Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım testin sonucunu 3 saat sonra veriyorlar verimli günleri geçirdikten sonra 3 gün perhiz yapsa?
Ve ya doktora bu ay da hamile kalamazsan regl olunca gidersin zaten verimli zamanin geçmiş oluyor doktora gittiğinde tedaviyi verecekse de regl.nin 3. Gününden itibaren veriyorlar en erken

Bende öyle düşünüyorum bide ısrarla o hastanede istiyo testi o yuZden özeldede veremiyoruz gidince konuşuruz yapacak bişi yok

Bende öyle düşünüyorum bide ısrarla o hastanede istiyo testi o yuZden özeldede veremiyoruz gidince konuşuruz yapacak bişi yok
Bence de boş geçirme yani anlamsız olur eşinin sonucunu sonra gösterirsiniz belki bebis bu ay gelecek

İnşaallah gerek kalmaz eş paketinebebişler gelir
İns kuzum vallla normal de lale , 14 de bir yumurtlama olurdu pazar pazartesi değerlendırdık ama bugun felaket kaşık agrııs oldu memeler de de agrı bide sumuk gibi akıntı yarın ilişki değerlendirmesi yapıcam bugun yapmadım üst üstte olmasın diyr

Sen daha adet olmadın mı canım
Oldum kız dün bitti sandım duş aldım ama bu gün yine lekelenme oldu. Şüphelerim oldu bi kaç tane dün akşam test yaptım letu ilaç kullanıyorum ne olur ne olmaz diye. Sonra silik çizgi çıktı yine işte

Canim ne kadar arayla yaptin testi
İlk salı günü yaptın negatifti sonra perşembe yaptım silik çizgi çıktı ama aynı gün lekelenmem oldu ve regl oldum. Dün bitti sandım duş aldım ve iki gün de leyu yumurta geliştirici kullandım. Bir kaç belirtiden dolayı test yaptım dün akşam ne olur ne olmaz diye dün akşam silik çizgi vardı ben de olsaydı koyu olurdu diye attım testi çöpe sonra bu sabah yine göğüslerim kaşındı çok fena şekilde gittim testi aldım bayağı koyuydu suya tuttum silinmedi pembe çizgi vardı. Kafam karıştı. Kan testi vericem ilk fırsatta. Letu kullanmayı da bıraktım varsa bişey olmasın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…