Premature Bebekler Masal kızım, minik mucizem 24+3 910 gr ♥♥

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

Bol bol seviyorum canım. Şifa olsun inşallah.ya doktorum dediki doğarken ağlayarak doğdu ama yoğun bakım doktoru solunum cihazinda uyutuuotuz 10 gün çok kritik ordan çıkmadan bisi diyemem dedi.. zaten korkuyorum oda doktor kesin konuşamaz herşey Rabbimin elinde bende yaradan Rabbime hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin die duaciyimm.

Hastanede son gün çay kaşığı kadar di sutum hemşire 3 saate bir sağ dedi. Simdi çok sukur daha iyi ama dün sıtma oldum gece titre titre atesim normal doktoru aradım daha çok sağ dedi. Dikişlerim rahmim ilaç icdmrdgimden agriyo kaç güne duzelirimki acava

Canım tüylerin diken diken oldu aglattin beni Rabbim sizi birbirimizden ayirmasin çok sağlıklı mutlu bir ömrümüz olsun masallahhhh tebarekkallaj

Ah benim bal kokulum, gül kızım, Öpmeye koklamaya kıyamadığım...
Allah C.c. Ne yazmış ise kaderimize onu yaşıyoruz annem, elhamdülillah amenna... Yine dua etmekten başka birşey gelmiyor elimizden, yine teslimiyet, yine imtihan...
Bir ayrılık daha, son acın olsun inşallah
Yine gel evimize aşkımıza yatağına olur mu 20 günlük rüyanın devamını yaşat bize... Biz yine sabırdayız, duadayız annem...Öyle şeyler atlattın ki meleğim sen belki bu daha zor ama bunu da atlatacaksın inşallah Allah'ın izni ile... Ve biz yine kavuşağız senle kokunla Masal kızım
Rabbiyessirvelatüassir, Rabbitemmimbilhayr... Künfeyekün... #amin

hayırdır canım?
Rabbim acil şifalar versin.

biraz araştırdım canım. prematüre doğumlarda görülen bir rahatsızlıkmış ama bebeklerin hepsi zamanla rutin yaşantısına dönüyormuş.
senin kuzun da çok daha iyi olacak inşallah.
Rabbim başka dert sıkıntı vermesin yavruna.

Canım benim iyi olacak Masal. Bu ayrılıklar onun sağlığı, iyiliği için. Bütün sıkıntılarını atlattıktan sonra evinde, anne babasının yanında mutlu,sağlıklı ve huzurlu bir şekilde büyüyecek. O güçlü bi kız Allah onu korur. En kısa zamanda tekrar yanında olacak Masalın. Üzme kendini canım benim.

6 gündür aynı
Ve hatta ameliyata bağlı ödem ve akciğer enfeksiyon var
Miğdeden gelen safranın durması gelmemesi lazım ve ve kaka yapması...
Allah yardımcımız olsun, zor günler...
Dualrınızı eksik etmeyin teyzeleri çok çok ihtiyacımız var...
Hayırlı sağlıklı haberler veririm inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…