Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar pazartesi kan verdim de bugün de versem mi var mi yok mu diye kafayı yicem testlerim hala silik çıkıyor 2 günde bthcg yükselir mi?

Kızlar birşey soracağım size. Adetleri düzenli ve ovulasyon genelde 13-15.günler arasında olur. Geçen ay 1 hafta yumurtlama akıntısı gördüm hepsini değerlendirdik fakat negatif sonuçlandı. Bu ay ise adetin 18.Günü olmasına rağmen hiç akıntı olmadı 🙄 test ile kontrol edenler akıntı görmeden yumurtlama yakalamışlar mı?
Benim de pek akıntım olmaz ama yumurtlama oluyor kuzum sen gene değerlendir nolur nolmaz havuç ye günde 1 tane ovulasyon zamanları çatlamaya yardımcı olur

Eklentiler

• IMG_20220511_104407.jpg
    IMG_20220511_104407.jpg
    198,5 KB · Görüntüleme: 57
İlk defa biri testime efekt yaptı çok romantik 😭 😂 ya kuzum dünden daha belirgin bir çizgi var ama nasip kısmet işte
Hem senin bat'a daha varmış normal böyle çıkması. Sen daha net görüyorsundur ben dünkü testte de gördüm bugünkü testte de. Geliyor inşallah civciv 🐣

He
Belirti dersek eğer özellikle sabahları kasık ve bel ağrım çok yoğun adet olacakmış gibi bazen zonklama tarzinda oluyor aşağıdan. Haftasonu makattan sol bacağıma ağrı saplanıp durdu. En belirgin olanlar bunlar. Gebelik varsa literatüre ekleri
Her sa
Belirti dersek eğer özellikle sabahları kasık ve bel ağrım çok yoğun adet olacakmış gibi bazen zonklama tarzinda oluyor aşağıdan. Haftasonu makattan sol bacağıma ağrı saplanıp durdu. En belirgin olanlar bunlar. Gebelik varsa literatüre ekleriz 🤣😬
Her sabah adet olcam kesin hissi oluşuyor dimi bi ağrıyla uyanıyorum arada hissediyorum ama geçiyor😂

X