Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doggyden sonra zor oluyor. Misyoner okey de. Yazık ay onlar da bizimle şekilden şekile garipler
Doggy yaptıktan sonra ben senin tabirinle kaydırak gibi 10 dk duruyorum, sonra kendimi yana devirip ayakları kaldırarak yarm saat falan bekliyorum. En son da amuda kalkarak zirvede bırakıyorum, ondan sonra da direk yatış uyku modu hiç kalkmadan 😂 gerçi büyük ihtimal onlar da işe yaramadı bu ay ama olsun birkaç ay böyle devam ederim 😂 yine olmazsa hsg falan artık

Aras
Unv hastanesinin özel bölümünde oluyorum aşılamayı. Doktorum da orda zaten. En son yapılan sperm testinde de sperm sayısı 15 milyon çıkmıştı. Ben değerlerin nasıl olması gerektiğini bilmiyordum tabi. Bunu diyen doktor askeri hastanedeydi. Sknti olduğunu söyleyen. Biz özele gitmiştik özelde aynı şeyi söylemişti. Ama dün eşim içinde unv hastanesinin özel bölümünde bir doktor tavsiye ettiler gittik ve doktor ileri hareketliliğin %66 morfolojinin %15 olduğunu söyledi. Sperm sayısı düşükmüş sınırda yani 15 milyon. Inanın bende bisey anlamıyorum artk tekrar test verecek eşim.
Ne zaman verecek test canım. İnşallah bu ay bizler için güzel şeyler olur 🌸
Eveeettt bebek var bizde canımmm bugün hcg 1295 çıktı şükür 🥰
Ooo canım iyi ya sende bayadır istiyordun 😍nasıl sevindim senin adına varya hayırlıı olsun 🙏🏼

Ya kocama amuda kalkacağım diyince heyecan yaptı heralde hazır ol mazır ol demeden kaldırdı. Ben de bişey diyemedim. Birazı çıktı dışarı sanırım ama kaldığı kadarı yeter. Adet günü gelmeden bir şey belli olmaz. Vücudunu yorma. İyiye odaklanalım
Doggy yaptıktan sonra ben senin tabirinle kaydırak gibi 10 dk duruyorum, sonra kendimi yana devirip ayakları kaldırarak yarm saat falan bekliyorum. En son da amuda kalkarak zirvede bırakıyorum, ondan sonra da direk yatış uyku modu hiç kalkmadan 😂 gerçi büyük ihtimal onlar da işe yaramadı bu ay ama olsun birkaç ay böyle devam ederim 😂 yine olmazsa hsg falan artık

Selam kızlar, hayırlı geceler. Bugün ailemle çok güzel bir gün geçirdim, birşeyleri düşünmemek ve sevdiklerinle birlikte olmak çok büyük bir nimet, iyi ki var sevdiklerimiz elhamdülillah 🤲❤️ hiç bakamadım, bugün adetimin ikinci günü yeni ay planları yapıyorum ama saldım çayıra mevlam kayıra gibi stres yapmadan denemeye çalışmam ve bol bol sevdiklerimle görüşücem ki aklım sadece bebeğe odaklı olmasın. Evde tek olunca otomatikman çok kafaya takıyorum.

Selam kızlar, hayırlı geceler. Bugün ailemle çok güzel bir gün geçirdim, birşeyleri düşünmemek ve sevdiklerinle birlikte olmak çok büyük bir nimet, iyi ki var sevdiklerimiz elhamdülillah 🤲❤️ hiç bakamadım, bugün adetimin ikinci günü yeni ay planları yapıyorum ama saldım çayıra mevlam kayıra gibi stres yapmadan denemeye çalışmam ve bol bol sevdiklerimle görüşücem ki aklım sadece bebeğe odaklı olmasın. Evde tek olunca otomatikman çok kafaya takıyorum.
Kuzum bat a yaklaştıkça daha çok dışarıda vakit geçir çünkü adetin başları yumurtlama dönemleri bi şekilde geçiyo güzel kararlar alıyoruz falan ama bat yaklaştıkça kafamızda sadece bebek oluyo . İmkanın varsa görüşebileceğin birileri varsa hep onlarla ol iyi gelir umarım🎈

X