Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu test yoksa çıkarmaz ama çoook azı da çıkarıyor çok hassas.. mesela dün 2 bugün 3 se hcg onu bile tespit ediyor sen kaset teste geç artık yarın
Bebeğim bekleyeceğim evet bu arkadaş parasının hakkını veriyor ama kaset test bat zamanı yapayım diyorum korkuyorum annee al beni içine diye devam ederim şimdi

Şimdi gelmeyen bebeler düşünsün
Hahaha az önce bizimde aramızda böyle bi konuşma geçti
Tabiii canım kendileri kaybeder bizim gibi anneleri hıhhh
Tatlım şaşı oldum yine yaa, baktıkça görüyorum sanki bişey ama o kesin benim ekran çözünürlüğümle alakaladır kesin vardır o çizgi hadi şimdi sabırsızlıkla yarın sabahı beklicez artık

Yok kuzu yapmayacağım diye niyetlendim şimdilik. Bata kadar bekleyeyim diyorum çünkü tekrar fos çıksın istemiyorum

Kızlar günaydın benimki bugün doğum günümde kırmızıları getiriyor sanırım bacaklarıma agrı girdi doğum günü hediyem kırmızılar geliyorrrrrr
Bugün benimde doğum günüm Allah'ım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah mutlu yıllar

Bebeğim bekleyeceğim evet bu arkadaş parasının hakkını veriyor ama kaset test bat zamanı yapayım diyorum korkuyorum annee al beni içine diye devam ederim şimdi
Bence de kaset test için erken,adet gününüz gelsin yaparsiniz,bir sorum olucakti okuyanlar lütfen cevaplarmisiniz.Ben 32gunde bir adet oluyorum, bugün adetin 21ci günü,17ci günü 21mm yumurta çatlamış,ultrasonda korpus luteum görüldü,çatlamadan 1-2gün önceye kadar kasık agrisi,gaz, göğüslerde şişkinlik vardi , çatlama sonrasi kasik ağrısı geçti,dünden beri yine ağrılarım başladı sag tarafta bacağima vuruyor kramp kimi,batmalar oluyor ,sizce döllenme olduğu için ola bilirmi?

Çok erken hissedilmez belirtiler 6-12 gün sonra döllenme olup hissedilir canım.. İnşallah bebistir

Evet artı med de çok iyi kuzu batı beklerim gelmezse yaparım. Umutlanmak istemiyorum inşallah gelir ya

Günaydın,ben gördüm çok silik çizgiyi inşaallah gebeliktir
Günaydın inşallah vardır çok amin inşallah siz de gebesinizdir Kendimizi dinlersek belirti çok oluyor ama benim bu ay makattan sol bacağa müthiş sancı vurdu ilişkiden sonraki 7.-8. Günde bence belirti diyebileceğimiz durumlar 1 hafta sonra falan kendini gösteriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…