Makyaj Ürünleri Mat Koyu Pembe Ruj Önerileriniz(esmerler icin)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

muskulus

Guru
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2014
253
34
Arkadaslar esmer oldugum icin hep bordo kullaniyorum ama artik baska renklerde kullanmak istiyorum esmer olunca acik renklerde gitmiyor pek var mi kullandiginiz onerebilceginiz rujlar ?ozellikle pembe

Ben de bordo kullanıyorum esmer olarak, kullandığım hiçbir pembe dudağımda güzel durmuyor.

ben mat rujdan baska ruj kullanmam son zamanda kesfettıgım ruj hem cok memnunum hemde cok uygun golden rosse velvet matte bunların renklerıne bakabılırsın

Golden Rosse Velvet Matte'nin tüm tonlarına bakabilirsin. 1 yıla yakındır kullanıyorum ve cok memnunum.

essence'in dışı siyah renkli çok güzel bir mat serisi var. ilk defa pembe ruj aldım desem yeridir, esmer olmama rağmen hemen hemen hepsi güzel durdu, tavsiye ederim :)

Kesinlikle wetn wild sugar plum fairy Ve mauve outto here hem mat hem kalıcı bir çok renk seçeneği var mutlaka dene derim

evet wetn wild rujları harikalar ama ne zaman gitsem aradığım renkleri bulamıyorum stand da ne kaldıysa bahtıma hesabı oluyor fiyat performans açısından memnun kalacağını düşünüyorum :)

Sephora nın likid rujlarını dene bence. Ben onun bordosunu kullanıyorum hem bakım yapıyor hemde renkleri çok kalıcı.

Arkadaslar esmer oldugum icin hep bordo kullaniyorum ama artik baska renklerde kullanmak istiyorum esmer olunca acik renklerde gitmiyor pek var mi kullandiginiz onerebilceginiz rujlar ?ozellikle pembe
bende beyaz tenli esmerim pembe değilde mor tavsiye etsem,bakın en son şunu aldım,bayılacaksınız,ben şuanda kendisiyle aşk yaşıyorum mac heroine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…