martta gün sayanlar buraya

canım sağol yok buralı deiliz ben ordu ünyeliyim 2 sene oldu eşim öğretmen bandrmaya çıktı tayinimiz internetten beyendik geldik işte fena dill güsel sen nereliydin varmı bebişin yada kaç yıllık istiyosun ?biraz geç yazdım kusra bakma canım bide çok soru sordum galiba

aslen manisaliyız.doğma büyüme istanbul.tesadüf manisa da okudum.7 yaşında bir kızım var.9 yıllık evliyim.ayrıca diyabetimde var.riskli bir hamileyim.ilk çocuğumuda diyabetli olarak yaptım.Ama o zaman daha gençdik tabii şimdi biraz endişeliyim.hakkımızda hayırlısı tabii...

ay canım benim inşşalh kolay bi hamilellik yaşarsın rabbim yüzüne güler merak etme öle deme daha çok gençsin ne güzel en azından daha önce hamileliği yaşamışsın allah yavrularınızı size bağışlasın bende aslen ünyeli eşimde aslen nevşehirli ama o orda doğmamış bende ünyede doğdum ama nevşehirde büyüüdüm ailm oarlı eşimin ailesi ise yokk nedeni ise hepsi 99 depreminde ölmüş yani hiç kimse yok yakın kardeşlerinden felan zaten 2 kız kardeşi varmış ölmüş bense o kadr çok istiyorumki artık bi kalabalık aile olmayı ençokta eşim için denemediğimiz yol kalmadı tüp bebek vs olmadı herşeyi akışına baıraktık işte öle canım herkesin hayatları başak başka

canım benim çok üzüldüm.allah bir daha yaşatmasın öylr acı günleri.bir arkadaşımında yıllarca olmadı aşılama tüp vb.en sonunda akışına bıraktılar ve kendiliğinden oldu.şimdi 3 yaşında...Allah bilir böyle şeyleri herşeyin bir vakti saati vardır.ve ogün elbette gelecek.Sonra bu günleri anı gibi hatırlayıp güleceğiz.Ben çıkıyorum canım benim kızın ödevleri var malum.yarın iş yerinden yazarım ben fırsat buldukça öptüm seni kocaman....

GÜNAYDIN KIZLAR;
BUGÜN TEST YAPTIM ÇıFT ÇıZGı AMA SOLUK BıRAZ ÇOK MUTLUYUM...HPT_HONEY HAYATIM DARISI SENıN BAŞINA.hihoyyyt

GÜNAYDIN KIZLAR;
BUGÜN TEST YAPTIM ÇİFT ÇİZGİ AMA SOLUK BİRAZ ÇOK MUTLUYUM...HPT_HONEY HAYATIM DARISI SENİN BAŞINA.hihoyyyt

Hayirli olsun canim cok sevindim hihoyyythihoyyyt:teytey::teytey:
Allah kucagina almayi nasip etsin
Darisi bizlere olsun insallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Hayirli olsun canim cok sevindim hihoyyythihoyyyt:teytey::teytey:
Allah kucagina almayi nasip etsin
Darisi bizlere olsun insallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sanada teşükkür ederim dalia.allah hepinizin gönlüne göre versin valla sabah hemen size sölemek istedim.sevincimi paylaşıyım dedim.

GÜNAYDIN KIZLAR;
BUGÜN TEST YAPTIM ÇİFT ÇİZGİ AMA SOLUK BİRAZ ÇOK MUTLUYUM...HPT_HONEY HAYATIM DARISI SENİN BAŞINA.hihoyyyt

tebrikler canım benim.sağlıkla büyüt inşallah...soluk da olsa gördüysen var demektir.bende ilk baktığımda solukdu.akşam tekrar baktım daha belirginleşti...hayırlısı olsun...hihoyyyt

:1)CANANGEZE......::::CüvCüv:

2)ERMAER....:::CüvCüv:

3)elif23....::::CüvCüv:

4)BURCU1507....:::CüvCüv:

5)ıSET.....:CüvCüv:

5)aslı_ist...........14.......mart.....

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)pınar77.........17.......mart.......?

8)candyy.........18.........mart

9)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

10)betumutlu.....19.....mart

11)deniz39.....21......mart

12)selma41.......22mart

13)dudu............23......mart

14)hpt_honey......25....mart

16)AYCANKAYA ......27......MArt

17)ilayda009......30....mart

Son düzenleme:
Ay kızlar lıstemız cosuyor allah saglıkla sıhhatle kucagınada almayı nasıp etsın canım benım cok sevındım ayyyyyy

hepinize çok teşükkür ederim..hayatımın en güzel günlerinden biri valla.Allahım ısteyen herkese versin inş:Saruboceq::Saruboceq:

Amınnnn sımdı sana bısey dıcem lutfen hamıslerın duaları kabul olur bızler ıcınde dua et olurmu tatlım

:çok üzgünüm:kizlar ben iki gun erken adet oldum
yani kisacasi benim umutlar bir sonraki nisan ayina kaldi
demetcim beni listeden silebilirsin canim.
Insallah beklemede olan arkadaslarin hayirli haberlerini aliriz:Saruboceq:

:çok üzgünüm:kizlar ben iki gun erken adet oldum
yani kisacasi benim umutlar bir sonraki nisan ayina kaldi
demetcim beni listeden silebilirsin canim.
Insallah beklemede olan arkadaslarin hayirli haberlerini aliriz:Saruboceq:

olsun canım üzülme.zamanı değilmiş demek ki.inşallah bidahaki ay hamile kalırsın.
rabbim hayırlısını versin inşallah

GÜNAYDIN KIZLAR;

ay canım çok güsel bi haber inşşallllh tutunur bebişin amin canım aminnnnn yaheyyaaaaaaaa :sm_cool::sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…