Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim sağ tüpüm açık sol da mukusla kapalıymış laparoskopiyle açılır mı bilmyrm ama benim korkum sıvı birikmesi şimdi 2. Bebeği mi düşünüyorsunuz
Canım sen filmlerini farklı doktorlara da yorumlattın mı? Biliyosun benim durumu öğrendiğimden beri bu konuyu araştırıyorum. C kollu cihazla çekilmeyen hsg filmlerinde doğru olmayan çok sonuç çıkıyormuş. Ben cevat hoca dışında farklı doktorlardan da görüş aldım. Bana da doktor sıvı var birinde diğeri kapalı demişti ama diğer doktorlar sıvı göremiyorlar. Onun kapalı dediği diğer tüpe de açık diyorlar. onun dışında film sağlıksız çekilmiş diyorlar. Cevat bayrak a gidemiyorsan da C kollu cihaz olan ve selektif salpingografi müdehalesi yapacak bir yerde tekrar film çektirsen daha iyi olmaz mı.

Canım bn bi çok doktor gezdim ama başka bi doktora mutlaka göstercm hsg sonucumu tekrardan o kadar sıkıldım ki bu durumdan isyan etmekte istemyrm ama cidden bunalıma girmemek elde değil

Evet ben sizinkilere bakıyorum burdan azda olsa silik çıkıyor bende hiç bişey yok daha adet biteli 5 ve 6 günlerim diyemi acaba
Hangi marka testlerin? Örnek olsun diye attım benimkileri

Eklentiler

• 20210522_145410.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 58
Şuan damara bağladım, bir parça dinledim oturdum ağladım. Çok duygusal olmuşum şu günlerde.

Yoruldum yorgunum dert dinlemekten
sızlayan günüme gün eklemekten
Sabır kapısına gidip gelmekten
Soran yok bilen yok ben ne haldeyim.

Bir türlü kendime varmadı yolum
tükendi nefesim yoruldu ruhum
sırtımdan kendimi atsam diyorum
Soran yok bilen yok ben ne haldeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…