Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim eşim daha hiç sperm testi de vermedi, hastanede vereceğini de hiç sanmıyorum. Ancak evimize yakın bi özel hastaneye götürerek yapar

Benim eşim daha hiç sperm testi de vermedi, hastanede vereceğini de hiç sanmıyorum. Ancak evimize yakın bi özel hastaneye götürerek yapar
Senin esin biraz miz miz canim fazla ısrar etme tatlı dille yola getir inşallah kendiliğinden tez zamanda olurda sıkıntılardan kurtulursunuz. Bizde ameliyat vs derse özele gideriz ilk taktikleri devlette yaptıralım inşallah gerek kalmaz güzel pozitif sonuç alırım bende

Bende eşimin sperm testi için kendim gittim urologla konuştum eşim pek yanasmiyordu ..dedim hastaneye gelmek istemiyor napicam Dr bana kap verdi evde yapsın sabah kolunun altına koy sıcaklık açısından getirin dedi ozaman öyle yapmıştım allahtan evime çok yakındı öyle yapmak zorunda kaldım

Kizlar ovulasyon testlerim geldi ..bugün adetim biteli 5. Günüm sol kasığımda ağrı var ..bugün başlamak istiyorum saat kaçta yapmak daha uygun

Ancak öyle olur benimde

Kizlar ovulasyon testlerim geldi ..bugün adetim biteli 5. Günüm sol kasığımda ağrı var ..bugün başlamak istiyorum saat kaçta yapmak daha uygun
Hiç yapmadım ama günün ilk iftarı değil, 12-5 arası su içmeyi bıraktığın 2 saat aradan sonra yapmayı öneriyorlar.

Kız bende aynı şeyi düşünüyorum benimde her istediğim çok zor oldu ama oldu yani bu bebek işide öyle olacak büyük ihtimalle ben dün ağladım zaten bugüne kalmadı gözyaşı

Canım valla kendimden önce senin hamile kalmanı daha çok istiyorum şu an bunları okuyunca inşallah en kısa zamanda tombiş yanaklı bir minnoş gelir kucağına annesini bekletmez daha fazla

Sabah kalkış kahvaltı saatine bağlı ben 10 'da kahvaltı yapıyorum 12 1 e kadar işte kahve vs işlerim oluyo herşey bitince 2 saat sıvı almıyorum ve testi yapıyorum saat 15. 16 arası çok net sonuçlar cikiyo canim erken yumurtlama acısından regl bitince test yap ben erken yumurtluyom ikidir

Kızlar ya bata 2 gün var erken gebelik yaptım çıkmadı bişey Eki Görüntüle 2856923
Kızçeler bu 3. Ay denemem ve yine olumsuz.
bu hafta doktora gitmeyi düşünüyorum en azından enfeksiyon falan varmı yok mu öğreniyim diye. Siz özelde mi yaptırdınız Devlette mi?
yani tüm testleri özelde yaparsam çok fazla tutcak gibi gözüküyor sizler nereye gözüktünüz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…