Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa sen 2. Bebisi istiyorsun ben sanıyorum ilk maşallah

Herkeste aynı olmaz canım bende öyleydi ama sende farklı olabilir ben 1 kimyasal 1 de düşük yaşadım kızımdan sonra ortak tek belirtisi alt kısımda ağrı basınctı zaten hepsinde de adet tarihimi unutmuştum

Tabi canım haklısın herkesin bir olmaz bakalım ne olacak hayırlısı artık çok geçmiş olsun ama birtane kızın var çok şükür Allah iyi insanlarla karsılaştırsın insallah.

Öyle di mi sarhoş gibi yapıyor o ilaçlar üstüne oruç zamanına denk geldiBir daha antibiyotik ve fitil görmek istemiyorum. Senin daha kötüymüş uyumadan önce iç bari folik asiti falan

Öyle di mi sarhoş gibi yapıyor o ilaçlar üstüne oruç zamanına denk geldiBir daha antibiyotik ve fitil görmek istemiyorum. Senin daha kötüymüş uyumadan önce iç bari folik asiti falan
Ya cok kötü geçmiş gitmiş olsun inşallah ❤ İçiyorum canım folik asit bakalım faydası olucak mı

Tabikide ederim buraya katıldığından beri kalbim hep sizle zaten süreklide burdayım en kısa zamanda güzel haberler verirsin bize inşallah canım ❤❤

Benimde senin gibi sancılı geçer,. Dr a sordun mu nedenini?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…