Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@HTCNM ya senin kist regl gecikmesi yapmış mıydı? Geçen ayda kist vardı bi gecikmem olmadı. Bu ay artık gecikmede 6. Gün. İlaç kullandım banyo yaptım bilmem ne gelmiyor.
Bi de bişey tuhafıma gitti geçen aydan beri bekleyen gebelik testlerim bembeyaz ama bu ay yaptığımın ikisi de durdukça garip bi haller oldu 🤣 ama yşne de test yapmaya korkuyorum tekrarlayamayacağım sanırım

Eklentiler

• IMG_20210612_222425.jpg
    IMG_20210612_222425.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 51
Neye göre inanmaya başladın canımcım 😍 bende şimdi hem doktorla hem test yapıyorm ya o zamana tam karar vericem 😁inanıyor muyum? 🙈 Bissürü kadın var testle hamiş kalan 😝
Valla canım yeni gördüm kusura bakma öncelikle misafir vardı doktorun yumurtlama dediği zamandan saydım henüz hasta olmadım ama teste gördüğüm yumurtlamadan sonra ki 14 günde hasta olcam regl sancım var teste doğru çıktı yani

Bi de bişey tuhafıma gitti geçen aydan beri bekleyen gebelik testlerim bembeyaz ama bu ay yaptığımın ikisi de durdukça garip bi haller oldu 🤣 ama yşne de test yapmaya korkuyorum tekrarlayamayacağım sanırım
Kız bana da oldu bu ay, normalde kuruma çizgisi nedir bilmem, ama bu ay 3 gün geciktim test yaptım kuruyunca böyle sarı gibi bişiler oldu. Başka bir hormondan kaynaklı olabilir belki

Canım benim de test çekmecede duruyodu senin üstteki test gibi sararma vardi bugun attim cope bilseydim fotograflardim

Ayy kızlar acayip sinir oldum 😖 eşime doktor takviye vermişti mayıs başında günde 2 defa bir tane olarak. 60 kapsul ve 3 haziranda bitmesi gerekiyordu. Hala kapsullerin bir kısmı duruyor. Kafasına göre içiyor demek ki. Bu kadar zor mu ya ilaç içmek? Umursamiyor resmen.

Sen bunlari neden sakliyorsun acaba😁

Allah bağışlasın canım. Ne tedavisi gördünüz?
Amin cnm famera klomen progestan tedavi gördüm 3 ayda hamile kaldım haziran sonu gidip tekrar tedavi gorecem haziran 17 eşim sperm testi vercek sonucu alınca hemen doktora gidecem oğluma doğum yaptıktan sonra hiç korunmadik ama hamile kalmak içinde dikkat etmedik 5 aydir filan dikkat ediyoruz ama olmadı 😔hayırlısı artık

X