Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim oluyor zaten hangisi değerlendirsem şaşırıyorum sen nasıl yapıyorsun peki bu durumda? Takvim çok iyi bu konuda ben çok güveniyorum
Ben ilk deda bu ay demedim takvime göre pazar yumurtlamaydı ben sadece ctesi ve pazartesiyi degerlendirebildim.

Denk geldi de ovulasyon geç pik gösterdi önceden ilişkim oldu. Ama pik hafta sonuna denk geldi eşim gelemedi bende zorlamadım artık. Yorucu ay beklıyor beni aşılama zorlamadım fazla.
Yusra-61 ben tekrar aşılamaya karar verdim. Biz meğerse hep yanlış yere bakmışız. Esimin sperm sayısı sınırdaymış sadece ileri hareketlilik morfolojisi falan çok iyiymis biryandan mutluyum bir yandan kafam karıştı. Dürüm böyleyse neden hala hamilelik olusmadi

Kizlar ya bata 9 gün var. Yumurtlama zamanımdan bu yana hep sag kasigimda agri oluyordu. Bugun yine hafif hafif girip cikiyor. Ama gogus hassasiyeti yok. Sadece sag kasigim uyuşmuş gibi yaniyor gibi agriyor ara ara

Nasıl yanlış bakıyorsunuz doktordan bilgi almadan leylacım kendiniz mi karar verdiniz anlayamadım.
Neden oluşmadı kısmına takılma nasip zamanı değil dmeek ki. Tekrar aşılama yapmaya karar vermen iyi olmuş. Peki sen araştırmada mı özelde mi oluyorsun aşılama

Aras Unv hastanesinin özel bölümünde oluyorum aşılamayı. Doktorum da orda zaten. En son yapılan sperm testinde de sperm sayısı 15 milyon çıkmıştı. Ben değerlerin nasıl olması gerektiğini bilmiyordum tabi. Bunu diyen doktor askeri hastanedeydi. Sknti olduğunu söyleyen. Biz özele gitmiştik özelde aynı şeyi söylemişti. Ama dün eşim içinde unv hastanesinin özel bölümünde bir doktor tavsiye ettiler gittik ve doktor ileri hareketliliğin %66 morfolojinin %15 olduğunu söyledi. Sperm sayısı düşükmüş sınırda yani 15 milyon. Inanın bende bisey anlamıyorum artk tekrar test verecek eşim.

Selam kizlar , yarin bat gunum bakalim yine 1 gun atlayacak mi yoksa ayni gunmu olucam regli olmazsam 1-2 gun icinde kocama yanasiyorum iliskiye girince tak oluyorum tetikliyo sanirim adet sokturucu kocam

Denk geldi de ovulasyon geç pik gösterdi önceden ilişkim oldu. Ama pik hafta sonuna denk geldi eşim gelemedi bende zorlamadım artık. Yorucu ay beklıyor beni aşılama zorlamadım fazla.
Asilama mi yapacaksin. Cnm esin sperm testine gitmis miydi bizde iki ay daha deneyecez olmasa o baktiracak bir de

Asilama mi yapacaksin. Cnm esin sperm testine gitmis miydi bizde iki ay daha deneyecez olmasa o baktiracak bir de
Gitti canım doktor iyi dedi de baya oldu gideli o sebeble tekrar isteyebilirler aşılama yapacak doktor bu ay öyle dedi birşey olmazsa bunu da deneyeceğim imkanlar hertürlü müsaitken özellikle hastane çok yakın evime 10 dk dolmuşla doktorm da çok İyi.içimde aşılama var

Arkadaşlar 2 gün önce bir iki damla pembe leke gelmişti ve ben o günü değerlendirmiştim şimdi ise sol kasığımda ara ara batmalar var ve seffef akintivar acaba döllenmiş olabilir mi bebis bendeki de bir ümit

Cnm ya. Rabbim emegini bosa cikarmasin. Yap bakalm tutsa ben de yapayim yildm gayri

Neden olmasın, inşallah ben lekelenince ilişki taraftariyim. Kızımda öyle olmuştu.

Haziran ugurlu gelsin kuzum bize

Ne belirtilerin vardı canım?

Tebrik ederim. Saglikla alirsiniz kucaginiza insallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…