Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ilk denmememde gebelk oldu kinyasal oldu hemen sonra bu kurlere basladm. Belki bu islere girmesem olacakti. Benm oglanda ilk denemeden olmustu.insan ne ederse kendine ediyor ya. Bosbos degerlerimle oynamisim. Kucuk kucuk polikistiklerin olusmus demisti. Simdi klomen vermis ya bir de o buyutuyormus kistler al basina belayi. Sen naptin catlama da olmus masallh insallh tutmustur

Gazel2110 kür sende aynı ay içinde yumrtlamayı çok iyi yaptı ama kistlere çevirdi bende ise ayda iki kere yurmtlama yaptı birde o adet günü hani ovulasyon pikti ya yumrtlama oluyormuş adet gelmdi çünkü hesap ettim saydım adet gelmedi üstüne yumrtlama gördüğüm için ben o pikten 14 gün sonra adet oldum şaka gibi demi.

Arkadaşlar mesela takvime gore Yumurtlama gunu cikmayip ovulasyon testinde takvimden oncesi ve sonrasi yumurtlamasını goren arkadaslarin yogun akıntısı veya agrisi oluyormu. Benim bu belirtiler hep takvime gore yumurtlama gunumde oluyor. Merak ettigim yumurtamasini testte gorup yogun akintisi olmayanda olabiliyor mu?

Ben sana dedm yumurtlama da olabilir die. Esime diyorm yine yumrtlama oluyor sanki. İyice tavuga dondun biktim. Biz yanlis yaptik cnm zaten yumrtlama oluyordu ayda bir iki amavimiz neydi ayda 10 defa mi yumurtlama olacakti

Ben değerlendiremedim ki adet bekliyorum ben doktora gideceğim bakalım hormon testlerim ne oldu meraktayım. Şuan adet olacak gibi kasık ağrım var dün geceden bu yana. Senin polikistikler varsa ovulasyon yaparken pik uzun sürebilir yapıyor musun peki?

Benimde hep sol kasik agriyo kizkende evliykende sağda hic agrım olmaz iyi güzel soru bu acaba sıkıntı mı var normal biseymi

Benim oluyor zaten hangisi değerlendirsem şaşırıyorum sen nasıl yapıyorsun peki bu durumda? Takvim çok iyi bu konuda ben çok güveniyorum

Ben sana dedm yumurtlama da olabilir die. Esime diyorm yine yumrtlama oluyor sanki. İyice tavuga dondun biktim. Biz yanlis yaptik cnm zaten yumrtlama oluyordu ayda bir iki amavimiz neydi ayda 10 defa mi yumurtlama olacakti
Ne bileyim ben yaa bilgisizlik işte adamda vardı değerlendirdik hep değerlendiriyorum ama tutmuyor adam adet olmadım diye sevinmişti hatta

Ne bileyim ben yaa bilgisizlik işte adamda vardı değerlendirdik hep değerlendiriyorum ama tutmuyor adam adet olmadım diye sevinmişti hatta
He ya ne heveslenmistir simdi. Bizmkide regl gunumu benden iyi bilio takip edio ben surpriz de yapamam yani. Regle 2 gun kala yapiyorm ya ilk testi. Test alayim yap dio

Yani cok minik minik kistlerin olusmus ama inrmsiz drdi. Benim eskiden beri ultrasyonuma baktigi icin kistm olmadgini bilio sasrdi zaten.yeni olusmustr bir iki ay en fazla zaten. Gecrn aya kadr ayni pikim 2 gune yakin suruo bakalm bu ay degiseck mi. Ovulasyona adetin 9. Gunu yarin baslarim hafif yumrtalarm hareketleniyor yine.

He ya ne heveslenmistir simdi. Bizmkide regl gunumu benden iyi bilio takip edio ben surpriz de yapamam yani. Regle 2 gun kala yapiyorm ya ilk testi. Test alayim yap dio
Sorma al benden de o kadar sayarken hesap ederken gülüyorum benden iyi tutturuyor günümü bu çok iyi al yap olmadı geç karşıya adet bekle

Merhaba bende bu ay gebelik planlıyordum daha yeni korunmayi birakmistim ve belirtim var diye adetime iki gün kala test yaptim silik cizgi cikti ayni gun kan verdim 9.39 cikti tam adet gunumde yani iki gün snra kan verdim 43.79 cikti farkli hastanelerde yaptirdim testi doktorada gidemdim hamileyim ama hersey yolundami bilmiyorum henuz cok erken oldugu icin

Ayy kuzum benim de asla öyle birşeylerim olmuyor iyi yırttım bu kür yapabilirdi sinir bozucu atarsın onları sen gider adetle. İnşallah güzellikle piki bulursun da olur bizde bezdik iyice buralarda

Bu ay neden degerlendiremedin yok muydu esin. Hic mi denk gelmednz ya
Denk geldi de ovulasyon geç pik gösterdi önceden ilişkim oldu. Ama pik hafta sonuna denk geldi eşim gelemedi bende zorlamadım artık. Yorucu ay beklıyor beni aşılama zorlamadım fazla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…