Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben çok heveslendim hep vardır diye ama hep yoktu o yüzden bu kezde umudum yok düşünemiyorum öyle 😅 belirtilerinde hepsi psikolojik olabilir yada enfeksiyon yada yine delirdin kızım diyorum kendi kendime hiç bi yerin ağrımıyo belirti yok 😂😂 zaten genelde de çok stresliyim tuttu mu tutmadı stresi sardı beni duramıyorum hiç😬
Çok iyi anlıyorum seni insanın aklına bi kere düşünce bir dakika düşünmeden edemiyor insan hele de hamilelik şüphen varsa gözün kulağın kendinde oluyor ama öyle uzun bir süreç ki sakin olmayı öğrenmemiz lazım her dakikası belirsizlik dolu kendimizi eğitmeliyiz ben de deniyorum 😅😅

Canım hastalık gelene kadar Umut var sakın üzülme 🙏🏻

Teşekkür ederim Allah'ım hepinize nasip etsin🥰🥰🙏 13.29 daha Cook kucuuk hergun iki katına çıkmış sonuç.. Sağlıkla ilerlesin hayırlısıylaa
Hayırlı uğurlu olsun canım sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah 🙏🏻🥰
tabikisi gelecekler bu ay daha rahatim neden bilmiyorum sanirim alışıyorum olmamasi sürecine dün bi arkadasimla konustuk demiski 10 sene once rahatsizlanip gittigi doktor bu arada 3 tane kızı var 😃 senin demis hamile kalman imkansiz tüplerin yapisikliktan tikali yumurtlaman olmuyor vs vs ben diyo 8 sene sonra ogluma hamile kaldim şok gecirmis 8 sene hic korunmamislar simdi oğlu minnak 2 yasinda cokta sevimli bisey ya masallah.. Yani imkansiz denilene bile Rabbim ol dedikten sonra olduruyor

İnsallah kuzum insallah sende bu ayı relax gecir bakalim benimde hsg vs derken bu aydan umudum yok doktorun verecegi tedaviyi merak ediyorum sadece eşim de diyoki bence ilac kullanma hormon yukleme vucuduna bir kac ay daha normal deneyelim hsg den sonra
Bende öyle düşünüyorum canım benim. Bence eşin haklı hsg de bi sorun çıkmazsa bi kaç ay daha normal dene 🤗

Bugün gittim, yarın da gidicem kan vericem ptesi toplamaya hazırlık için, anestezi için görüşücem. Herşey yolunda 14-16mm arasında tüm yumuşlar. Zarları ince çok güzel dedi 😂 ne demek o diye sormadım valla her gün yeni bişey duyuyorum fenalık geldi 😅
Yerim ben o yumoslari🌺❤️😍
Ya senin olacak hemen, Allah'ım yardımcın olsun kuzum ♥️😘😍🧿🧿

Kızlar size bişe soracam benim kanamam çarşamba günü bitmişti ama dünden beri siyah çamurumsu kanama gibi bişey geliyor sizce sebebi ne olabilir. Daha önce başına gelen var mı???

Kızlar size bişe soracam benim kanamam çarşamba günü bitmişti ama dünden beri siyah çamurumsu kanama gibi bişey geliyor sizce sebebi ne olabilir. Daha önce başına gelen var mı???
Hormonlarla alakali bi durum diye tahmin ediyorum hormon ilaci kullandin ya bu ay ben adet söktürücü kullanmistim bir kez ve ondan sonra gelen adetim o sekilde gelmisti ayni anlattigin gibi

Çok iyi anlıyorum seni insanın aklına bi kere düşünce bir dakika düşünmeden edemiyor insan hele de hamilelik şüphen varsa gözün kulağın kendinde oluyor ama öyle uzun bir süreç ki sakin olmayı öğrenmemiz lazım her dakikası belirsizlik dolu kendimizi eğitmeliyiz ben de deniyorum 😅😅
3 aylik denemenin ardindan 4. Aya giriş yaptim sayilir inanirmisin ilk aylarda cok heyecanliydim suan hic bi heyecan yok

Valla bende deniyorum ama aklım izin vermiyo düşünmemem lazım desemde farketmiyo hatta şimdi test yapmak istiyorum 😂😂😂 öff belirsizlik beni deli ediyo hiç sevmem belirsizliği he bide varsa bunun beklenicek 9 ayı var nasıl sabretcez bacım çok sabırsızız çoook 🤣🤣 keşke 3 ayda falan doğsalardı🤣🤣🤣

Valla bende deniyorum ama aklım izin vermiyo düşünmemem lazım desemde farketmiyo hatta şimdi test yapmak istiyorum 😂😂😂 öff belirsizlik beni deli ediyo hiç sevmem belirsizliği he bide varsa bunun beklenicek 9 ayı var nasıl sabretcez bacım çok sabırsızız çoook 🤣🤣 keşke 3 ayda falan doğsalardı🤣🤣🤣
Ya bi var olduklarını öğrenelim gerisi geçer ya 😂😂

Dimi ahahaha ayyy nolurdu azıcık sakin ve sabırlı olaydık o tip insanlara çok özeniyorum hee. 😅Şöyle düşünelim beklesek de bekleyemesek de ne düşünürsek düşünelim varsa kendi kendine büyüyecek ve her saniyesini asla bilemicez off ne biliyim nolcak bizim bu halimiz 😂

Kiz olsunda geciyo o aylar 😃

Ay hiç sorma ya bir memlekte gidip gezeyim dedim hasta geldim eve boğaz enfeksiyonundan kafamı kaldıramıyorum birde bu kanama gibi bişey de gelince iyice canım sıkıldı🤦🏻‍♀️ siz neler yaptınız kızz 🤗
Ben pzrtsi hsg eşim sali sperm testi😅 kuzu takma kafana kanamayi hormonsal oluyor o. Gecmis olsun kuzum ihlamur bal falan yap biseyler.. benim kızda cok öksürüyor

X