Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amh bakılmadan nasıl direk tüp bebek diyebiliyo ki takılma sen hangimiz doktora gitsek aşılama yaparız olmadı tüp bebek diyo doktorlar. Kendini üzüp strese sokup daha da oynama hormonlarınla. Sen en iyisi araştırma hastanesine git hatta bütçeni ayarlayabiliyosan size yakın sada hastanesinde çok iyi kadın doğumcu varmış çok övüyolar bi daha gidersem bende ona gidicem ona git ama sakınnn moraliniz bozma 💜
Sada çok iyi ama yaptirirsam oraya gidicem doktorun adı ne canim valla sasirdim kaldım hayatimin şoku resmen

Aynen canım. Sabretcem 4 gün daha. Artık her ihtimale hazırım napalım. Nasip neyse o olsun😇

Canım bu ay benimde öyle oldu 4 ten sonra silikleşti. Bende anlamadım valla🙄

Moralini bozma canım. Bazı araştırma hastaneleri ücretli muyane olunca öncelikli randevu verebiliyorlar.100- 120 tl filan gibi muayene ücreti oluyordu. Öyle bi bak istersen.
Arastirim bakim canim çok sağol 😭

Valla bende şaşırdım değerine canım. 🙄 Birdahaki ay belki normal çıkar bu aniden iniş çıkış bu kadar farkla neymiş. İlaç verdi mi prolaktin için?
Dostinex verdi bide meme rahatlatıcı bise verdi kullancam o bile 60 cıktı ya 3 4 aydır 20 lerde hep hadi fsh bozuk o neden bozuldu

Ben 7 gun gordm cnm simdi suna bagliyorm. 3 yumrtam vardi muayenede bence biri buyurken catlayamadi ayni anda digeri de buyumeye basladi zaten 8. Gun catlama gordum🙄
Bende yumurta desteklemek için prowomen tarzı info saşe kullanıyorum. Acaba bir sürü yumurta mı gelişti dersin. Bu bizim içim bir avantaj olur mu ki?

Aynen canım. Sabretcem 4 gün daha. Artık her ihtimale hazırım napalım. Nasip neyse o olsun😇

Canım bu ay benimde öyle oldu 4 ten sonra silikleşti. Bende anlamadım valla🙄

Moralini bozma canım. Bazı araştırma hastaneleri ücretli muyane olunca öncelikli randevu verebiliyorlar.100- 120 tl filan gibi muayene ücreti oluyordu. Öyle bi bak istersen.
Yani 5.gün mü silikleşti canım onu anlamadım

Sada çok iyi ama yaptirirsam oraya gidicem doktorun adı ne canim valla sasirdim kaldım hayatimin şoku resmen
Bende tedaviye başlarsam ona gidicem doktorun adını unuttum öğrenip yazayım kuzum . Sakin kalmaya çalış herşey Allahtan ama ben bişey tetikledi diye düşünüyorum yani geçici bişey

Bende tedaviye başlarsam ona gidicem doktorun adını unuttum öğrenip yazayım kuzum . Sakin kalmaya çalış herşey Allahtan ama ben bişey tetikledi diye düşünüyorum yani geçici bişey
Inşallah öyledir canim bende amh baktırıp özel e gidicem doktorun ismini verirsin 🙏

Dostinex verdi bide meme rahatlatıcı bise verdi kullancam o bile 60 cıktı ya 3 4 aydır 20 lerde hep hadi fsh bozuk o neden bozuldu
Hormonlar işte birbiriyle bütün halinde kuzum. Sen prolaktinin düşer bende onu kullandım düştü de. Diğerlerini hiç çözemedim 😒 aniden olacak iş değil bakalım birdahaki adetinde tekrarlasın ne oluyor

Hormonlar işte birbiriyle bütün halinde kuzum. Sen prolaktinin düşer bende onu kullandım düştü de. Diğerlerini hiç çözemedim 😒 aniden olacak iş değil bakalım birdahaki adetinde tekrarlasın ne oluyor
Bakalım neden böyle oldu canim çok sikildi moralmen çöktüm resmen

Canım valla bn sana şu kadar söyleyeyim doktorlar moral bozmaktan başka bişey yapmıyo ne kadar gidersen o kadar stres oluyorsun değerine baktır eğer amh yüksekse sal gitsin buralarda takılıp bekleyelim nasibimizi üzülme çok şükür tıp çok ilerledi

Bende yumurta desteklemek için prowomen tarzı info saşe kullanıyorum. Acaba bir sürü yumurta mı gelişti dersin. Bu bizim içim bir avantaj olur mu ki?
Walla ksite donusurse die uzuluyorm ben de. Catlasa piktem cikardi cunkum en sondaki catladi benim digerleri catlamadi o yuzden kiste donmus olma ihtimali var. İki tane catlasa sans artardi zaten

Son 4 kızlar. Galiba yine geliyor gelmekte olan😒😒 ahanda yarım saattir karnım ağrıyor midem bi tuhaf. Regl ağrısı. Gögüs ağrısı hassasiyeti bişi yok ama belim karnım adet ağrısı gibi başladı. Of yaaaa😔 o erken gebelik testi niye pozitif çıktı vay arkadaş yine yanılttı beni galiba 🙄🙄

Bende bu aralar cok halsizlik var ya sicaklardan midr nedir🙄buralar cok sicak yaaaa

X