Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen yaptırdın mı? Nasıl bir acı? Ben de bıktım artık bir yere gidelim mi diye ani planlarda ama benim kıllarım nolcek diye düşünmekten 😢 bir cesaret gideyim istiyorum. Gençken dilime piercing yaptırdım, dövme falan bunlarda çok rahatım ama kıl aldırma işlerinden ödüm kopuyor 😭
Ben 10 seans saçma bi aletle yaptırdım bitmedi. 4 seans Aleksandrayt diye bi aletke yaptılar şuan hiç yok. Bikini bölgesi sonradan az az çıktı. Ağdanın ağrısı bunun 5 10 katı ve her ay. Öyle düşün

Çoğunlukla çıkıyor canım ama batı beklemek daha güvenli. Bi de erken gebelik testlerine çok güvenmiyor arkadaşlar. Normal testler daha doğru sonuç veriyor
Belirtim yok ama merak ediyorum var mı acaba diye sadece göğüs hassasiyetim var bakalım yarın sabah yapacağım ne cikacak

Ben 10 seans saçma bi aletle yaptırdım bitmedi. 4 seans Aleksandrayt diye bi aletke yaptılar şuan hiç yok. Bikini bölgesi sonradan az az çıktı. Ağdanın ağrısı bunun 5 10 katı ve her ay. Öyle düşün
Ayy bi de gebelik sonrasında hormonlar sapittiği için yeniden gitmek gerekir diyorlar. Bari onu aradan çikarip gitseydimmm 😩

Kizlar yarını bekleyemicem birazdan erken gebelik testini yapacam sonuç ne cikacak inşallah güzel bir haber alırım

Ben bu ayda negatif regl bekliyorum bu haziran sonuna randevu Alacm zaten inşallah hayirlisiyla hamile kalırım 🙏

Evet yaptim testi cnm evet yumurtlama takibi yaptım 30 Mayıs 00:00 pik oldu
Benim de 1 hazirandı. Ben de erken gebelik testi yaptım bu sabah ve bir güzel negatif çıktı. Pms agresifliği dışında hiçbir belirtim yok zaten. Yine de adet gelmeden ümit etmeye devam edelim ne diyeyim 🥲 inşallah test yaniliyordur 😊 ne kadar imkan vermesem de 😑

Benim de 1 hazirandı. Ben de erken gebelik testi yaptım bu sabah ve bir güzel negatif çıktı. Pms agresifliği dışında hiçbir belirtim yok zaten. Yine de adet gelmeden ümit etmeye devam edelim ne diyeyim 🥲 inşallah test yaniliyordur 😊 ne kadar imkan vermesem de 😑
Hakkımızda hayırlısı olsun cnm bu ay umutluydum ama hiç belirtim yoktu hayırlısı 😔

Hayırlısı canım. Senin sanırım ikinci bebek olacak. İlk gebeliğinde nasıl belirtilerin oldu?
Aynen cnm ikinci olacak oğlumda tedavi ile hamile kaldım bu da sanırım tedavi ile olacak ilk gebeliğimde reglimden 2gun önce sol göğüs ucunda ağrı vardı regl günü test yaptım çift çizgi cıkmıştı 😊

Iyi akşamlar. Malesef çok üzgünüm 5gundur gonal f kullandım bugün kontrole gittim ve yumurtam büyümemiş hiç. Çok üzgünüm galiba böyle asilama yaptiramayacaz Yusra-61 Yusra-61

Aynen cnm ikinci olacak oğlumda tedavi ile hamile kaldım bu da sanırım tedavi ile olacak ilk gebeliğimde reglimden 2gun önce sol göğüs ucunda ağrı vardı regl günü test yaptım çift çizgi cıkmıştı 😊
Nasil bir tedavi canim

X