Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım senin son görülmen falan gözüküyordu hesaba giriş yapıp mesaj mı yazamıyordun.
Bu arada hoş geldin bebiş💋
Kuzummmm sayfaya girdiğim zaman bağlandığı için çevrim içi görünür ama hiç bir mesaji okuyamam ve ceveap vermem..

O yüzden yeni açıldığı için anca yazabiliyorum birde haliyle birsürü sayfa birikmiş

Sen nasılsın canım ne yaptın var mı bebiş 😁

Son adet 2 Mayıs Beklenmeyen Adet😅 1Haziran 1 aydır deniyoruz daha yeni :) eklerseniz sevinirim 🌸
Kizzz bir şey dicem bu senin kullanıcı adın
"daha belli değil" derkeeen bu bizim bildiğimiz belli değil mi ? 🤣🤣🤣🤣

IMG_20220513_171617.jpg

Hoşbuldummmm can bacım 🥰🌺🌺🌺 nasılsın nedir durumlar
İyi diyelim iyi olsun canım benim🌸😍😘 15. Günüm bugün kasıklarım falan ağrıyodu akıntı var kaç gündür çok fazla bişey yoktu bugün önceki zamanlarımdan fazla sanki belki bende belirti diye sayıklamaktan bana fazla geliyoda olabilir 🤭🤭 sen nasılsın sende durumlar neler

Ben yumurta büyütüyorum sepet sepet 😅😅 ptesi toplayacaklar büyük ihtimal, ctesi de transfer 🤗 sonra gözüm seyirdi kulağım kaşındı diye belirtilerle sizi darlıcam, planım bu 😁😁 sen ne durumdasın peki, hemencik özet geç yasak elmam???
Kuzum şimdi şöyle ben adet oldum bitmesini bekliyorum ilaç kullanıyorum yine klomen tarzı.. busefer günde 3 hap alıyorum yine aynı bakalım denicez bu sefer olur Hayirlsii ise ..😁😁

Oh oh büyüsün de bebiş olsunlar İnshaAllah çift olsun inshaAllah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥰🥰😘

X