Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben gördüm kız hayalide olsa silik gene var orda bende acile cikiyorum otobüs bekliyorum şuan çok kötü bogazlarim şişti balgam var hala adet olmadım 5 gün oldu aha kan ver sende bence var
Canım çok geçmiş olsun kan tahlilini de yaptırmış olursun böylece. Hayırlı haberlerle gel inşallah

Benim de böyle olmuştu.

Kizlar bu gün bat günüm henüz adet belirtisi yok ama bende afedersiniz ishal ve mide bulantısı var geçen hafta da kabızlık sorunum vardı ama ara ara olur bende. Acaba hasta mi oldum yoksa belirti mi bilemiyorum.

Canım bende görüyorum çizgiyi
Kızlar geldi kırmızılar doktora gidiyorum ben morelim cok bozuk yoldayım smdi cıkınca bakıcam buraya
Çıkar çıkmaz haber ver canım hiç üzülme bu ay olsun inşallah

Kızlar şimdi rczaneye gittik ovulasyon testi almak için, 2 markanın var ve ikisi de 2 li şeklinde.
2 tane çok az değil mi, en az 8-10 gün takibi yapılmıyor mu bunun ?

Kızlar şimdi rczaneye gittik ovulasyon testi almak için, 2 markanın var ve ikisi de 2 li şeklinde.
2 tane çok az değil mi, en az 8-10 gün takibi yapılmıyor mu bunun ?
İnternetten laboquick öneririm 20 ovulasyon 2 gebelik hediyesi oluyor fazlaca yetiyor hem eczane pahalıdır almayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…