Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım resmen umut oldun bana şimdi. Allah razı olsun. İnşallah benimde öyle olmuştur. 🤲
İnşallah bence test yapmak yanlış her ay yapıyoz çok yipraniyoz gün içinde 3kere yaptgmi biliyorum kafana hiç takma bekle sonra kan ver bidde illa alttan muayene ile baktır bebeğe bence benim öyle olmuştu inşallah vardır

Yok canım kötü bişey değil :) hani yumurtlama beklenenden erken olduysa diye dedim. Gebeliğin ilk 4 haftasına dair doktorların güzel videoları var. Banu Çiftçi de çok güzel anlatıyor bir izle istersen için rahat eder.
Çok teşekkürler canım sağol. Şimdi bir daha gittiö lavaboya bir daha gelmedi. Ay çok heyecanlandım. Bu arada 22 mayıs bat 21 mayısta teste yapsam olur mu?

İnşallah bence test yapmak yanlış her ay yapıyoz çok yipraniyoz gün içinde 3kere yaptgmi biliyorum kafana hiç takma bekle sonra kan ver bidde illa alttan muayene ile baktır bebeğe bence benim öyle olmuştu inşallah vardır
Yarin gidip özelde bi kan testi vermeyi düşünüyorum. Pazartesiyi bekleyemecegim canım. Düşündükçe stres yapıyorum. Stresten de gecikebilir. Ne olduğu çıksın da olmadı doktora giderim artık neden adet olmadim diye

Beklemeee adetiniii fln 🤣🤣🤣 iyiyim bende kuzucum geziyorum ediyorum kafa dagıtıyorum valla bu aya daha rahat basladım femara kullanıyorum çarşamba kontrolüm var reglimin bgn son günü
Napayım bebiş günlerdir test yapıyorum olsaydı azcık erken çıkardı çizgi ya da koyulaşırdı ama yok öyle bir şey. Geç döllenme durumu da imkansız zaten. Geçen ayki gibi yumurtlamam oldu bu ayda 26. Gün yani bugün adet olmam gerekirdi ama sabah bence görürüm kırmızıları. Tabi ki görmek istemiyorum ama kahrolasıca testler umut bırakmadı 🤭😂

Benimde yumurtlamadan sonra kesilmişti dünden beri var dün biraz ağrım vardı onunla beraber bugünde devam ediyo ama öyle aşırıda değil ama rahatsız edip sürekli ıslak hissettiriyo değişik bişey
Ayyy evet o ıslaklik bende de oldu bugün,sabah biraz çok sinirlendim karnimin alt kismindan ağrı tutdu hiç geçmedi,ayni adet ağrısı gibi ,arabir belime vuruyor,gaz balonu gibi geziyorum evde😂😂😂

Hamiş hanım)) bir sorum olucakti,çatlamadan sonra akintiniz tam kesildi mi?adet gününe kadar kremsi, şeffaf akinti filan olmadi mi hiç? sivilce falan?
Hiç akıntım yoktu sadece adete 2 gün kala sarımsı kahvemsi şeffaf akıntı geldi testim positifti sonra gelmedi akıntı.Kan verdim 13 çıkmıştı 🤗 şimdi tekrar başladı kremsi sarımsı akıntı

Kuzum naptın test fln yaptın mı ? Venev Venev bebişim sende son durum ne kızzz haber verin bana eski tayfa napıyosunuzz🤣🤣 @ad000 @miresl My_Moonlight06 My_Moonlight06 @Niqu @iyilikperisi92 @Random3 H Hello Kity kuzum sen naptın yaptınmı test ? @Arianaa asko sen ne durumdaasınn kızlar özledim senii yazınnn 🤣🤣🤣
Selam kuzum🥰 Ben regl oldum perşembe günü bu ay dinlenip sonraki ay yine aşılama yapıcaz inşallah 😊 renglim biraz değişik ya normalde çok fazla kanamam olmaz ilk gün leke gelir sonraki gün biraz yoğunlaşır 3 gün azalır 4 5 de de leke gelir ve biter. Bu gün 3. Gün bitti ve hala yoğun akıntım var. Kontrole falan da gitmedim. Bir ay ara vermekle doğru mu yaptım bilmiyorum ya arka arkaya olunca daha mı iyi olurdu acaba

X