Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aklım hala gezemedigim yerlerde kuzum bu kadar uzun mu sürüyo senin reglin kız acaba kimyasal olmus olmyasın sen benim reglim 4 gün sürer bitiyor yarın
Kız normal de 4 gün kanamam olur 5. Gün leke şeklinde olur biterdi. Bu ay 4 gün kanamam sürdü çarşamba tamamen bitmişti ama perşembe günü akşam üzeri siyah çamurumsu akıntıyla kanama arası bişeyler gelmeye başladı bugün sabahtan itibaren kesilmişti işte sonra ilişkiden sonra tekrar kanamam olmuş doktora mesaj attım kist olabilir hafta içi mutlaka gel dedi adetin başladığı gün iğnenin 13. Günüydü gebelik testim yine silik çıkmıştı kimyasal da böyle şeyler oluyor mu ki

Öyle mi, belki erken döllenmedir. Benim de duyduğum yumurtlamadan sonra 10-14 gün arasında olabileceği. İnşallah bebektir kaç aydır bekliyorsunuz ?
İlk deneme canım. En Son 8 Mayısta ilişkiye girdik. Tam yumurtlama zamanıydı. 30 nisan ve 5-6-8 Mayısta beraber olduk. Ay bilmiyorum ki canım sildikçe geldi.

Tatlım testlerde hep sonradan kuruma çizgisi gibi çıkıyor şaştım kaldım adetimi bekliyorum bu ay ovulasyon yapmadan son kez deneyeceğim tatil memleket derken artık bir daha ne zaman nasip olur bilmiyorum. Sen napıyosun?

Evet bnm ilk kızımda geç dolleenmeydi 6haftalikti öğrendik ultrasyon ile

İlk deneme canım. En Son 8 Mayısta ilişkiye girdik. Tam yumurtlama zamanıydı. 30 nisan ve 5-6-8 Mayısta beraber olduk. Ay bilmiyorum ki canım sildikçe geldi.
İlk ay güzel haberler alan arkadaşlar da var İnşallah sana da nasip olsun. 5-6-8 yumurtlama dönemiyse yerleşme kanaması ihtimali olabilir canım. Biraz sabır gerekecek artık adet tarihin için

Ben geçirmedim ama oluyo kuzum yada kisti atıyorsun ikisinden biri bitsin artık kanaman da basla tekrar ins kuzum kesilir kesilmeyen leke kisttir ben sogan kürü denedigimde ole olmustum 20 gün lekelenme kanama çekmiştim

O zaman bu sefer de ihtimalin yüksek canimm. Hayırlısı olsun inşallah hakkımızda
İnşallah cnm seninde inşallah öyledir hiç teste bakma bence ben hem testte negatifti hem kanda negatifti biliyomusun birgün kan verdim 0 sonra 6gun geçti doktor ultrason baktı bebek var ddi yok kan verdm sıfır ama kist filan kesin ddk sonra birden 10000 çıkmıştı kan 6ghn içinde geç dolleenmeydi o doktor demişti yani

Beklemeee adetiniii fln iyiyim bende kuzucum geziyorum ediyorum kafa dagıtıyorum valla bu aya daha rahat basladım femara kullanıyorum çarşamba kontrolüm var reglimin bgn son günü

Ya normalde illa akıntı olur bende ama bu 2gun boyunca gelmişti aşırı süt gbiydi hatta grupa sordum bı arkadaşta ben hamile kaldım ay öyle olmuştu demişti ama sonra normal akıntıya döndü bilmiyorum
İlaç verdiler mi başka peki antibiyotikten başka gecikme varken her zaman umut vardır bende erken olcam sanki

Canım resmen umut oldun bana şimdi. Allah razı olsun. İnşallah benimde öyle olmuştur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…