Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba dün akşam test yaptım ilk 10 dakika içinde bişey yoktu hayali bir çizgi gördüm ama uyduruyorsun diyip attim. Adetime 4 gün var test markası surelab trendyoldan aldım sizce kuruma çizgisi mi ??
Markayı bilemiyorum hiç kullanmadım ama Yeniden test yapsanız kuruma çizgisi için çok pembe geldi bana sanki

Abla kusura bakma kzıımı kaybettiğim için genetik test felan vermiştim sonuçlar çıktı epilepsi hastalığım çıktı 3 gün yoğun bakımda kaldım test yaptım silik çıktı adetim gecikiyor ama kan vermeden bişey demek istemiyorum ama hala regl olmadım 5 gün gecikiyor reglim

23 yaşındayim. Şuan memleketteyimm ayy delirecem artik tersledim birini. İşte sen tembel çıktın neyi bekliyorsunuz olmuyor mu siz mi istemiyorsunuz korunuyor musun gibi edepsizce sorular
Tersle hepsini tersle . Böyle ayıp konular sorulmaz de. Ben tersledim şimdi annem bile sormuyor kafam çok rahat

Kızlar merhaba dün akşam test yaptım ilk 10 dakika içinde bişey yoktu hayali bir çizgi gördüm ama uyduruyorsun diyip attim. Adetime 4 gün var test markası surelab trendyoldan aldım sizce kuruma çizgisi mi ??
Surelab da kuruma cizgisi oluyor ama bu sizinki gri beyaz gibi degilde sanki pembe gibi..tekrar yapin testi olabilir gebelik

23 yaşındayim. Şuan memleketteyimm ayy delirecem artik tersledim birini. İşte sen tembel çıktın neyi bekliyorsunuz olmuyor mu siz mi istemiyorsunuz korunuyor musun gibi edepsizce sorular
Onlara ne? Deki ay ne kadar ayip sorular bunlar daha biz cok genciz herseyin zamani var bide bizlerde böyle şeyler konuşulmaz de hem şakaya vur hem ciddi şekilde söyle

Canım kimyasal gebelik nereden aklına geldi neden kimyasal olsunki veya kimyasalsa bile cizginin silikligi ile alakası yokki Seninki bariz pozitif canım tebrik ederim belirtin var miydi
Gidip kan versene canım için öyle rahat eder ama bariz belli yani HCG yüksek çıkar büyük ihtimalle.. Hayırlı olsun şimdiden

İnşallah vardır yarin yapicam canım
Surelab bende netten alirken uygun oluyo diye kargo parasi vermemk icin sepete ekliyorum kullandim beğendim de, sanirim Laboquik ile ayni firmadan cikiyor üretim yerleri ayni.. dediğim gibi kuruma cizgisi cikiyor ama sizinki pembe bide kuruma cizgisi ciktiginda testin uzeri de kuruyup cirkin bişi oluyo..

Eklentiler

• image.jpg
    133,9 KB · Görüntüleme: 35
Gidip kan versene canım için öyle rahat eder ama bariz belli yani HCG yüksek çıkar büyük ihtimalle.. Hayırlı olsun şimdiden

İnşallah birgün benimde olur aminn aminn aminn

Bende surelab yaptim 5 günüm varken hayalet çizgi cikti coook silik senve umutlansammi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…