Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kanda ne çıkıyor bilmiyorum, bakılmıyor bile olabilir.. sperm kalitesi için çok etkiliymiş, fazlasından zarar gelmez içsin ne kadar içerse kârdır 😁😁 bizimki hala ofluyor içerken dedim son 3 gün dayan yani bu kadarcık şeye 😂
Ay alıyım bende , e vitamini.
Haklısın kuzum.
Aman icsinlerr yaa biz neler yapıyoruz 😍❤️
Ne zaman doktora gitceksin sen simdi

Ay alıyım bende , e vitamini.
Haklısın kuzum.
Aman icsinlerr yaa biz neler yapıyoruz 😍❤️
Ne zaman doktora gitceksin sen simdi
Bugün gittim, yarın da gidicem kan vericem ptesi toplamaya hazırlık için, anestezi için görüşücem. Herşey yolunda 14-16mm arasında tüm yumuşlar. Zarları ince çok güzel dedi 😂 ne demek o diye sormadım valla her gün yeni bişey duyuyorum fenalık geldi 😅

Pazartesi günü rahim filmi çekinceğim .O gün adetimin 10. Günü olacak .
İlişkiye hiç mi girilmemesi gerekiyor? Film öncesinde . Rahimde incelik ve yapışıklıktan söz etti doktorum . 2 kürtaj olmuştım

Merhaba ben de ptesi günü film çektireceğim . Adetin 10. Günü olacak . Si kaçıncı günü çekindiniz ve hiç mi ilişki olmaması gerekiyor filmden önce
Bende adetin 4 günü çekildi..doktor dedi 10 gün içinde çekilmeli.Filmden sonra 3 gün çok az kan geldi..bitince ilişkiye devam etdim

Pazartesi günü rahim filmi çekinceğim .O gün adetimin 10. Günü olacak .
İlişkiye hiç mi girilmemesi gerekiyor? Film öncesinde . Rahimde incelik ve yapışıklıktan söz etti doktorum . 2 kürtaj olmuştım
Bende 11. Günde film öncesinde ilişki olabilir benim de bir iki gün tuvalette kahverengi akıntı geldi baya sonra bitti bir gün yapmadık sadece filmden sonra bu ay çektirdim bende hsg

Kızlar merhaba,

Yeni üyeyim ve ilk mesajımı buraya yazıyorum hepinize merhaba ❤️

Ben bir şey sormak istiyorum. Yumurtlama gününde birliktelik olduktan sonra 9. Günümde evde gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı.

Dün yani yumurtlamanın 10. Gününde ise kandaki değer 5.25 çıktı.

Değer çok düşük ama beklenen regl günü 16 mayıs.

Acaba bebiş ihtimali var mı?

Aklımda bununla geziyorum. Bu konuda deneyimi olanlar benimle fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim.

Teşekkür ederim🌸

Hepinize sağlıklı gebelikler herkes bebişine sağlıkla kavuşur İnşallah❤️
Hoşgeldin canım 🥰🌺

Büyük ihtimalle gebesin ama İnshaAllah sağlıklı dir bakalım bize yine haber ver oldumu canım

X