Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkürler canım bu lekelenme sonrası ilişki yaşamak risk mi ? Ama baya azdı lekelenme daha da olmadj belki kendi kendime heves ettim🥲
Yumurtlama sonrası ilişki için herhangi bir sınırlama olmadığı söyleniyor ama için rahat etmeyecekse birkaç gün lekelenmeyi takip edebilirsin. Tamamen size kalmış.

Canım belirtilerin nelerdi test yaptın mı?
Test yapmadım canım hiç belirtim yok. Sadece göğüslerim şişti. Adete 1 hafta kala olur hep o yüzden belirtiden saymadım. Belki bu yaşadığım şey belirti ama çok az olduğu için çok heyecanlanmakta istemiyorum ama hiç böyle birşey yaşamadan adet öncesi.

Test yapmadım canım hiç belirtim yok. Sadece göğüslerim şişti. Adete 1 hafta kala olur hep o yüzden belirtiden saymadım. Belki bu yaşadığım şey belirti ama çok az olduğu için çok heyecanlanmakta istemiyorum ama hiç böyle birşey yaşamadan adet öncesi.
Ayy inşallah bebiştir çok amin ❤😍🤲🏻

Benim görümcem de lekelenme olmuştu yanlış hatırlamıyosam ertesi gün test yaptı pozitifti sonra kan verdi yine pozitifti
Valla test için erken gibi geldi bide negatif çıkar pozitif olduğu halde kafamın karışmaması için daha yapmıyorum. En son 8 Mayısta yaşadık ilişki tam yumurtlama günümdü. Erken yerleşme kanaması mı acaba ney bilemedim. Bakalım haftaya bugün anlarız insallah 🤲🏻🥲🧿

İnşallah düzelir canım bi an önce kıyamam oda çok kötü mahvediyo insanı hele o fitil böbreklerimi cok ağrıtmıştı ben o fitilleri en son kullandığım ayda kimyasal gebelik geçirmiştim enfeksiyon vardı idrarımı tutamaz hale gelmiştim kanlıydı gittim cok fazla sabun kullanmamak gerekiyo banyoda şu aşırı naylon içeren pedler bide idrarı tutmamak gerekiyo cok fazla benim hala ara ara kanlı idrarım oluyo sonra kayboluyo geçiyo sonra yeniden en son doktora gittim antibiyotik cok ağır geldi yarıda bıraktım bi dahada gitmedim doktora
İnşallah canım çok sağol🙏🏻Ben de ilk hamileliğimden önce kimyasal gebelik geçirmiştim ve yüksek ihtimalle o ay kullandığım fitil yüzünden oldu😞 ayyyy evet hele o antibiyotik yok mu..baş dönmesi, tansiyon düşüklüğü yaptı bende de🤦🏻‍♀️

Kizlqr dün reglden sonraki 11. Gündü adet tarihine göre çatlama günü oluyor dün değerlendirdik peki ya bugün de degerlendirmeli miyim sizce

Valla test için erken gibi geldi bide negatif çıkar pozitif olduğu halde kafamın karışmaması için daha yapmıyorum. En son 8 Mayısta yaşadık ilişki tam yumurtlama günümdü. Erken yerleşme kanaması mı acaba ney bilemedim. Bakalım haftaya bugün anlarız insallah 🤲🏻🥲🧿
Ayy sabrına aşık oldum şuanda 😍🤣 ben olsam hemen yapardım herhalde 😅😅

İnşallah canım çok sağol🙏🏻Ben de ilk hamileliğimden önce kimyasal gebelik geçirmiştim ve yüksek ihtimalle o ay kullandığım fitil yüzünden oldu😞 ayyyy evet hele o antibiyotik yok mu..baş dönmesi, tansiyon düşüklüğü yaptı bende de🤦🏻‍♀️
O zaman fitilden kaynaklı bişey belkide kimyasal olmasının nedeni en azından bizde öyle 😶 ben ilk içtiğimde iş yerinde tost makinesini açık unutmuştum öyle safa çevirmişti beni çok ağır gelmişti 🙄 işte ilaçlar çok çabuk yan etki yapar bende ne olduğu farketmiyo vitamin bile yapıyo yan etki ilaç içmek zaten çok iyi bişey değil bide ettikleri beter ediyo😒

Hahah burada hep okudum yanlıs çıkıyo erken vs diye ondan 😂 20-21 Mayıs gibi yaparım canım insallah 🤲🏻
Yaa bende dişim yüzünden ilaç kullanmalıyım çektirmem lazım ama bu ay çok çabaladım diye ya varsa doktora gidemiyorum boynumda falan hep dişimdeki enfeksiyondan beze olmuş zamanda geçmiyo

Yaa bende dişim yüzünden ilaç kullanmalıyım çektirmem lazım ama bu ay çok çabaladım diye ya varsa doktora gidemiyorum boynumda falan hep dişimdeki enfeksiyondan beze olmuş zamanda geçmiyo
Yaa canım kıyamam çok geçmiş olsun anneler daha karnına düşmeden anne oluyor işte Rabbim nasip etsin inşallah sanada hayırlısıyla 🤲🏻 Ama aksatma bence canım…

Şuan bir sıcak bastı üzerime havadandır sanırım😂
O sırada ben: Google: erken hamilelik belirtileri sıcak basması 🤣
Ben ilk hamileliğimde 2 gün şiddetli bi şekilde bel ağrısı kasık ağrısı bi sıcak basması bi üşüme yaşamıştım hastalancam sanmıştım halbuki günüm geçmiş 3 gün farketmemişim annem söylemişti hamilesin diye yoo hastalancam demiştim testi aldı getirdi bi yaptım hamileyim ağlamıştım sevinçten 🤭🤭

Ben ilk hamileliğimde 2 gün şiddetli bi şekilde bel ağrısı kasık ağrısı bi sıcak basması bi üşüme yaşamıştım hastalancam sanmıştım halbuki günüm geçmiş 3 gün farketmemişim annem söylemişti hamilesin diye yoo hastalancam demiştim testi aldı getirdi bi yaptım hamileyim ağlamıştım sevinçten 🤭🤭
Ya bazen belimde bir ağrı oluyır ama çok kısa sürüyor ağrı denemez ama hissediyorum birşeyler uzun sürmediği için belirti demiyorum. Normalde yorganla örtünen ben suan attım herseyi bir an sıcak bastı nasıl. Böyle diye diye hamile gözüyle bakcam belki kendime ama insallah negatifse çok sarsılmam

X