Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yoo ultrasonda kontrol etdiriyordum bir tane yumurta vardı oda 17ci gün çatladı,ondan 2 gün sonra gelen ağrı neydi bilemedim🤔 inşaallah olumlu sonuç alırız😍en zor kısmı işte hem zamanın geç gitmesi,hem test yapmamak için dayanmak
Onu bana sor 😔 aylardır bekliyorum her ay artık bu ay akışına bıraktım hayırlısı olsun hepimize

İyiyim canım totomdaji iğne ağrılarını benimsemeye çalışıyorum 😅😅 haber geldi bugün, 7 cücem oluşmuş 😅🤗 3.gün tam bilgi verecekler galiba kalitesini markasını falan öğrenicez inşallah 😁
Gunaydin cnm. Aksam sayfayi yeniledim durdum, cvbini goremedim. Sayfanin yarisi gorunmuyor, uygulama donuyor bi suredir. Masallah cok iyi, dizi dizi yavrularin olmus 🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣 😃 Cok az kaldi 🤲

Walla içine geçiyoruz🤭🤭 istemsiz oluyo napalim 😂😂😂
😂😂😂😂 Benim dün akşam yaptigim test bu sabah baktigimda kuruma çizgisi gibi gördüm,suya tutdum kuruladim dikkatli bakinca çizgi yene gözüküyor, atdığım foto da duş yapmadan önceki hali🤣🤣🤣🤣

Eklentiler

• IMG_20220518_041336.jpg
    IMG_20220518_041336.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar günaydın. Pazartesiden beri kasiklarimda özellikle sol tarafımda ağrılar var. Adet sancısı gibi değil zaten regle de 8 gün var. Göğüslerim bazen durduk yere çok sızlıyor. Uzun süre sutyen takinca cikardigim anda göğüs uçlarım kopacakmış gibi oluyor. Nedense bu ay içimde bi his var olacak gibi. Bunlar belirti mi bilmiyorum ama yazmak istedim olursa eğer döner bakarız ne belirti yaşamışım 😊 bugün tahmini catlamanin ve şüpheli ilişkinin 6. Günü.

bölgesel zayıflamaya başlıcam yarın o sebeple vereyim demiştim aslında ama bilemedim şimdiye kadar ya hamileysem diye diye hiç bişey yapamadım testi onun için vericektim bir inannılmaz kasık ağrım var son günlerde en son 28 mayısta regl olmuştum kafam karıştı

Kızlar günaydın. Pazartesiden beri kasiklarimda özellikle sol tarafımda ağrılar var. Adet sancısı gibi değil zaten regle de 8 gün var. Göğüslerim bazen durduk yere çok sızlıyor. Uzun süre sutyen takinca cikardigim anda göğüs uçlarım kopacakmış gibi oluyor. Nedense bu ay içimde bi his var olacak gibi. Bunlar belirti mi bilmiyorum ama yazmak istedim olursa eğer döner bakarız ne belirti yaşamışım 😊 bugün tahmini catlamanin ve şüpheli ilişkinin 6. Günü.
şuan bende bunları yaşıyorum bunlar bi belirti mi

Evet yaa ikidebir gidip gözlerimi dibine kadar açmaktan daral geldi😂😂😂varsa çıksin ama böyle olmaz ki
Vallahi benim gecikmenin 11. Günü 3 tane kaset test yaptım en sonuncuda zorda olsa incecik Bi çizgi gördüm gibi ama mikroskopla bakmak lazım o derece belli belirsizdir 1 tanede kan verdim gecikmenin 2.günü oda 1.20ydi bugün 3te randevum var Eğer doktorda belli değil hamile de olabilirsin derse kafayı yerim heralde çıldırıciiiiiiiiiiiiiiiim artık kafayı yedim iyice psikolojim bozuldu hayır çok hamile olmak yada olmamak önemli değil çok şükür evladım var da bu belirsizlik kahrediyor insanı🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Benimde 9 gün kala öyle olmuştu sonra kahverengiye çevirdi ama 11 gün geciktim hala gelen giden yok 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Of of öyle moralim bozuldu ki ağlamamak için direniyorum. Yaa daha ilk denemede hamile kalan insanlara gerçekten hayran kalıyorum 1 sene oldu uğraşıyoruz hiç bir sorun yok her ay test yapmaktan umut içinde beklemekten yoruldum artık ne kadar pozitif düşünmeye çalışsamda sonu hep bir üzüntü 🥺🥺🥺

X