Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A. Selam balkız valla bende yok karmakarışık haller yaşadım. Napıyorsun nasılsın sen iyi misin? Annen iyi mi? Başladın mı peki yeni bebiş denemelerine?
Kuzum iyi olmaya çalışıyorum. Annem de aynı şekilde bir ara 20 gün yanına gittim geldim. Bebiş denemelerine başlayacağım sanırım annem öyle istiyor benim için hayatını erteleme torunumu göreyim falan diyor bu ay kaçırdım yumurtlamayı. Önümüzdeki ay denk gelirse bakalım artık. Eşim de doktora görünecek bende tekrar çıkacağım.
Sende neler var neler yok sağlıkla ilgili bir problem yoktur inşallah

O zman ona göre hafta sonu adet göreceksin büyük ihtimal belki görmezsin 🙈kırmızı gelene kadar umut var geç döllenme olacak olursa test yapsan çıkmaz ki niye elendim deyip duruyorsun?
İlk yumurtlamayı daha güzel değerlendirmiştim 😂 onda olmayıp bunda tutarsa şaşarım

Merhaba kızlar,
4 yıllık evliyim 2 aydır da korunmasız ilişki yaşıyorum yumurtlama günüm 14 mayıstı adetime bugünle beraber 3 gün var comfort days erken gebelik testi alsam doğru sonuç verir mi emin olamıyorum yoksa direkt kan testi mi yapsam? Teşekkür ederim şimdiden yardımlarınız için.
Canım.benim adet günü bile Silikti yani flaşla gördüm çizgi erken gebelik testiydi oda

Kuzum iyi olmaya çalışıyorum. Annem de aynı şekilde bir ara 20 gün yanına gittim geldim. Bebiş denemelerine başlayacağım sanırım annem öyle istiyor benim için hayatını erteleme torunumu göreyim falan diyor bu ay kaçırdım yumurtlamayı. Önümüzdeki ay denk gelirse bakalım artık. Eşim de doktora görünecek bende tekrar çıkacağım.
Sende neler var neler yok sağlıkla ilgili bir problem yoktur inşallah
Oyyy kuzum hakkıdır seninde bebişini görmek ister mutlu olur 😔Rabbim sanada ilaç gelecek evlad versin bu durumun içinde. Eşin gitmedi demi inşlh çıkmaz onda da birşey. İnşllah haziran iyi şekilde değerindirme olur..

Ben nisanda adet görmedim mevsimsel filan dedik geçtik hiçbir şeyim yoktu olmamak için bebiş de yoktu. Şaka gibi nisan boş geçti 🙈mayıs geç Yumutlamam oldu malum yasak var eşim gelemedi bu ay. Doktor da haziran aşılama yapalım dedi bakalım adet bekliyorum birlikte belki hamiş kalırız 🤗 🌸

Oyyy kuzum hakkıdır seninde bebişini görmek ister mutlu olur 😔Rabbim sanada ilaç gelecek evlad versin bu durumun içinde. Eşin gitmedi demi inşlh çıkmaz onda da birşey. İnşllah haziran iyi şekilde değerindirme olur..

Ben nisanda adet görmedim mevsimsel filan dedik geçtik hiçbir şeyim yoktu olmamak için bebiş de yoktu. Şaka gibi nisan boş geçti 🙈mayıs geç Yumutlamam oldu malum yasak var eşim gelemedi bu ay. Doktor da haziran aşılama yapalım dedi bakalım adet bekliyorum birlikte belki hamiş kalırız 🤗 🌸
Yaa inşallah güzelim ne güzel olur 😊
Vallahi benim durumumda iyi mi olur kötü mü olur bilmiyorum ama bende ne yapacağımı şaşırdım artık öyle aklıma ne eserse yani 😌 İnsan her duruma alisiyormus ilk duyduğumda dünyalar başıma yıkılmıştı Rabbim sağlık versin her şey olur gider 🤲
İnşallah senin aşılama da çok iyi gider bebeğini kucağına alırsın canım benim 😌🤲🤲

Sol bacağına mı vuruyor? Sen yumrtlama yaşama valla beklerim bir ovulasyon yapsana varsa 🤔kafama çok şey geliyor 🙄 onu hiç sorma insan dışarıya çıkıyor hep gözüne bebişler batıyor 😍çok da dadlular 🤗
sol evet çekiyo böyle ama bilemedm nedendir. İKİ tane var elimde gecen yaptım silik çıktı dur bugun de bi yapayım . Bitsinler haftaya yenisini isticem hahahaa . BU kaçıncı oldu artık. Ama strip almıcam sevmedim kasetler daha iyi.

Yaa inşallah güzelim ne güzel olur 😊
Vallahi benim durumumda iyi mi olur kötü mü olur bilmiyorum ama bende ne yapacağımı şaşırdım artık öyle aklıma ne eserse yani 😌 İnsan her duruma alisiyormus ilk duyduğumda dünyalar başıma yıkılmıştı Rabbim sağlık versin her şey olur gider 🤲
İnşallah senin aşılama da çok iyi gider bebeğini kucağına alırsın canım benim 😌🤲🤲

Hayat çok garip birşeydir herkes çok farklı yanlarını yaşar yani hiçbirimizin sınavı aynı olmaz bugün çok üzen şeyler olur sonrası neye gebe bilinmez alışmasak bir yerden sonra hiçbirimiz yaşayamazdık delirirdik. 👍 Rabbim yardımcımız olsun.. 🙏🏼🙏🏼

İyi olur evlad bambaşka birşey bence. 🤗
Bizlere de ilaç gelecek evladlar versin önemli olan o. İnşallah tutarda bende mutluluğuma kavuşurum 💟 beklemek yormuyor da imkansız olmasın beklemeye de alıştım çook şükür her halimize 🙏🏼

Normalde kaç günde bir adet görüyor sun? Çünkü ayda bir yumurtlama diyorlar sende iki üç falan ondan sordum merak ettim canim
Normalde 30 günde bir canım ama bebek düşündüğümüzden beridir 2-3 gün gecikmeler oluyor. Bazen 2 kez Yumurtlama görüyorum.

Yaa soldan mı yumrtlaman oldu bu ay 🙄
Maalesef canım kısmet napalım zaten doktor kapalı olan tüpün de sıvı birikmesi var gibi sağdan yumurtlasan bile oradan akan sıvı bebeği tutundurmaz laparoskopi olmam lazım ama sen dene dur dedi yani bn buralardan kaybolursam bilin ki bebek olayından vazgeçtim

X