Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah balım ya uğraştıracak seni desene neyse hadi sakin sakin git de hallet kurtul şu acabadan 🙏🏻
Dua edin Hemi bana burdkai hemşireler. Damrlarimi delik deşik etti serum taktılar şüphem va rdeidm zararı yoks erumun dedi hamileliğe aile hekimine git dedi kaltak karı hakediyo k bakmayın süslü Pakize bazıları görevini tam yapsa keşke baştan savma yapiyo daha önce geçen ay bakmislardi önceki ayda açıklık olunca bakmislardi bugün ki doktor açılın umursamaz birisiydi

Dua edin Hemi bana burdkai hemşireler. Damrlarimi delik deşik etti serum taktılar şüphem va rdeidm zararı yoks erumun dedi hamileliğe aile hekimine git dedi kaltak karı hakediyo k bakmayın süslü Pakize bazıları görevini tam yapsa keşke baştan savma yapiyo daha önce geçen ay bakmislardi önceki ayda açıklık olunca bakmislardi bugün ki doktor açılın umursamaz birisiydi
çok geçmiş olsun özele gittiysen sen istediğinde yapmak zorundalar parası ile sonuçta devletse yapan normal burunlarından kıl aldırmıyorlar bazıları çok gıcık oluyor

İnternetten laboquick öneririm 20 ovulasyon 2 gebelik hediyesi oluyor fazlaca yetiyor hem eczane pahalıdır almayın

Kesinlikle innovita. Trendyol'da var instagramda da minnakkurabiyelerr satıyor canım. Bende aldım dün başladım çok hassas.

ben loboquik ve bir gebenin günlüğünün testlerini kullandım ikisinden de memnun kaldım ama beni strese soktuğu için kullanmıyorum artık. bir gebenin günlüğünü instagramdan alabilirsiniz
Çok sağolun kizlar. Allah razı olsun.

çok geçmiş olsun özele gittiysen sen istediğinde yapmak zorundalar parası ile sonuçta devletse yapan normal burunlarından kıl aldırmıyorlar bazıları çok gıcık oluyor
Malesef devlete gittim öksürük balgam oldu bende kızımdan geçti bana haliyle ilaç kullanmadım şüphe var yani testlerde bir var bir yok hesabi

Mecburen bakillmasi lazım ama bu seferki doktor diğerleri gibi değildi ya bana dua edin bacılar 1 saate çıkar sonuç galiba bı gideyimde size haber edecem

Kızlar şimdi rczaneye gittik ovulasyon testi almak için, 2 markanın var ve ikisi de 2 li şeklinde.
2 tane çok az değil mi, en az 8-10 gün takibi yapılmıyor mu bunun ?
Ovulasyon testini internetten al canım. Bir gebenin günlüğü, labaquick filan var marka olarak. 30 tanesi 120 liraydı en son galiba

İns pozitif olur ben bgn doğum günüm benimde ben kırmızıları gördüm
İnşallah kuzum hayirlsii Allah'tan 70 TL bayıldım tahlile 1 saat sonra çıkacak sonuç ins boş agitmez para bu ay sikisigiz herif ilaç parası verdiydi bende kana harcadim beyaz akıntı yoğun ins kist değilde bebek vardır rabbim hepimize en kısa zamanda sağlıklı hamilelik nasip etsin 🥰🤲

Hayal mi görüyorum diye sabahtan beri gözüm çıktı. Korkuyorum kuzum ya gidip test almaya cesaret edemiyorum. Bir de bu teste güveniyorum ben bu da yanıltırsa artık koca karı yöntemlerini denerim gebelik var mı diye hiç değilse onlar masrafsız 😂😂
Bak işte bende buna yonelcem en sonunda bide bana diyolar ki ertele usa çok zam va rlan sanki zaman geçtikçe duscek herşey yukarı gidiyo

Canım bende görüyorum çizgiyi 🙏🏻

Çıkar çıkmaz haber ver canım hiç üzülme bu ay olsun inşallah 🙏🏻
Çıktım kuzum 3 e tamamlamadan aşılamaya geçemeyiz dedi son kez smd femara aldım yarın baslıyorum sonra gene catlatma iğnesi eger bidaha gebelik olusmazsa asılama direk geçiyoruz dedi aslında diyor cok güzel yumurtaların herşeyin catlamıs durumda kist de yok dedi tedavi güzel gidiyor sonuca gidemiyoruz bir türlü mfk eş paketi de söyledim smdi

X