Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dimi ahahaha ayyy nolurdu azıcık sakin ve sabırlı olaydık o tip insanlara çok özeniyorum hee. 😅Şöyle düşünelim beklesek de bekleyemesek de ne düşünürsek düşünelim varsa kendi kendine büyüyecek ve her saniyesini asla bilemicez off ne biliyim nolcak bizim bu halimiz 😂
Kız bende bilmiyorum nolucak walla ben ne güzel böyle şeyler düşünmüyodum doktor bana rahim kalınlaşman var yumurtanda çatlamış hamile olabilirsin bu ay dedi 2020 de aklıma bir girdi daha da çıkmıyo ve bu ayda aşırı fazla hiç dinmedi 🤣🤣🤣

Kızlar kan testini verdim değerim 130 çıkmış. Herşeyin başı daha hayırlısı olur umarım. My_Moonlight06 My_Moonlight06 canım listede yerimi alabilirim
Tebrikleeeeer canımmmmm MashaAllah 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Çok sevindimmmmm Rabbim sağ salim dünyaya getirmeyi nasib etsinnn🤲🏻🤲🏻🎉🎉🎉🌺🌺🌺🌺🌺

Kızlar İnshaAllah bu Mayıs ayı bebitolarinnnninn ayaklarını paymaklarini orasını burasını burada paylaşmak nasib olsunnnnnn İnshaAllah 😍😍😍

Tebrikleeeeer canımmmmm MashaAllah 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Çok sevindimmmmm Rabbim sağ salim dünyaya getirmeyi nasib etsinnn🤲🏻🤲🏻🎉🎉🎉🌺🌺🌺🌺🌺

Kızlar İnshaAllah bu Mayıs ayı bebitolarinnnninn ayaklarını paymaklarini orasını burasını burada paylaşmak nasib olsunnnnnn İnshaAllah 😍😍😍
Çok teşekkür ederim canım darısı en kısa zamanda sizlere olsun inşallah ♥️♥️
Ayyy inşallah bir görelim de paylaşalım tabi ki🥰🥰

8 ya da 9 mayıs canım ama ben adetim bittikten sonraki 2. Günden daha çok şüpheleniyorum 🤭🤭 takvimden takip ediyorum 2 takvim var birinde 8 birinde 9 gösteriyo şansa işte hangisine denk gelirse hepiciğini değerlendirdim🤣🤣 ovulasyon testi hiç kullanmadım folik asit kullanıyorum ama bakalım inşallah vardır belkide enfeksiyonum falan vardır ondan ağrım olabilir
Ben de 6-7 Mayısta gördüm yumurtlamayı😊 Ama yoğunluktan pek değerlendiremedik yumurtlama öncesi, günü ve sonrası değerlendirdik biz😂 Geçen ay enfeksiyon yüzünden çalışmalara ara vermiştik. Sarı/yeşil akıntı, koku varsa enfeksiyon olabilir bir kontrole git canım.

Çok iyi anlıyorum seni insanın aklına bi kere düşünce bir dakika düşünmeden edemiyor insan hele de hamilelik şüphen varsa gözün kulağın kendinde oluyor ama öyle uzun bir süreç ki sakin olmayı öğrenmemiz lazım her dakikası belirsizlik dolu kendimizi eğitmeliyiz ben de deniyorum 😅😅
Bende bugün eşimle bu konuyu konuştum. 6 aydır olmuyor insan endişeleniyor. Eşim de bu süreç böyle sağlıklı gitmez kafandan çıkarıp akışına bak sürpriz olsun dedi. Bu mümkün değil mesela vitamin de almamalıyım dedim. Herşey çünkü bana bunu hatırlatıyor. Bu sürece girip insan emek verirken nasıl düşünmeyebilir ki

X