Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Size delirmiş olabileceğim konuşun da yemin edemem ama ıspatlayabilirim. Sabun parçasını da cenine benzetip işaret diye ümitlenmezsin be kızım kendine gel diye tokatlıyorum kendimi 😄😄😄

Eklentiler

• 80995E07-74A8-4E12-9C48-8AB5E4D526E3.jpeg
    80995E07-74A8-4E12-9C48-8AB5E4D526E3.jpeg
    45,3 KB · Görüntüleme: 65
Arkadaşlar 8 nisanda regl oldum 13 bitti ve ikinci adetime 15 gun varken ilk pembe akıntı sonra kahve akıntım oldu daha sonra geçmedi yavaş yavaş kırmızı oldu 15 gündür kanamam durmak bilmiyor öyle çokta gelmiyor pedi birgun boyunca değişmiyorum kan testi yaptık <2,00 referans-0-5 çıktı neden kanmam durmuyor ya

Arkadaşlar 8 nisanda regl oldum 13 bitti ve ikinci adetime 15 gun varken ilk pembe akıntı sonra kahve akıntım oldu daha sonra geçmedi yavaş yavaş kırmızı oldu 15 gündür kanamam durmak bilmiyor öyle çokta gelmiyor pedi birgun boyunca değişmiyorum kan testi yaptık <2,00 referans-0-5 çıktı neden kanmam durmuyor ya
Canım benzer şeyleri bende yaşıyorum regl bittikten tam 15 gün sonra iki kere kahverengi pembe gibi akıntım oldu sonra dört gün boyunca hiç bişey gelmedi. Dört günden sonra kahverengi lekelenme başladı geçen hafta salidan beri bu şekilde devam ediyor benim kanamaya dönmedi ama hamilede değilim ve moralim bozuluyo neden böyle oldu acaba

Selam arkadaşlar, konuyu yeni gördüm ve yazmak istedim... Bende bu ay klomen kullandım ve 19 mm yumurta elde ettik ve sonrasında çatlatma iğnesi yapıldı, bugün iğnenin 10uncu günü ve yaklaşık 4 gündür kasık ağrım var sanki adet olacakmış gibi bazende batıyor... Daha önce birdefa daha iğne yapılmıştı ama böyle bir belirti yaşamamıştım... Acaba iğneden midir yoksa gebelik oluşuyormudur diye heyecanlanıyorumm.. Aranızda böyle belirti yaşayan varmı acaba??

X