Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum şimdi şöyle ben adet oldum bitmesini bekliyorum ilaç kullanıyorum yine klomen tarzı.. busefer günde 3 hap alıyorum yine aynı bakalım denicez bu sefer olur Hayirlsii ise ..😁😁

Oh oh büyüsün de bebiş olsunlar İnshaAllah çift olsun inshaAllah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥰🥰😘
Noo noo no tek tek olsun bizim olsun 🤭🤭 hadi ilaçlar da sana şifa olsun canım benim 🌿

Yumurtlama ne zamandı canım senin? Benim daha bir hafta oldu yumurtlama göreli daha belirti olmaz sanırım😊
8 ya da 9 mayıs canım ama ben adetim bittikten sonraki 2. Günden daha çok şüpheleniyorum 🤭🤭 takvimden takip ediyorum 2 takvim var birinde 8 birinde 9 gösteriyo şansa işte hangisine denk gelirse hepiciğini değerlendirdim🤣🤣 ovulasyon testi hiç kullanmadım folik asit kullanıyorum ama bakalım inşallah vardır belkide enfeksiyonum falan vardır ondan ağrım olabilir

Benim de iki gün var. İki tanr test yaptım sonuç negatif. Adet ağrısı gibi ağrılarım devam ediyor benim.
Bende 5 gün kala yaptım negatif sonra da çok önemsemedim ama soldan ara ara iğnelenme oluyor bazen de alt kısma da oluyor :KK43: hsg çektirmiştim bu ay hsg den sonra gebe kalma şansı çok artıyormuş bir sorunda çıkmamıştı çok şükür ondan umudum çok yüksek 🙈genel olarak bir sorunum yok herşeyim normal ama 8 aydır olmuyor :/

Bende 5 gün kala yaptım negatif sonra da çok önemsemedim ama soldan ara ara iğnelenme oluyor bazen de alt kısma da oluyor :KK43: hsg çektirmiştim bu ay hsg den sonra gebe kalma şansı çok artıyormuş bir sorunda çıkmamıştı çok şükür ondan umudum çok yüksek 🙈genel olarak bir sorunum yok herşeyim normal ama 8 aydır olmuyor :/
İnşallah güzel bir sonuç alırsın. Bilmiyorum benim çok umudum kalmadı gibi 😢

Ahahah zor oldu ama kestim her şey sağlık için bi ihtimal içerde bi minik varsa riske değmez diye düşün ❤️
Ben çok heveslendim hep vardır diye ama hep yoktu o yüzden bu kezde umudum yok düşünemiyorum öyle 😅 belirtilerinde hepsi psikolojik olabilir yada enfeksiyon yada yine delirdin kızım diyorum kendi kendime hiç bi yerin ağrımıyo belirti yok 😂😂 zaten genelde de çok stresliyim tuttu mu tutmadı stresi sardı beni duramıyorum hiç😬

X