Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok cnm kendi urunu olmayana cewp vermiyor sordm ben gecenlerde. Bu urune cewp veremiyorm drdi
durun bakalım buraya attığım testlerin fotosunu ona da attım. deneyelim bakalım cevap vercek mi? laboqoick ovulasyon testlerime cevap vermişti. acaba strip testlere mi cevap vermiyor. eğer cevap gelirse sizi bilgilendirirm cevap verdi ya da vermedi diye

kesinlikle haklısın canım. yarın da test yapayım bakayım olmadı pazartesi gideyim nasipse. insan bu süreçte sabırsız oluyor. hemen olsun bitsin istiyor. hemen bebek gelsin istiyor ama nasip tabiki
Biz insanların istekleri asla bitmez yine Allah en güzel anda versin bizlere canım haklısın tabi ki ama moral bozmaya değmez bazı şeyler çünkü herşey olacağına varır pozitif ol yinede güzel şeyler olsun pazartesi bende gideceğim Yumurtalarım ne halde merak ediyorum 😍 İnşallah güzel haberlerle geliriz 🤗

😂😂😂 cidden ya aslinda canim asiri tatlidir ama nedense sanirim esigim yuksek 🤪 ama parmagimi minicik kessem kolum kesilmis gibi davraniyorum 😂😂😂
Ben seni anlıyorum çook iyi bazen yapacak birşey yoksa katlanmaktan ya da çok şey yaşayıp aa bu ney ki demekten oluyor 🤣 daha bebiş doğuracağız ooo neler bekliyor bizi 🤣🤣nasipse.

Canım bn testlere inanmaya başladım valla artık teste göre hareket etmek mantıklı belki yarın olur yumurtlama
Neye göre inanmaya başladın canımcım 😍 bende şimdi hem doktorla hem test yapıyorm ya o zamana tam karar vericem 😁inanıyor muyum? 🙈 Bissürü kadın var testle hamiş kalan 😝

durun bakalım buraya attığım testlerin fotosunu ona da attım. deneyelim bakalım cevap vercek mi? laboqoick ovulasyon testlerime cevap vermişti. acaba strip testlere mi cevap vermiyor. eğer cevap gelirse sizi bilgilendirirm cevap verdi ya da vermedi diye
Bazı markalara vermiyor kaset testlere veriyor birde kendi strip canım onun dışında bu attıllarına vermeyebilir 😉

Çok teşekkür ederim 🙏 hayır yapmadım. Rahim filmi çekildim regl bitince orada 2 yerde yapışıklığı benzeyen bir şey gördü Dr ilaç verince o da açıldı birde bu ay tutmaz dedim ben covıd aşısı oldum hsg falan birde prolaktin 38 çıktı ilaç kullandım kesin olmaz diye düşündüm aklımdan çıkardım ovulasyon günlerini değerlendirdim gün aşırı bu arada aylardır ovulasyon testi kullandım tutmamıştı stres yarattı benim bünyeme. Bu şekilde tutunmuş
Bende geçen ay HSG çekindim bu ay prowomen kullanıyorum bakalım faydası olacak mı ? İnşallah bizde nasip eder Rabbim 💜💜💜

Biz insanların istekleri asla bitmez yine Allah en güzel anda versin bizlere canım haklısın tabi ki ama moral bozmaya değmez bazı şeyler çünkü herşey olacağına varır pozitif ol yinede güzel şeyler olsun pazartesi bende gideceğim Yumurtalarım ne halde merak ediyorum 😍 İnşallah güzel haberlerle geliriz 🤗
inşallh canım güzel güzel haberler verirsin sende :)

Kızlar bugün doktora gittim 7 cmlik kocaman kistim şükür artık yok☺️işin ilginç yanı çikolata kistim var ve sürekli sağda çıkıyor, bugün adetin 5. Günü doktora gittim tüm değerlerimin eskiye oranla çok iyi olduğunu öğrendim ve önemlisi kist olan sağ yumurtalığımda kist gider gitmez 14 ml yumurtam oluşmuş ama bugün adetin 5. Günü sizce normal mi?
Erken yumurtlayacaksın kuzu demek ki 🥰🥰🥰🥰 inşallah bu ay döllenir bebikiniz olur o yumurta da

Ağda daha çok acıtıyor inan bana
Sen yaptırdın mı? Nasıl bir acı? Ben de bıktım artık bir yere gidelim mi diye ani planlarda ama benim kıllarım nolcek diye düşünmekten 😢 bir cesaret gideyim istiyorum. Gençken dilime piercing yaptırdım, dövme falan bunlarda çok rahatım ama kıl aldırma işlerinden ödüm kopuyor 😭

Ay ne bileyim bu korona ve eve kapanma süreci beni çok yıprattı sanırım. Bugün 10’a kadar yasak yok ama hala dışarı çıkasım gelmiyor. Derin buhranlardayım anacım.
Hımmmm o zaman gazete kağıdından mikemmel şeyler yapıyorlar youtube da videoları var onlata bi bak iyi geliyor bana ya da aşkı memnu izle 🤣

Ben seni anlıyorum çook iyi bazen yapacak birşey yoksa katlanmaktan ya da çok şey yaşayıp aa bu ney ki demekten oluyor 🤣 daha bebiş doğuracağız ooo neler bekliyor bizi 🤣🤣nasipse.
Sorma kizzz bugun uzun zaman sonra arkadaslarla bulustuk ikisininde cocuklari var ama enbuyuk benim aralarinda. Ben ikisinden de gec evlendim ee dogal olarak gec oluyor cocuk da ama olsun da umrum degil😂

X