların var dedi 🤭 eşime de maşallahin var dediker . Ama bizde tık yok . Yeni evliyim. İnsanların dediklerine çok baktım ben. Şimdi daha bilinçliyim hiç kimseye birşey demiyorum herkes meraktan çatlıyor ama ben hepsinin ağzının payını verdiğim için bana soramiyorlar . Valla kafam çok rahat şuan 🌸 namaz kılmasam hiç birşey anlamazlar da .

Kızlar merhaba dün akşam test yaptım ilk 10 dakika içinde bişey yoktu hayali bir çizgi gördüm ama uyduruyorsun diyip attim. Adetime 4 gün var test markası surelab trendyoldan aldım sizce kuruma çizgisi mi ??

Eklentiler

• 20220518_105415.jpg
    20220518_105415.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 59
  • 20220518_105411.jpg
    20220518_105411.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 55
  • 20220518_105404.jpg
    20220518_105404.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 60
X