Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bat a yaklaştıkça daha çok dışarıda vakit geçir çünkü adetin başları yumurtlama dönemleri bi şekilde geçiyo güzel kararlar alıyoruz falan ama bat yaklaştıkça kafamızda sadece bebek oluyo . İmkanın varsa görüşebileceğin birileri varsa hep onlarla ol iyi gelir umarım🎈
Artık havalar ısındı, evden çok dışarıda vakit geçirmeyi düşünüyorum. Sen neler yapıyorsun, kaç gün kaldı bata? Var mı kayınvalide maceraları 😀

BAT 29Mayıs olanlar sabah kimler test yapiyor🤗 Çok heyecanlıyım adet gününe kadar sabrettim ama yinede herseye hazirlikliyim.Hayırlısı olsun Rabbim en hayırlı zamanda versin hepimize gönlümüzdekini 🤲🏻

Kuzu Haziran listesini güncelleyecek misin? Güncelleme yapcaksan beni 27 hazirana ekle 😀 buradan gidemem lütfeeeen ❣️🥰
Bat 27 Haziran
Yaş 27
İstediğim süre 6 ay
Yusra-61 Yusra-61

Kuzum bat a yaklaştıkça daha çok dışarıda vakit geçir çünkü adetin başları yumurtlama dönemleri bi şekilde geçiyo güzel kararlar alıyoruz falan ama bat yaklaştıkça kafamızda sadece bebek oluyo . İmkanın varsa görüşebileceğin birileri varsa hep onlarla ol iyi gelir umarım🎈
Cok doğru bir tespit

Şeyi merak ettim canım normal sprem testi veriyorlar mıydı aşılama öncesi?
Evet canım hsg filmi sperm testi istiyorlar ve adetin 2. Gunu gidiyorsun hormonlarına bakılıyor ve kullanacağı ilaç türüne karar verip tedaviye başlıyorsun. Bende gonal f verdi 450 lik 5 gun kullan gel dedi gittim yumurtamın boyutu istediği seviyeye gelmediyse 2gun daha kullanıyorsun. 2gun daha kullandım gittim ve yumurtam 19mm olmuştu 1tane yumurta gelişmişti zaten. Ovitrella çatlama iğnesi bu akşam 10 da vur yarın değil bir güne saat 10da asilaman yapılacak esinle birlikte 9da burda olun spermi versin ve onu yıkayan kişiye teslim edin dedi. 10 gibi de asilamami yapıp. 20 dakika çengelde bas aşağı pozisyonda sağ ayağımı sol ayağımın üstüne attı gitti 20 dakika sonra ebe geldi beni kaldırdı ve eve geldim

Ay hayırlı olsun canımmm neler yaptın anlat hele 💕
Valla çok klişe olacak ama tam “amaaaan bundan sonra kasmam olursa olur olmazsa olmaz” moduna girdik... yok kür, yok düzenli ilişki... bıraktık hepsini... adet sonrası 10 gün sadece düzenli ilişki yaptık o da 4 kez falan. demek ki yumurtlamaya denk gelmiş o da. Kafa rahatken oldu 😄

X