Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet çok haklisiniz. Dizi bile olsa çok anlamli msjlar veriliyor. haci ile savciiii ikilisi da muhteşem hakkini yememek gereksen artik eskisi gibi beni sevmiyorsun savciii

Hahaha ayyy yatayımmmm yerlere beeee

Evet kesinlikle ve paşa ile sushi hahahaha onlar bı ayrı ama..

Ayyy evet o ıslaklik bende de oldu bugün,sabah biraz çok sinirlendim karnimin alt kismindan ağrı tutdu hiç geçmedi,ayni adet ağrısı gibi ,arabir belime vuruyor,gaz balonu gibi geziyorum evde
Ne kadar geçmişti adetin canım benim daha 1 hafta var bende sinirlenince benimde oluyo o alt kısımdaki ağrı çok kötü bende ya böyle iç alt kısımdan aşağıya doğru baskı var

Bende 11. Günde film öncesinde ilişki olabilir benim de bir iki gün tuvalette kahverengi akıntı geldi baya sonra bitti bir gün yapmadık sadece filmden sonra bu ay çektirdim bende hsg
Rahim film sonucu ne zman cıkıyor acaba birde yumurtmalama günü haftasındaym cekildikten sonra sıkıntı olur mu

Bende rahim film çektircm ama çok korkuyorum birde yumurtlama haftasına gircm sonrası sıkıntı olur mu bilgi verirseniz sevinirim öncesi agrı kesici içtiniz mi
Sen biraz erkenden gitsen öyle olmaz..mesela ben adet bitiminden 4 gününde gitdim..sonra 3 gün kanama oldu ve kan bitdikden 2 gün sonra yumurtalamayı gördüm..Ben anestezi olarak çektirdim..ama kızlar burda anestezis çektirmişler..benim hiç ufacık bile ağrıya sabrım yok.

Mecburen randevu öyle verdiler devlette çektiricem . Öncesinde peki agrı kesici flan kullandiniz mi . Açıkcası bilmıyorm endişeliyim birasda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…