kv beni kıskanıyor mu ne yapmalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya aynı avize olsa ne olmasa ne? Ne boş vaktiniz var böyle saçma şeyleri düşünüyosunuz. Ben de dikey süpürge yok annem aldı heveslendim mesela alıcam. Annemi kıskanmış mı oluyorum? 😂😂 Geçenlerde saçımı boyattım kv ye beğenirsem sende de deneyelim bu rengi dedim kadın mutlu oldu zaten çocuk gibiler hemen mutlu oluyolar kadın kendinde değişiklik yapmak istemiş ve boyatmış sarıya. Belki kendine yakışmayacağını düşünüyodu ve sizde görünce banada yakışırmış gibi aydınlandı ve boyattı. Kendinizi bu kadar önemli hissetmeyin ay bi de ilaç kullanıyor falan demişsiniz de bence sizde ilaca başlayın bu takıntılarınız sizi yer bitirir😂
Ayselcim aç kafanı canım oksijen gitmiyor heralde 😂

Ne kadar terbiyesizsin sen tesettüre ne hakla yorum yapabilirsin. Benim yazdığım yorumla tesettürün ne alakası varda sen böyle bir şey yazabilirsin.
Çok hakla yorum yapabilirim. Sen niye burda yorum yapıyosun? Üstelik konu sadece avize ve süpürge değil. Anlayamamışsın işte aç başını bi 5 dk sonra kapatırsın 😀

Çok hakla yorum yapabilirim. Sen niye burda yorum yapıyosun? Üstelik konu sadece avize ve süpürge değil. Anlayamamışsın işte aç başını bi 5 dk sonra kapatırsın 😀
Sen yorum yazalım diye bu konuyu açıyorsun ve yorum yapıyoruz. Zoruna gidecekse ne diye konu açtın. Sende yazdığım şeye yorum yapabilirsin tesettüre değil. Bence konu avize saç boyası falan değil senin takıntın kayınvalide sana az bile yapıyor bu kafayla gidersen daha neler yaşarsın acaba hadi bakalım git ağlayarak günlük yaz 😂

Sen yorum yazalım diye bu konuyu açıyorsun ve yorum yapıyoruz. Zoruna gidecekse ne diye konu açtın. Sende yazdığım şeye yorum yapabilirsin tesettüre değil. Bence konu avize saç boyası falan değil senin takıntın kayınvalide sana az bile yapıyor bu kafayla gidersen daha neler yaşarsın acaba hadi bakalım git ağlayarak günlük yaz 😂
Valla ağlayarak günlük yazan daha çok sen gibi duruyorsun burdan bakınca 😂 ayrıca ben bana yapılanlara karşı had bildiriyorum merak etme. Kv me de senin gibilere de. Sen git moda nisadan falan kendine tesettür bak şimdi canım burda oyalanma tamam mı

Valla ağlayarak günlük yazan daha çok sen gibi duruyorsun burdan bakınca 😂 ayrıca ben bana yapılanlara karşı had bildiriyorum merak etme. Kv me de senin gibilere de. Sen git moda nisadan falan kendine tesettür bak şimdi canım burda oyalanma tamam mı
Ya senin ne biçim zihniyetin var moda nisa sanırım alışveriş sitesi daha önce oradan almadım ama sen küçük beyninle oradan alışveriş yapanlara mı bir şey demek istedin nasıl bir kafa yapın var zaten belli ki müslümanda değilsin sana senin anladığın dilden yazarım da bana yakışmaz şansını zorlama 😂

Diyelim ki her şeyi kıskançlığından yapıyor eeee yani ne olacak? Demekki benim çok muhteşem tarzım var kıskanmış beğenmiş almış deyip geçin buna neden sinirleniyorsunuz ben onu anlamadım. Benim aldığım bir çok şeyi etrafımdaki bir çok insan sorup alır asla da beni kıskandılar diye düşünmedim. Sorun sizi kıskanması değil sorun ondan hoşlanmamanız.

Diyelim ki her şeyi kıskançlığından yapıyor eeee yani ne olacak? Demekki benim çok muhteşem tarzım var kıskanmış beğenmiş almış deyip geçin buna neden sinirleniyorsunuz ben onu anlamadım. Benim aldığım bir çok şeyi etrafımdaki bir çok insan sorup alır asla da beni kıskandılar diye düşünmedim. Sorun sizi kıskanması değil sorun ondan hoşlanmamanız.
Dikkat et sana da saldırır şimdi 😂😂

Haklı olabilirsiniz hoşlanmadığım için de gözüme batıyor olabilir

Yan ben olayı yeni anladım hepsini okumamıştım😂😂😂 kayınvalidesi konu sahibi ile muhattap olmuyormuş o yüzden sinirlenmiş hırsından buraya gelmiş ki birlikte kv sini çekiştirelim. İşine gelmeyen yorumlarda da çirkinleşme seviyesini görünce kimin fesat olduğu anlaşılıyor zaten

Yan ben olayı yeni anladım hepsini okumamıştım😂😂😂 kayınvalidesi konu sahibi ile muhattap olmuyormuş o yüzden sinirlenmiş hırsından buraya gelmiş ki birlikte kv sini çekiştirelim. İşine gelmeyen yorumlarda da çirkinleşme seviyesini görünce kimin fesat olduğu anlaşılıyor zaten
Ayy ben de yanlış anlamışım pardonnn şimdi taraf belli ettiniz ya anladım niyetinizi. Muhatap olmak istemeyen benim bu arada 😂 ya da aman nasıl anlarsan anla çok güzel çirkinleştim napicaktim bana taş atana teşekkür mü edeyim zaten üslubunu doğru kullanan insanlara nasıl saygılı olduğumu da gormussunuzdur ya da bu da sizin işinize gelmediii önemli değil

Ayy ben de yanlış anlamışım pardonnn şimdi taraf belli ettiniz ya anladım niyetinizi. Muhatap olmak istemeyen benim bu arada 😂 ya da aman nasıl anlarsan anla çok güzel çirkinleştim napicaktim bana taş atana teşekkür mü edeyim zaten üslubunu doğru kullanan insanlara nasıl saygılı olduğumu da gormussunuzdur ya da bu da sizin işinize gelmediii önemli değil
Üslubu düzgün olanlara değil, sadece size hak verenlere düzgün cevap veriyorsunuz. Herkes size hak versin de birlikte kayınvalidenizi çekiştirin istiyorsunuz ziraa açık bir şekilde “ hak vermeyen yazmasın” demişsiniz. Burası dedikodu forumu değil üzgünüm. O yüzden kimse sizin istediğinizi yazmak zorunda değil. Herkes kendi istediğini yazabilir eğer işinize gelmeyecekse konu açmayın. Burada kimsenin yorum seçme halkı yok yani sizin de yok. Ayrıca taraf belli oldu ne demek ya Allah aşkına🥵 aslında bu cümle hakkınızda bir çok şeyi anlatıyor da neyse size iyi dedikodular. Canım isterse istediğim zaman aralara salça olurum😂

O zaman ben sana burda sonuna " mısın " ekleyerek her türlü şeyi söyleyebilirim öyle mi güzelmiş 😂 ama değmez. AVUKATINA gecenin bi vakti yazabilcek kadar işsiz ve boşsun. Küfür etmeden küfür etkisi yaratmayı bilen biriyim bende seninle uğraşırım istesem ama ciddiye alincak bi kişilik değilsin ama beni bu kadar ciddiye aldığın ve önemsediğin için teşekkür ederim sende bayaaaa etki bırakmışım canım benim kendine iyi bak 😗

Bu saçma mesajına cevap yazmamıştım ama diğer konulardaki tacizlerine devam edersen tabii ki gecenin ikisinde aramadığım avukatımı şu an arayabilirim.
İroni denen şeyden mi haberin yok, okuduğunu mu anlamıyorsun? Saçını sarı yaparken açıcıyı damardan mı alıyorsun, fazla mı kokluyorsun nedir anlamadım ama o mesajı sana yazmamıştım zaten tatlı kız.

Ekran görüntülerini buraya atmakla uğraşamayacağım şimdi ama hakaretlerini silemezsin zaten, boşuna uğraşma.

Ayrıca bu konuyu da silemezsin.
Kayınvalideni yatağa çağırsanız koşarak geleceğine dair mesajların falan hep duruyor orada.
Kk üyeliğinden, annesi için söylediği şeylerden kocanın haberi falan olmasın şimdi durduk yere :KK66:

Yönetime de bildirdim seni.
Hoşçakal cross terlikli ayferli kız.

Ayselcim aç kafanı canım oksijen gitmiyor heralde 😂
Sen fazla oksijenden sarhoş oldun sanırım! Çok hava almış beynin senin, uçuyor. Şimdi anladım neden kayınvalidenin seninle muhattap olmadığını:)) kapalı bir insana şu cümleyi kuracak kadar ufaksın demekki seninle nasıl uğraşsın kadın yazık😂😂 ama ben uğraşırım ister misin? Sen seviyorsun böyle şeyleri anladığım kadarıyla😂 bak sana taşlı cross ve muhtemelen çingene sarısı saçtan daha iyi tavsiyeler de verebilirim. Tüm türkiyeyi kıskanıp taklit etmene gerek kalmaz. Hatta belki sana özgü bir tarz oluşturabiliriz ne dersin?

Bu saçma mesajına cevap yazmamıştım ama diğer konulardaki tacizlerine devam edersen tabii ki gecenin ikisinde aramadığım avukatımı şu an arayabilirim.
İroni denen şeyden mi haberin yok, okuduğunu mu anlamıyorsun? Saçını sarı yaparken açıcıyı damardan mı alıyorsun, fazla mı kokluyorsun nedir anlamadım ama o mesajı sana yazmamıştım zaten tatlı kız.

Ekran görüntülerini buraya atmakla uğraşamayacağım şimdi ama hakaretlerini silemezsin zaten, boşuna uğraşma.

Ayrıca bu konuyu da silemezsin.
Kayınvalideni yatağa çağırsanız koşarak geleceğine dair mesajların falan hep duruyor orada.
Kk üyeliğinden, annesi için söylediği şeylerden kocanın haberi falan olmasın şimdi durduk yere :KK66:

Yönetime de bildirdim seni.
Hoşçakal cross terlikli ayferli kız.
Ben senin için ekledim. Takmış sana belli ki😂 bu sayfada da başka birine daha takti kadının başörtüsüyle alay ediyor. Ama ben de ona taktım şuanda😂 konu sahibesii bunlar nedirrr😂😂 hangi konuna yorum yaptı da öldün fesatlıktan böyle 😂

Eklentiler

• IMG_0177.png
    IMG_0177.png
    253,5 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_0176.png
    IMG_0176.png
    222,8 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_0175.png
    IMG_0175.png
    252,6 KB · Görüntüleme: 32
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.