Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selaam herkese bata 6 gün var acayip sol kasik.agrisi çekiyorum birde surekli karnım gurulduyor ilk defa böyle oluyorum kafam karıştı 😶

IMG_20220509_142547.jpg
kizlar sizce var mı ayy elim ayağım birbirine girdi sanki çok hafif bir çizgi var. 2 idrarla yaptim inşallah bebeğim benimledir 🥲

Eklentiler

• IMG_20220509_142507.jpg
    IMG_20220509_142507.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20220509_142446.jpg
    IMG_20220509_142446.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 44
Hee iyi dedin yok zevk suyu hamile bırakıyor yaa normaliyle kalabildik sankide doktorlar baska korkuttu burdakiler ayri korkuttu geri cekilme yok korunma yontemi degil dendi eeee simdi korunmadimsa noldu adetim gelmeyince panik olurdum simdi cocuk istemiorm diye yok kolay degilmis 2 gunde bir iliski bak düşün nasil tutmaz ya hehehehhehehe😝😝😝😝
En az 4-5 sene gericekilmeyle korundu eşim diyoki resmen eziyet cekmisim zaten olmuyomus bebek😅

Kuzum ocak ayinda kaybim var kurtaj oldum kalbi durmuş.. ilkinde bende öyleydim ama simdi beklemek en garantisi diye düşünüyorum.. Rabbim seni de tez zamanda sevindirsin insallah🤲😍
Yaa üzüldüm 😔 çok amin hepimizi inşallah canım🤲🏻😍 simdi bebişini sağlıkla kucağına al inşallah canım benim ❤❤🤲🏻🤲🏻 benimde bi kimyasal oldu birde kaybım var 8 haftalıkken düşük oldu şimdi düşündüm de sabretmekte haklısın ❤

Kahve hiç mi içmiyorsunuz. Bende başlarda dikkat ettim sonra bu kadar kısıtlamalar beni son derece strese soktu. Doktorlar 1 fincan türk kahvesi için sıkıntı değil diyorlar ama tabi içmiyorsanız ne güzel.
Bir sıcak duş bir kahve olayı beni strese sokuyor.
Yok hiç içmiyorum..ben Azeri olduğum için..biz kahveyi çok sevmeriz..ama bu hazır kahveleri severim..onu bile içmiyorum..yeterki diyorum çocuk olsun

X