Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar nasılsınız 💕 Mutlu bir gün olsun. Bata 5 gün ama hiç belirtim yok maalesef, ufaktan heveslerimi bir kenara bırakıyorum, ufak ufak umut kırıntıları var tabiki 😚 tek farklı olan gece birden ateş basmasıyla uyanıyorum 1 saat falan yanıyor heryerim sonra geçiyor uyuyorum. Hamile kalıp böyle belirti yaşayan oldu mu acep 😂

Ben gece sürekli uyanırdım ateş basmadından özellikle buna halsizlik eklenirse çok güzel olurdu kafamı yataktan kaldıramazdım 😁benim de ilk adet günüme göre son 5 gün kaldı 🤣🤣 bakalım hangisinde olacağım adet 🤣🤣🤣

Yok kuzum polip ameliyati oldum ya en son.baska bisey yoktu ne oldugu belli olur artik pazartesi. Myom var ama dedigim gibi pazartesi olsun bakalim doktorcum ne dicek.
Acaba o büyük olan şey mi ağrı yapıyor ki güzel arkadaşım ya üzüldüm inşallah güzel geçer doktor kontrolün 🙏🏼

Merhaba kızlar,
4 yıllık evliyim 2 aydır da korunmasız ilişki yaşıyorum yumurtlama günüm 14 mayıstı adetime bugünle beraber 3 gün var comfort days erken gebelik testi alsam doğru sonuç verir mi emin olamıyorum yoksa direkt kan testi mi yapsam? Teşekkür ederim şimdiden yardımlarınız için.
Bence çıkar yapmalısın 🤗

Benim sat 27 nisandi 1 şubat görünüyor ama son dkya kadar durmuştu ilk doğumda o yüzden şubatı rahat görürüm gibi geliyor inşallah sağlıkla buyusunlerde
Aramızda bir hafta var benim de 20 nisan Dr gittin mi keseyi falan gördünüz mü ben çok heyecanlı ve stresliyim

Günaydın ❤️ dün okadar üzüldüm ki eşim işten gelince beni dışarı çıkardı, eve gelince de 22.30 gibi uyumuşum hemen. Dün bat günümdü, henüz gelmedi.
Günaydın canım. Ben geçen ay yani bu adetim gelemediği ay senin yaşadığını yaşadım iki kere yumurtlma gördüm bat yakın ovulasyon pik koyuluk vardı. Bunun sebebini merak ediyorum aslında çok saçma şeyler yaşıyoruz. 🤷
Son yumrtlaman kaçında olmuştu mayısın?

Günaydın canım. Ben geçen ay yani bu adetim gelemediği ay senin yaşadığını yaşadım iki kere yumurtlma gördüm bat yakın ovulasyon pik koyuluk vardı. Bunun sebebini merak ediyorum aslında çok saçma şeyler yaşıyoruz. 🤷
16 Mayıs'tı ikinci yumurtlamam canım. Az önce yine ovulasyon yaptım t biraz c ye yakındı.

Senn pik olduğunda gebelik testi yapmış mıydın? Bak birgebeningünlüğü paylaşmıştı şunu.

Eklentiler

• Screenshot_20210526-103226_Instagram.jpg
    Screenshot_20210526-103226_Instagram.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 52
Evet erken gebelik testi yaptım negatif di hayali çizgiyi çok aramıştım 😅😅 adet geçince daha net sonuç alıyorsun boşuna erken yapınca üzüntü ve çöküş yaşıyorsun
Ben adet günü yaptım negatif canım. Şuan 1 gün gecikmem var. Sen tam olarak ne zaman pozitif gördün?

Ben adet günü yaptım negatif canım. Şuan 1 gün gecikmem var. Sen tam olarak ne zaman pozitif gördün?
Adet gününün geçtiği 4. Gün yaptım ki planlayarak yapmamıştım normalde sabah ilk idrar daha net sonuç veriyor diyorlar ben akşam 6 gibi yaptım üstüne baya bı çay içmiştim sürekli lavabo falan eşim ısrar ettiği için yaptım çift çizgiyi görünce şok oldum ertesi gün kan verdim 1606 çıktı

Acaba o büyük olan şey mi ağrı yapıyor ki güzel arkadaşım ya üzüldüm inşallah güzel geçer doktor kontrolün 🙏🏼
Canisi hic bilmiyorum ki ama bacagima da vuruyor. Bi laf vardir deveye boynun neden egri diye sormuslar nerem dogru ki demis benimki de o hesap🤣🤣🤣 Allah hepimize yardim etsin valla. Cok skildim artik ben. Heryer bebek boyle ya vazgecicem ya uzulucem o raddede 😂😂

Canisi hic bilmiyorum ki ama bacagima da vuruyor. Bi laf vardir deveye boynun neden egri diye sormuslar nerem dogru ki demis benimki de o hesap🤣🤣🤣 Allah hepimize yardim etsin valla. Cok skildim artik ben. Heryer bebek boyle ya vazgecicem ya uzulucem o raddede 😂😂
Sol bacağına mı vuruyor? Sen yumrtlama yaşama valla beklerim bir ovulasyon yapsana varsa 🤔kafama çok şey geliyor 🙄 onu hiç sorma insan dışarıya çıkıyor hep gözüne bebişler batıyor 😍çok da dadlular 🤗

Aynısı bendede
Günaydın kızlar nasılsınız 💕 Mutlu bir gün olsun. Bata 5 gün ama hiç belirtim yok maalesef, ufaktan heveslerimi bir kenara bırakıyorum, ufak ufak umut kırıntıları var tabiki 😚 tek farklı olan gece birden ateş basmasıyla uyanıyorum 1 saat falan yanıyor heryerim sonra geçiyor uyuyorum. Hamile kalıp böyle belirti yaşayan oldu mu acep 😂
Var cumayk bekliyorum ateş basması oluyor ellerim ayaklarım

X