Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yusra-61 Yusra-61 canım bugün kaset test yaptım şükür o da pozitif regl günümdü bugün🤲🤲🙏🙏🙏 rabbim tez zamanda burada bekleyen herkese nasip etsin. Tabi benimkini de bu sefer sağlıklı bir şekilde doğurmayı🙏 belirti olarak regl ile her şey aynı farklı olarak sadece normal dışı bir uyku hali oldu bir de bulantı kusma olmadan sürekli içim bulanıyordu. Seninde tez zamanda güzel haberini bekliyorum olduğu anda muhakkak beni etiketle 🤲🤲❣️❣️🌷🌷🌷
Aa hayrli olsn cnm darisi bize🥰

Yusra-61 Yusra-61 canım bugün kaset test yaptım şükür o da pozitif regl günümdü bugün🤲🤲🙏🙏🙏 rabbim tez zamanda burada bekleyen herkese nasip etsin. Tabi benimkini de bu sefer sağlıklı bir şekilde doğurmayı🙏 belirti olarak regl ile her şey aynı farklı olarak sadece normal dışı bir uyku hali oldu bir de bulantı kusma olmadan sürekli içim bulanıyordu. Seninde tez zamanda güzel haberini bekliyorum olduğu anda muhakkak beni etiketle 🤲🤲❣️❣️🌷🌷🌷
Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla dünyaya gelir bebisss

Cnm kasiklarinda ne hissettin farkli olarak. Bir de halsizlik uyku hali oldu mu. Akintin oldu mu beyaz
Canım kasık ağrısı adet ağrısı ile aynıydı. Her ay adet öncesi olan akıntım oldu kremsi ama katı değil. Uyku gözümü açamadığım oldu adete 3 4 gün kala. Meme hassasiyeti de benim prolaktinim yüksek çıkıyordu o zamanki gibi ağrıydı ayırt edemedim şimdi hafif dolgunluk hissediyorum o kadar. Dediğim gibi adetten tek farkı önceden adet günü uyku çok basardı bunda 4 gün kala başladı. Hı birde içim bulanıyordu aynı günlerde

Umarım dengeye girer takip ettircem şimdi amh baktırmak lazım acilen randevu bulamadım :KK43:
Başın sağolsun canım, üzüntü ve stres prolaktini etkiliyor biliyorum doktorum söylemişti ama diğer hormonlara etkisi var mıdır bilemiyorum. Moralini bozma inşallah çabucak düzelecek 🤲♥️

Kızlar ovulasyon testlerime bakar mısınız? Bu ay bi koyulaşıyor bi silikleşiyor acaba 13.test yumurtlama mıydı bu ay çok tereddütle kalıyorum.😏

Eklentiler

• 20210611_204256.jpg
    20210611_204256.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 30
  • 20210611_204303.jpg
    20210611_204303.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 30
Başın sağolsun canım, üzüntü ve stres prolaktini etkiliyor biliyorum doktorum söylemişti ama diğer hormonlara etkisi var mıdır bilemiyorum. Moralini bozma inşallah çabucak düzelecek 🤲♥️
Saol canim verdiği ilaçları kullanıcam sadece kürler vs yapmadım yapmam adaçayı iyi geliyor dedi doktor bi onu içerim gun de 1 adet

X