Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vala benim adete 3 gün kaldı sıfır azıcık meme ağrısı yaşardım önceki aylarda bu ay o da yok sıfır pamuk gibi haha 😂
Stres yapıyorum heralde vücut saçma sapan tepkiler veriyor hafif kaşığın agrisa yumurtlama sanıyorum bu kadar kafaya takmamak lazım aslında ama insanında eli de değil

Çok koyu değil yavrum, erken yumurtlayacaksın sanırım 3, 4 gün sonra. Test yapmaya devam 😊
Az stres yapıyoduk bide bu testlerle iyice sıyırıcaz😀 panik oluyo insan ay yumurta oluşmuş mu ay çatladı mı günü kaçırdım mı😀 eşime diyorum her an yumurtam çatlayabilir bu ay erken başlıcaz çalışmalara ordan bakınca taramalı tüfeğe benziyorum galiba diyo😂😂

Stres yapıyorum heralde vücut saçma sapan tepkiler veriyor hafif kaşığın agrisa yumurtlama sanıyorum bu kadar kafaya takmamak lazım aslında ama insanında eli de değil
Ya ben 1 yıldır uğraşıyorum, şimdi yaz geldi, tatil planları falan yapıyoruz ama gebelik olursa da hepsi iptal olur gibi haha, madem bu kadar bekledi birkaç ay daha beklesin bakalım ahah 😂 kesin beklesin diyorum ya olur 😅

Ya ben 1 yıldır uğraşıyorum, şimdi yaz geldi, tatil planları falan yapıyoruz ama gebelik olursa da hepsi iptal olur gibi haha, madem bu kadar bekledi birkaç ay daha beklesin bakalım ahah 😂 kesin beklesin diyorum ya olur 😅
😀😀😀 kafandan attığın an olur hep öyle diyolar

😀😀😀 kafandan attığın an olur hep öyle diyolar
Yok anacım benim kafa başka çalışıyor. Everestin tepesine çıksam da atamam kafamdan ama, artık sanki yok diye üzülmüyorum o kadar, amaaan eşimde sorun yok bende de yokmuş. Ne yapalım yani, olacağı zaman olur diyorum. Her ne kadar çoook istesem de, bebekten sonra tamamen farklı bir hayatım olcak. Şuanda bebekten önceki hayatımın tadını çıkarmaya karar verdim, ah şu yasaklar bir kalsaydı da...

Yok anacım benim kafa başka çalışıyor. Everestin tepesine çıksam da atamam kafamdan ama, artık sanki yok diye üzülmüyorum o kadar, amaaan eşimde sorun yok bende de yokmuş. Ne yapalım yani, olacağı zaman olur diyorum. Her ne kadar çoook istesem de, bebekten sonra tamamen farklı bir hayatım olcak. Şuanda bebekten önceki hayatımın tadını çıkarmaya karar verdim, ah şu yasaklar bir kalsaydı da...
😀😀 biraz da öyle dene bakalım silebildiğin kadar sil aklından ve anın tadını çıkar biz yapamıyoruz bari sen yap🙈

Mikemmel düşünce tebrikler 🥰 bu ay aynı anda aynı kafaya büründük şükür. Doggyden sonra amuda kalktım senin yüzünden. 🤣🤣🤣 Kocam kahkaha attı resmen yardım ederken

Mikemmel düşünce tebrikler 🥰 bu ay aynı anda aynı kafaya büründük şükür. Doggyden sonra amuda kalktım senin yüzünden. 🤣🤣🤣 Kocam kahkaha attı resmen yardım ederken
Sirk maymununa döndük, 😂 😂 benim de ilk amuda kalkamama çok gülmüştü eşin ama sonraki ilişkide usulca gelip tutayım mı ayaklarından? dedi 😂 hemen kabullendi garibim

X