Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi inşaallah Aynen bende de öyle oluyor, sağ taraf kasıktan agri ,kramp mahv etdi beni ,ilişki zamanı bile ağrı oldu o derece yani

İyi canim az kalmis.. belirtin var mi peki
Belirti dersek eğer özellikle sabahları kasık ve bel ağrım çok yoğun adet olacakmış gibi bazen zonklama tarzinda oluyor aşağıdan. Haftasonu makattan sol bacağıma ağrı saplanıp durdu. En belirgin olanlar bunlar. Gebelik varsa literatüre ekleriz

Kızlar birşey soracağım size. Adetleri düzenli ve ovulasyon genelde 13-15.günler arasında olur. Geçen ay 1 hafta yumurtlama akıntısı gördüm hepsini değerlendirdik fakat negatif sonuçlandı. Bu ay ise adetin 18.Günü olmasına rağmen hiç akıntı olmadı test ile kontrol edenler akıntı görmeden yumurtlama yakalamışlar mı?

Kızlar benim size bir sorum olacak. Dün smear testi yaptırdım ve akşam ilişki sonrası çok açık pembe lekelenme oldu. Aranızda testi yaptırıp bu şekilde olan var mı? Çünkü benim reglime 1hafta kaldı ve test yüzünden mi yoksa yerleşme ile ilgili mi anlayamadım. Daha önce hiç böyle birşey yaşamadım

Canım oluyor çok normal renginden anlarsın zaten korkulacak bir şey yok. Ama tabi ki yerleşme kanaması olsa ne ala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…