Premature Bebekler Masal kızım, minik mucizem 24+3 910 gr ♥♥

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Mucizeler bizler için. Bizler hayır ve şerrin allahtan geldiğine inandık sıtkı candan iman ettik tevekkukle dua ile rabbim daima bizlerle evlatla imtihan olan herkesle olsun Allahım evlat acısı vermesin benim minik mucizem den önce yaşadığım hiçbirşey yokmuş meğer anne olmak başkası için yaşamak mış canım ,ne çok ,acılar çekmiş masal sonu coook güzel olacak çünkü daraktan mevlam bunaltmaz ve umutsuzluk seytandandir dualarım cümle yavrularvemasalla

Ay canım gözlerim doldu, kalbinin gğzelliğine
Allah razı olsun, tek ihtiyacımız dua onu da ediyorsunuz hissediyoruz inşallah

Hastanedeyiz henüz teyzeleri :KK43: ciddi bir durum yok inşallah hamd olsun
Kanda kreatin değeri yüksek, kullanılan antibiyotikler sebebi ile
onu düşürmeye çalışıyorlar, günlerim gel gitli, bir hüzünlü bir mutlu geçiyor
hastane psikoloji fena
dualarınızı eksik etmeyen herkesten Allah razı olsun
en kısa zamanda hayırlı haberler veririm inşallah
inşallah bu son sıkıntısıdır masal prensesinin. Rabbim acil şifalar versin tez zamanda.

Canım nasıl oldu Masal kızımız, umarım herşey yolundadır. Rabbim sizlere sabır prensese de şifa versin inşallah.

Kuzumun adı Masal ya annesi, masallar hep güzel biter. Bir ders verir insana ve sonuç güzel olur. Dualarımız seninle bitanem benim Şafi sıfatın hürmetine tez vakitte artık daim olarak çıkacak evine dağlıkla güzel kızın

Masal senin bütün çektiğin acıları alabilsem sana bu Dünya'da hiç acı kalmasa.seni pamuklara sarıp kokunu içime çekebilsem.ah kuzum annenin ellerinden tutup beraber dua edebilsek senin ve sağlıklı güzel yarınların için.boğazıma düğümlenen bu yumruktan kurtulabilsem kelimeler boğazıma dizilmese çok şey yazacağım ama yazamıyorum Forever07 Forever07 800gr olarak Dünya'ya geldi benim minik muciZem.62 gün boyunca yoğun bakımda kaldı.acını o kadar iyi anlayabiliyorum ki kardeşim keşke elimden bişey gelse.en içten kalbi dualarımda olacaksınız bundan sonra.diliyorum Rabbimden kuzunu hayırla sağlıkla size bağışlasın.rabbim Fettah ismi hürmetine açılmaz Kapılar açsın.şafi ismi hürmetine şifa versin.masal kuzumun Ömrü boyunca çektiği çekeceği sıkıntı bunlar olsun bundan sonra tek bir acı hastalık görmesin.hayırla sağlıkla Büyüyüp gelişssin.

mavidenizbebegim mavidenizbebegim
violin35 violin35 MinikPiranha MinikPiranha L Light Of God
Masal kızımın duacısı olan herkesten Allah razı olsun...
Yazdıklarınızı okudum ama biraz beklemek istedim cvp için. Daha doğrusu sizlere güzel haberlerden bahsetmek için bekledim.
3 ameliyat oldu bebeğim. Son 2 ameliyatı bir hafta içinde oldu. Sıkıntımız malum ince bağırsak:KK43: kaldı elimizde 50 cm ince bağırsak:KK43: hamd olsun yine de Allah'a, bugünlerimize. Son ameliyatını Bayram'ın ilk günü olduk:KK43: ilk ameliyatını da babasının doğum gününde oldu... Masal kızım benim ömrümün biriciği... O iyi olsun sağlıklı olsun da ne Mutlu günler tarihler doğum günleri Bayram'lar yaşarız yazarız inşallah. Ameliyat sonrası bağırsak ağızlaştırıldı yani dışarı alındı. Kakasını açılan bu bölgedeki torbaya yapacak. Kilo alıp inşallah sağlıcakla toparladğnda bir ameliyat daha olacağız...
Şu anda önemli olan bağırsaklarda sıkıntı olmadan ileostomi dediğimiz bu sistemin çalışması. 5 cc 10 15 derken gittikçe artıyor beslenmemiz. Bunlar güzel haber inşallah teyzeleri
Masal kızımın daha güzel hayırlı sağlıklı haberlerini de yazarım inşallah tez Zaman'da.
Dualarınızı eksik etmeyin, Allah razı olsun...

mavidenizbebegim mavidenizbebegim
violin35 violin35 MinikPiranha MinikPiranha L Light Of God
Masal kızımın duacısı olan herkesten Allah razı olsun...
Yazdıklarınızı okudum ama biraz beklemek istedim cvp için. Daha doğrusu sizlere güzel haberlerden bahsetmek için bekledim.
3 ameliyat oldu bebeğim. Son 2 ameliyatı bir hafta içinde oldu. Sıkıntımız malum ince bağırsak:KK43: kaldı elimizde 50 cm ince bağırsak:KK43: hamd olsun yine de Allah'a, bugünlerimize. Son ameliyatını Bayram'ın ilk günü olduk:KK43: ilk ameliyatını da babasının doğum gününde oldu... Masal kızım benim ömrümün biriciği... O iyi olsun sağlıklı olsun da ne Mutlu günler tarihler doğum günleri Bayram'lar yaşarız yazarız inşallah. Ameliyat sonrası bağırsak ağızlaştırıldı yani dışarı alındı. Kakasını açılan bu bölgedeki torbaya yapacak. Kilo alıp inşallah sağlıcakla toparladğnda bir ameliyat daha olacağız...
Şu anda önemli olan bağırsaklarda sıkıntı olmadan ileostomi dediğimiz bu sistemin çalışması. 5 cc 10 15 derken gittikçe artıyor beslenmemiz. Bunlar güzel haber inşallah teyzeleri
Masal kızımın daha güzel hayırlı sağlıklı haberlerini de yazarım inşallah tez Zaman'da.
Dualarınızı eksik etmeyin, Allah razı olsun...

Ne zaman senin yazdığına dair bildirim gelse yüreğim ağzımda "Allahım inşallah güzel haberdir" diyerek okumaya başlıyorum...

Dualarımız sizinle canım. Inşallah size rabbim öyle güzel günler nasip etsin ki bu günlerin bir saniyesi bile aklınıza gelmesin bir daha...

Ne zaman senin yazdığına dair bildirim gelse yüreğim ağzımda "Allahım inşallah güzel haberdir" diyerek okumaya başlıyorum...

Dualarımız sizinle canım. Inşallah size rabbim öyle güzel günler nasip etsin ki bu günlerin bir saniyesi bile aklınıza gelmesin bir daha...

Hep güzel haberler yazarım inşallah...
Şu günleri görüyorsak bir şeyler iyi gidiyorsa hepsi adına aldığı DUA lar sayesinde... Bi iznillah...
Amin o iyi olsun da ben toparlarım kendimi Allah'ın izni ve meleğimin sıcağı gülücükleri ile.
Sağolun Allah razı olsun hayırlı dualarınız için

Dua dua dua.masal kuzuma iyi gelecek annesinin ettiği dualar Allah'ın izniyle.aryam yoğun bakımdayken her dk ayetel kürsi okudum.senden ricam sürekli ayetel kürsi okuman.canım bi de hikmetine ve esrarına çok inandığım bi dua var lütfen onu da oku.celcelutıye Duası.netten bakarsan bulursun.tanıdıklarına da söyle onlarda babası da okusun.yazıcam yine içimi dökücem bir nebze iyi gelebilirsem ne mutlu bana.masal kuzum her an dk Aklımda dualarımda Rabbim hayırla sağlıkla size bağışlasın

X