kv beni kıskanıyor mu ne yapmalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beni tanıyor musunuz aynı ortamda bulunduk mu peki bi bağımız var mı? Bunlar varken alsanız aynılarını evet kıskandığınızı düşünürüm. İyi günler

Bulunmuşuzdur belki, nerden bileyim?
Taşlı crocs terlikli robot süpürge ve airfryerli sarışın bir sürü tanıdığım var çünkü 😂😂😂

Benim kv de de böyle kendi annemde böyle ama onlar görünce ikiside bize de bizede diye anında söylüyor 🤣🤣 annemle bircok seyimz ayni ne alsam aninda alir 🤣 umrumda da degil banane yani naparlarsa yapsinlar takilmayin bukdr umursanip uzulecek birsey degil

Merhaba kızlar öncelikle gerçekten empati yapacak olan birilerini arıyorum. Ben bu sorunlarla baş edemiyorum. Görüşme diyenler oldu eşim için mecburum. Mesafe dediler zaten mesafeliyim hiç aramıyorum sormuyorum çağırmadıkça gitmiyorum çağırmıyorum da... kv ile ilişkimiz şundan ibaret torun ve oğlunu görmek için çağırıyor ya da geliyor beni umursayan biri değil ama başka konularda çok umursuyor sanırım onları anlatiyorum şimdi ilk tanıştığımızda esmer koyu kahve saçlı olan kv beni tanıdıktan sonra sarışın olmaya karar verdi 2 senedir istikrarlı. Hatta saç boyası için en durumumuz olmayan zamanda eşimden para almış bi insan. Ayran yok içmeye.. anladınız siz. Ben robot süpürge aldım aynısını aldırdı. Airfry alıyorum alıyor evimdeki avizelere kadar birebir aynılarını alıyor odasında benim evdeki avizeden taktırmış ve hiç soylemiyor hani gelse dese ki kızım sende gördüm çok beğendim ben de alayım o zaman art niyetli olmadığını düşüncem. Bir de yeni nesil kv aramızda 18 yaş falan var yaşlı değil ben hafiften kıskançlık seziyorum. İyimser polyanna arkadaşlar ay işte nolcak beğenmiş kadın almış büyütmüşsünüz diyenler lütfen yorum yazmayın ben iyi düşünme limitimi çoktan doldurdum çok suistimal oldu daha önceki konularımda da bahsettim psikolojik sorunları olan biri ilaç alıyor onunla bir sorunumu paylaşınca 7 memleket duyuyor önce oğluna şikayet sonra babama şikayet neler çektim ben bilirim beni sevse iyi anlaşsa böyle düşünmem zaten. Geçen gün bize geldi taşlı cross terliklerim vardı pembe renk biliyordu gördü bende ve aynısının toz pembesini almış bide onlarla gelmis artık canımı sıkmaya başladı gibip sorsam mı benim gibi mi olmaya çalışıyorsun ne alsam aynısını alıyorsun bana söylesen kötü düşünmücem ama artık yanlış şeyler düşünüyorum diye konuşayım mı sizce ya da tüm bu olanları nasil yorumluyorsunuz
Oğlunu kıskanan kv:) seninle paylaşamıyor.. hiç sevmedim modern olabilir genç olabilir ama taklit nedir ya .. neyse madem seni umursamıyor ozaman gitme oğlu gidebilir evine sende gitme seni görmesin evine ne aldın ne yaptın kendine görmesin. Eşinde ağzını sıkı tutsun biraz evin içinde neler döndüğünü anlatmasın. Sana gelmek istediğinde benim programım var keyfine bak herşeyin yerini biliyorsun de kapıyı çek git :) benimde kayınvalidem var ama 50 yaşında bazen bazı şeylere heves ediyor çokta moderndir bu arada benden süslü ben onun yaşında çok daha yaşlı duruyorum bakımsızlıktan ölcem az kaldı zaten. Ama bakımlı olması güzel giyinmesi benim hoşuma gidiyor açıkçası bakımlı kadın güzeldir yani kendinden ödünç vermemesi hoş.. ama bakıyorum mesela bişey beğeniyor canım güzelmiş diyor bakıp gülüyor bana eskisi gibi durumu da yok al anne bende bundan bitane daha var diyorum hediye ediyorum herzaman değil ama bazen. Aynısını kendi anneme de yapıyorum kendime bişey alınca ikisine alıyorum asla ayırt etmem ama seninki biraz aşırıya kaçmış ya oldu ozaman yatağa da gelsin töbe töbe

Orjinal canım ne fark eder ki pahalı veya ucuz olması neyi değiştirir
Hiç sanmıyorum taşlı tuşlu terliğinizin orijinal olduğunu ama Çok şeyi değiştirir. Siz de orijinal bi markanın terliğine özenmişsiniz. Yani beğendiğini yapmış kadın. Crocs size benim ürettiğim böyle mi kıskanç diyo mu 😅

Oğlunu kıskanan kv:) seninle paylaşamıyor.. hiç sevmedim modern olabilir genç olabilir ama taklit nedir ya .. neyse madem seni umursamıyor ozaman gitme oğlu gidebilir evine sende gitme seni görmesin evine ne aldın ne yaptın kendine görmesin. Eşinde ağzını sıkı tutsun biraz evin içinde neler döndüğünü anlatmasın. Sana gelmek istediğinde benim programım var keyfine bak herşeyin yerini biliyorsun de kapıyı çek git :) benimde kayınvalidem var ama 50 yaşında bazen bazı şeylere heves ediyor çokta moderndir bu arada benden süslü ben onun yaşında çok daha yaşlı duruyorum bakımsızlıktan ölcem az kaldı zaten. Ama bakımlı olması güzel giyinmesi benim hoşuma gidiyor açıkçası bakımlı kadın güzeldir yani kendinden ödünç vermemesi hoş.. ama bakıyorum mesela bişey beğeniyor canım güzelmiş diyor bakıp gülüyor bana eskisi gibi durumu da yok al anne bende bundan bitane daha var diyorum hediye ediyorum herzaman değil ama bazen. Aynısını kendi anneme de yapıyorum kendime bişey alınca ikisine alıyorum asla ayırt etmem ama seninki biraz aşırıya kaçmış ya oldu ozaman yatağa da gelsin töbe töbe

Aynısını kendi anneme de yapıyorum kendime bişey alınca ikisine alıyorum asla ayırt etmem ama seninki biraz aşırıya kaçmış ya oldu ozaman yatağa da gelsin töbe töbe
Konuyla yatağın ne ilgisi var; ne kadar çirkin bir söylem bu.

Tabi onunda etkisi vardır muhakkak 😂 karışma huyu yok ama sık sık çağırır ayda 2 kez 😀 sanırım benden çekiniyor çocuğumun resmini bile eşimden istiyor hep ona diyor gelelim siz gelin falan benimle muhabbete girmeyip bide bensiz yapamayan kv He bi de beyaz eşyalarımı ve kişisel eşyalarımı taklit eden biri kafayı yemelik 😂 hangi ilaçtan içiyorsa bitane de bana lazım aslında
Ne güzel karışmıyormus sık sık görüşelim diye darlama huyu yokmuş.
Ayda 2 kez görüşmek gayet normal.
Torununun resmini oğlundan istemesi de gayet normal.
Kadın sizin sınırlarınızı ihlal etmiyor ki ?
Velev ki sizi taklit etmeye çalışıyor ee nolmus ?
Ne guzel zevkinizi beğenmiş demek ki kıskançlıkta insani bir duygudur.
Size zarar vermedikten sonra alsın eşya nihayetinde.

Ayrıca kv dert anlatılacak insan değildir zaten.
Derdinizi sıkıntınızi kendi ailenize dostlarınıza anlatın .
Ayda 2 kez gidip saygı çerçevesinde görüşüp gelin.
Ben olsam anne ne güzel döşemissin evini aynı benim eşyalar kendimi hiç yabancı hissetmiyorum der geçerim.
Mizah üretirim bundan laf sokma amaçlı değil ama.

Biz anlaşamıyoruz kendi de farkında tek iletisimimiz eşimle gittiğimiz zaman ayda 2 kez işte o kadar. Daha önce haksız yere çok şikayet edildim. Babama kadar şikayet edildim. Sebep ise eşime dedim ki gelecekleri zaman pat diye söylemesinler bikac saat önce söylesinler çalışıyorum bebek var ev dağınık kendimi kötü hissediyorum o da gitmiş söylemiş böyle böyle diye o da bağıra bağıra ağlamış evde kocası gelmiş noluyo falan babamı aramışlar ya benim böyle bisey isteme hakkım yokmu kim ister birileri çat kapı gelsin?? Çocuğum bazen sabahlara kadar uyumuyo ben gündüz uyuyabiliyorum? Bu sebepten şikayet edilecek kadar nefret ediliyorum. Ama ben onun tarzına ışık tutabiliyorum öyle mi bakış açısı değil hanımefendi yaşanmışlıklar yüzünden böyle oluyo onunla konuşamadığım için içime attığım için belki de her şey batıyor bilemiyorum yardım edebilecek insan arıyorum akıl istiyorum siz de linçleyeceginize destek olsanız. Kadının düşmanı kadın lafını doğru çıkarmayalım birlik olalım yarın sizin başınıza da gelebilir
Babanız ağzının payını vermiştir diye düşünüyorum.
Şu an sorun çözüldü mü ?
Habersiz gelme durumu yok yani
E o zaman işler sizin istediğiniz gibi ilerlemiş demek ki.
Demek istediğim şu an rahatsaniz geçmiş mevzulara takılıp kendinizi doldurmayın.
Siz yipranirsiniz gerek yok.

Okuyup anladığınız için teşekkür ederim. Benim kv bakımlı değil keşke baksa kendine sadece sarı saç yetmiyor bize ailece ilk tanışmaya geldiklerinde bile iş kıyafetleri ile geldi işe gidecekmiş diye düğüne bir yere gideceği zamanda hiç özenmez keşke bakımlı olup bende sevinebilsem onun dışında tespitler doğru evet baya herseyi kıskanan bi tip çok da belli eder yüz ifadelerinden konuşmalarından.

Hiç sanmıyorum taşlı tuşlu terliğinizin orijinal olduğunu ama Çok şeyi değiştirir. Siz de orijinal bi markanın terliğine özenmişsiniz. Yani beğendiğini yapmış kadın. Crocs size benim ürettiğim böyle mi kıskanç diyo mu 😅
HA HA HA HA HA HA HA HA GÜLMEKTEN AĞZIM YIRTILDI İNANILMAZ YAAAA 😂😂 nerden biliyosun teyzeciğiiim orjinal markanın sadece terliğini aldığımı ? Benimle mi yaşıyorsun ya bi git işine beee 😂 hiç sanmıyormuş muş sana mı kanıtlıcam takıldığı yere bak yazmayı öğrenmişsin ama okumada sorun var iyice öğren ondan sonra tekrar okuyup sorunun bu olmadığını anlarsın

Okuyup anladığınız için teşekkür ederim. Benim kv bakımlı değil keşke baksa kendine sadece sarı saç yetmiyor bize ailece ilk tanışmaya geldiklerinde bile iş kıyafetleri ile geldi işe gidecekmiş diye düğüne bir yere gideceği zamanda hiç özenmez keşke bakımlı olup bende sevinebilsem onun dışında tespitler doğru evet baya herseyi kıskanan bi tip çok da belli eder yüz ifadelerinden konuşmalarından.
Hiç hoş değil genç bir kızla veya genç bir kadın diyim yaşını bilmiyorum ama rekabet etmek gibi saçma şeyler bunlar çok takılma ama çok içli dışlı olma eşine de manı olma derim gitmek görmek istiyorsa gitsin görsün etsin. Şimdi böyle bir gerçek var ölümlü dünya yarın birgün bişey olsa eşin senin üstüne gelir sen bırakmadın etmedin diye başına kalkar. Onların ilişkisine karışma sende hiç muhatap olma karşı karşıya gelirseniz merhaba merhaba. Olsun mesela 🤷🏻‍♀️

Ne güzel karışmıyormus sık sık görüşelim diye darlama huyu yokmuş.
Ayda 2 kez görüşmek gayet normal.
Torununun resmini oğlundan istemesi de gayet normal.
Kadın sizin sınırlarınızı ihlal etmiyor ki ?
Velev ki sizi taklit etmeye çalışıyor ee nolmus ?
Ne guzel zevkinizi beğenmiş demek ki kıskançlıkta insani bir duygudur.
Size zarar vermedikten sonra alsın eşya nihayetinde.

Ayrıca kv dert anlatılacak insan değildir zaten.
Derdinizi sıkıntınızi kendi ailenize dostlarınıza anlatın .
Ayda 2 kez gidip saygı çerçevesinde görüşüp gelin.
Ben olsam anne ne güzel döşemissin evini aynı benim eşyalar kendimi hiç yabancı hissetmiyorum der geçerim.
Mizah üretirim bundan laf sokma amaçlı değil ama
Darlıyordu da ben zamanla aşıladım. İşte çalışıyorum yoruluyorum bi hafta sonum var dinlenmek istiyorum gittiğimde oraya çok yorgun gözüküyorum zaten. 2 senenin sonunda her hafta cagirmamayi öğrendi gibi şimdilik. Manevi olarak çok zararlar verdi bana anlatsam şok olursunuz keşke olgun biri olsaydı ya da ben ilk gelin olmasaydım kobay olarak kullanıyor resmen bende tecrübe edecek 3 tane daha gelin alacak ya onlara prenses muamelesi yapar artık. Sınır ihlaline bir örnek vereyim size. Gece vardiyasında çalışıyor gece 12 buçuk 1 eşimin telefon çalıyor ertesi günü ise gidicez birlikte. Oğlum napıyosunuz sesini duyayım dedim eve geçiyorum ben de ve konuşma uzuyooooor gidiyor. Gecenin o saatinde her evli çift ne yapabilirse biz de onu yaparız özel işimiz olabilir uyuyor da olabiliriz. Instagramda aktif gördüm arayayım dedim deyip arıyor resmen taciz ediyor sen gece 1 de müsaitsin diye herkes müsait olmak zorunda mı? Ama bu sorunun da kaynağını çözdüm. Eşini hiç ama hiç sevmiyor ölsün gebersin diyor hiçte sevmemiş ve istediği ilgiyi hep ogullarindan görmek istemiş bunun cezasını da ömrüm boyunca ödücem o kadar koyuyor ki acayip anlayışsız. Sonra gelinler kötü tabiii. Aradı mı da kapatmak bilmiyor en az 45 dakika

Konuyla yatağın ne ilgisi var; ne kadar çirkin bir söylem bu.
Çirkin olduğu kabul. Fakat oğlunu paylaşamayan okadar çok kv varki evlendirmesinler ozaman koparmıyorlarsa. Ayrıca neler var neler siz galiba hiç okumuyorsunuz burda gelin ve oğlunun arasında yatan KVler var .. resmen geliniyle rekabet ediyor bu daha iğrenç ve çirkin.

Hiç hoş değil genç bir kızla veya genç bir kadın diyim yaşını bilmiyorum ama rekabet etmek gibi saçma şeyler bunlar çok takılma ama çok içli dışlı olma eşine de manı olma derim gitmek görmek istiyorsa gitsin görsün etsin. Şimdi böyle bir gerçek var ölümlü dünya yarın birgün bişey olsa eşin senin üstüne gelir sen bırakmadın etmedin diye başına kalkar. Onların ilişkisine karışma sende hiç muhatap olma karşı karşıya gelirseniz merhaba merhaba. Olsun mesela 🤷🏻‍♀️
Dogru söylüyorsunuz zaten hiç karışmam istediği zaman gider bazen baskı yapar sende gel annem seni de görsün garibim bilmiyor ki bu kadar detaylı bende yırtmaya calisiyorum yorgunum yatcam işte dizim var temizlik yapcam falan bazen tamam diyor bazen de götürüyor zaten havadan sudan konuşmaya çalışıyorum çünkü aşırı alıngan bi yapısı var gözünün üstünde kaş var de oturur ağlar hiç sohbet edilmiyor :KK43:

Babanız ağzının payını vermiştir diye düşünüyorum.
Şu an sorun çözüldü mü ?
Habersiz gelme durumu yok yani
E o zaman işler sizin istediğiniz gibi ilerlemiş demek ki.
Demek istediğim şu an rahatsaniz geçmiş mevzulara takılıp kendinizi doldurmayın.
Siz yipranirsiniz gerek yok
Bu durumun ne kadar yanlış olduğunu ve ona intikal etmemesi gerektiğini söyledi. Ailem de beni haklı buldu zaten allahtan bana inanıyorlar gereksiz sitem dolu mesajlarını aileme gösteriyorum hasta gözüyle bakıyolar

Darlıyordu da ben zamanla aşıladım. İşte çalışıyorum yoruluyorum bi hafta sonum var dinlenmek istiyorum gittiğimde oraya çok yorgun gözüküyorum zaten. 2 senenin sonunda her hafta cagirmamayi öğrendi gibi şimdilik. Manevi olarak çok zararlar verdi bana anlatsam şok olursunuz keşke olgun biri olsaydı ya da ben ilk gelin olmasaydım kobay olarak kullanıyor resmen bende tecrübe edecek 3 tane daha gelin alacak ya onlara prenses muamelesi yapar artık. Sınır ihlaline bir örnek vereyim size. Gece vardiyasında çalışıyor gece 12 buçuk 1 eşimin telefon çalıyor ertesi günü ise gidicez birlikte. Oğlum napıyosunuz sesini duyayım dedim eve geçiyorum ben de ve konuşma uzuyooooor gidiyor. Gecenin o saatinde her evli çift ne yapabilirse biz de onu yaparız özel işimiz olabilir uyuyor da olabiliriz. Instagramda aktif gördüm arayayım dedim deyip arıyor resmen taciz ediyor sen gece 1 de müsaitsin diye herkes müsait olmak zorunda mı? Ama bu sorunun da kaynağını çözdüm. Eşini hiç ama hiç sevmiyor ölsün gebersin diyor hiçte sevmemiş ve istediği ilgiyi hep ogullarindan görmek istemiş bunun cezasını da ömrüm boyunca ödücem o kadar koyuyor ki acayip anlayışsız. Sonra gelinler kötü tabiii. Aradı mı da kapatmak bilmiyor en az 45 dakika
İşte kocasını sevmeyen oğlunu paylaşamayan biri böyle anneler oğullarını kendilerine bağlamaya çalışıyorlar.. bu 2. Sınıf muameleyi bende çok yaşadım hala da yaşıyorum ilk gelinim ama sonra gelen öyle sinsi ki rolünü çok iyi yapıyor en sonunda gerçek yüzü çıktı onunla da kötü oldular beter olsunlar ben şeffaf insanım neyse söylerim onlarda benim bu huyumu sevmediler hep doğruyu söylediğim için haksızlık karşısında durduğum için bu huyumu sevmezler :) sonraki gelenler de ne buluyorlarsa bilmiyorum demek bizimse biraz şeytan gibi olmamız gerekiyor yoksa değer bilinmeyecek çok ayıp bir deyim var ya hani S.. yaranır aynende öyle .. bize de maddı manevi üzüntü çok yaşattılar anlıyorum bu yüzden seni uzak dur mesafeni koru ama saygısızlıkta etme en güzeli. Ay bidaha gece ararsa yataktayız ne yapabiliriz anne desin eşin bidaha rahatsız etmez biraz utanç varsa 😂 ben annemlerle çok yakın oturuyorum sadece bir cadde uzaklıkta ama randevulaşıyoruz resmen arar müsaitmisiniz diye sorar haber vermeden asla gelmiyorlar mesela. Olgun değil ise cahile de uğraşmak zor ne yapsan laf anlatamazsın olduğu gibi kalsın iş eşinde bitiyor oda çizgisini çekmeli sınır koymalı..

Ya aynı avize olsa ne olmasa ne? Ne boş vaktiniz var böyle saçma şeyleri düşünüyosunuz. Ben de dikey süpürge yok annem aldı heveslendim mesela alıcam. Annemi kıskanmış mı oluyorum? 😂😂 Geçenlerde saçımı boyattım kv ye beğenirsem sende de deneyelim bu rengi dedim kadın mutlu oldu zaten çocuk gibiler hemen mutlu oluyolar kadın kendinde değişiklik yapmak istemiş ve boyatmış sarıya. Belki kendine yakışmayacağını düşünüyodu ve sizde görünce banada yakışırmış gibi aydınlandı ve boyattı. Kendinizi bu kadar önemli hissetmeyin ay bi de ilaç kullanıyor falan demişsiniz de bence sizde ilaca başlayın bu takıntılarınız sizi yer bitirir😂

Dogru söylüyorsunuz zaten hiç karışmam istediği zaman gider bazen baskı yapar sende gel annem seni de görsün garibim bilmiyor ki bu kadar detaylı bende yırtmaya calisiyorum yorgunum yatcam işte dizim var temizlik yapcam falan bazen tamam diyor bazen de götürüyor zaten havadan sudan konuşmaya çalışıyorum çünkü aşırı alıngan bi yapısı var gözünün üstünde kaş var de oturur ağlar hiç sohbet edilmiyor :KK43:
Allah kolaylık versin gülüm söyle eşine baskı yapmasın annenle kafam uyuşmuyor de kapat konuyu. Zorla güzellik olmuyor maalesef

İşte kocasını sevmeyen oğlunu paylaşamayan biri böyle anneler oğullarını kendilerine bağlamaya çalışıyorlar.. bu 2. Sınıf muameleyi bende çok yaşadım hala da yaşıyorum ilk gelinim ama sonra gelen öyle sinsi ki rolünü çok iyi yapıyor en sonunda gerçek yüzü çıktı onunla da kötü oldular beter olsunlar ben şeffaf insanım neyse söylerim onlarda benim bu huyumu sevmediler hep doğruyu söylediğim için haksızlık karşısında durduğum için bu huyumu sevmezler :) sonraki gelenler de ne buluyorlarsa bilmiyorum demek bizimse biraz şeytan gibi olmamız gerekiyor yoksa değer bilinmeyecek çok ayıp bir deyim var ya hani S.. yaranır aynende öyle .. bize de maddı manevi üzüntü çok yaşattılar anlıyorum bu yüzden seni uzak dur mesafeni koru ama saygısızlıkta etme en güzeli. Ay bidaha gece ararsa yataktayız ne yapabiliriz anne desin eşin bidaha rahatsız etmez biraz utanç varsa 😂 ben annemlerle çok yakın oturuyorum sadece bir cadde uzaklıkta ama randevulaşıyoruz resmen arar müsaitmisiniz diye sorar haber vermeden asla gelmiyorlar mesela. Olgun değil ise cahile de uğraşmak zor ne yapsan laf anlatamazsın olduğu gibi kalsın iş eşinde bitiyor oda çizgisini çekmeli sınır koymalı..
Siz resmen bensiniz ya 😀 vallahi hiç saygısızlık etmedim ama bir an önce alsın diğer gelinleri onlarla uğraşsın benimki de

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X