Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zamn tüpleriniz açılmış demek ki Allah bekletmesin hiç birimizi
Canım ilk bebek mi senin ..yani operasyondan korkma devlet hastanesi bir dene derim en azından rapor falan alabilirsin ..ben eşimde sorun olmasından çok korkmuştum ozaman çünkü hiç bişey yaptırmazdi

Canım ilk bebek mi senin ..yani operasyondan korkma devlet hastanesi bir dene derim en azından rapor falan alabilirsin ..ben eşimde sorun olmasından çok korkmuştum ozaman çünkü hiç bişey yaptırmazdi
Benim eşim yaptırdı testlerini felan şükür onun değerleri çok iyi çıktı valla içimi rahatlattınız çok çok saolun Allah razı olsun

Benim eşim yaptırdı testlerini felan şükür onun değerleri çok iyi çıktı valla içimi rahatlattınız çok çok saolun Allah razı olsun
Hiç sorun değil cevaplarım..sen hsg nekadar nerde çektirdin ..ben haftaya yine Zeynep kamilden randevu aldım bakalım orda biraz uğraşıyorum ama işten çıktım şimdi zamanım bol

Yusra-61 Kızlar merhabalar kaç gündür oğlum rahatsızdı giremedim ortak kulak iltihabı salgını varmış sizlerde dikkat edin doktor öyle söyledi bugün sağlık ocağına gittim değerim beta hcg değerim 1191 çıktı doktor 5.5 --6haftalık olduğunu söyledi buarada yüsracım sayende artık günde 2 litre su içmeye başladım şişe edindim kendimee teşekkür ederim canımmmm

Hiç sorun değil cevaplarım..sen hsg nekadar nerde çektirdin ..ben haftaya yine Zeynep kamilden randevu aldım bakalım orda biraz uğraşıyorum ama işten çıktım şimdi zamanım bol
Bn devlette çektirdim canım ücretsiz reglin 2. Günü gidip danışmaya söyledim randevu verdiler regl bitince de çektirdim

Kızlar telefondan fotoğraf yüklenmiyor mu yapamadim test yaptim belli belirsiz birsey görüyorum ama size de göstermek istemistim yükleyemedim

Kızlar biraz önce doktordan geldim . Hsg çekildi.rahim ağzı yolu kapalıymış. Açıldı .onca zaman boşuna üzülmüşüm olmadı diye .şimdi sorun yok çok şükür .yumurtalarım büyümüş doktor takvim oluşturdu .inşallah bu ay güzel haberler alcaz .demem o ki doktora gidip genel kontrol yaptırın. Yeni evlisiniz 1 sene dolsun laflarını dinlemeyin .sorun varsa öncesinde öğrenmek daha iyi .gidin özelde yaptırın evet biraz masraflı oluyo ama değer evlat sahibi olabilmek için .bende 1 yılımı doldurmadım ama gittim doktira iyikide gitmişim öğrenmiş oldum nedenini ve çözüme ulaştı .bundan sonrası hayırlısı artık

Bende aşırı sinirliyim adet dönemi manyaklığı gibi bişey var.Bata 9 gün var yumurtlama üstünden 5 gün falan geçti Duygu geçişleri tam olarak böyle

Öncelikle geçmiş olsun oğlun için çookkça.
Çok sevindim değerin çok güzel kuzum
İyi içiyorsun ben dahalık saat kaç oldu 1 lt ancak içtim çok tez çoğaltın o sana çok iyi gelecek ödem bir bardak suyu eksik hissetsin şişiyor insan birde hamişsin malum

Aynen ben de böyle düşünüyorum, ilaveten avakado polen bal. Yazdıklarınızi sentezleyip bu ay bunları denicem inşallah. Allah inşallah bebisimizi bize,bizi bebisimize hazır hale getirir

İnşallah hissettiğin gibi olur bizlere de çifft çizgili testini atarsın inşallahhhh

Kesik izleri kaldı mı bir de çok ağrı oluyo diyorlar doğru mu çok izledim videoları felan
Canım ben 3 kere laparoskobik ameliyat oldum 2 kere yumurtalıklardan 1 kere mide için hiç korkma normal ameliyatla alakası yok. Yumurtalıklardan olanda bir göbek deliği 2 tane de leğen kemiğine paralel kesi açıldı hastaneden çıktım can sıkıntısına mutfak dolabı sildim

Yükleyebildim sonunda elimde normal gebelik testi vardi onu yaptım sizde görüyormusunuz benim gördüğümüüü
Evet canım bence de kesinlikle hamilesin ama yine de saat daha erken bence hemen hazırlanıp kan testine koş hayırlı sağlıklı bir bebek olsun inşallah. Bir de şey sorucam sabah ilk idrarla mı yaptın yoksa günün herhangi bir saatinde mi.

Laparoskobiden korkuyor musun tehlikesi mi var istemiyorsun canım? Vazgeçme asla bunlar biizm sınavımız birgün atlatacağız. Eşini ikna edip arkadaşların dediği doktora sende gitsen ya vazgeçmemiz için artık çok geç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…