martta gün sayanlar buraya

hpt honey canımbenimde eşim seninki gibi ben bilgisayarı elime alınca çok kızıyor kafayı yiyeceksin diyor ama dayanamıyorum açıyorum bir umut sende benimgibi 5senelik evliymissin şimdi bana bakıyor yazdıkça çıldırıyor bilgi sayara şifrekoyacağım diyor

hahahahha aynen canım aynnnnnnneeeeeeen anlattığın gibi benimde koca ama napim az önce o uyumaya gitti bilgisayarın fişini çekti yeter deyip hadi uyyuyalım diye ısrar etti bende wc ye gidiyorum diye kandrdım o hemen uyur uyudu ben tekrar karanlıkta bakınıyorum manyak oldum iyce kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıhalimede gülüyorum

canım burda sana deligibi gülüyorum ama eşim kızdı sustum içimden gülüyorum ya neistiyorlar bizden anlamadım onlardan ilgi isteriz biraz gösterirler sonra yok şimdi boks izliyor biryandanda beni izliyorhihoyyytdelikafadulden

demet cim sana yazdım yatakta çok gerinme zarlıymış dolaba yukarıya uzanma gerçi sen biliyorsundur

beni listeden silebilirsiniz maalesef dün adet gördüm. Çok kötü hissediyorum kendimi. dün bütün akşam ağladım. Allahım hayırlısıyla bize de nasip et çocuk sevmeyi anne baba olmayı :KK43:((

yok kız bılmıyorum gerııyorum cok da allahım ya neden daha once soylemedınız buarada dolabada c ok uzandım asılamadan osnra ya neden daha once soylemedınız kııııı neyse kan verdım saat 10 da alacam sonucu kızlar hıc umudum yok ama hayırlısı

beni listeden silebilirsiniz maalesef dün adet gördüm. Çok kötü hissediyorum kendimi. dün bütün akşam ağladım. Allahım hayırlısıyla bize de nasip et çocuk sevmeyi anne baba olmayı :KK43:((

canım hıc uzulme lutfen buadet yenı bı umut demek yenı bı umudun baslıyo adet olamayanlar tedavıye bıle baslıyamıyorlar oyuzden ıyı dusun canım benım sıkma canını

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

4)kuskonmaz ....15 mart.....

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart.....?

9)pınar77.........17.......mart.......?

10)demet_yaren.......18......mart

11)candyy.........18.........mart

12)sessizdeniz.....18....mart

13)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

14)betumutlu.....19.....mart

15)nehir67........21.....mart

16)selma41.......22mart

17)dudu............23......mart

18)burcuuk......23......mart

19)ermaer..........24........mart

20)burcu1507...25......mart

21)hpt_honey......25....mart

22)AYCANKAYA ......27......MART

23)dalia.......29......mart

Son düzenleme:
belkı tutunuyordur melegın sana oyuzden sancıların vardır hemen umutsuz olma olurmu btanem

Saol canım benim a.s. inş.öyledir.yoksa kistle tekrar uğraşmak istemiyorum ondan korkuyorum :çok üzgünüm:
Sen de bugün kantesti yaptıracakmışsın inşşşş. pozitif olur :Saruboceq::CüvCüv::emir_bebek: dualarım seninle :1hug:

bugün adet günüm henüz gelmedi ama gelecek gibi karnım agrıyor biraz
zaten ümidimi kaybetmiştim göğüslerimdeki agrı gitmişti 2 gün önceden

Yarencim dualarim seninle insallah hayirlisiyla bamilesindir.merhaba herkese benim tarihim 19 mart oldu subatin 28 oldugunu unutmusum. Benimde butun belirtilerim gitti.sadece gece yatarken karnim cok agriyo sanki ha geldi ha gelicek kirmizilar offf

arkadaşlar inşallah rabbim hepimizin duasını kabul eder bizide bebek sahibi yapar benimde 18 mart heycanla bekliyorum..inşallah bu ay hamile kalan arkadaşlarımız olur...

günaydın kızlar bugün biraz geç uyandığım mirmirmirmir

inşallah hamile haberleri alıcaz o kadar kişiyiz bari bi kişi hamile kalmış olsa moralimiz yerine gelse :Saruboceq:

kızlar morelim çok bozk konuyu başlatan bendim gün sayıyordum bu gn doktora gittim tahlil yaptık prolaktin hormonum 68 çıktı çok yüksek dahası doktorum beyin tümörlerinde felan böyle oluyo dedi
bu ay hamile kalamam dahası bu yüksekken kalamıyomuşum ilaç verdi ne yapıcağımı bilmiyorum mr çekelim dedi

canım sakın canını sıkma bizim gelinimizinde prolaktin seviyesi yüksek çıktı mr çektiler ameliyat filan dediler beyinden ama yaptırmadık biz ilaç verdiler verdikleri ilacı bir ay kullandı ertesi ay hamile kaldı sakın canını sıkma ondan sonra bidaha öyle bi sorunla karşılaşmadı bile şu an
üç tanede çocugu var sakın ameliyat filan yaptırma ilaç kullan diyorum ben tecrübelerimize dayanarak...

merhabalar kızlar kızlar umarum herkezin isteği gerçekleşir bende hala hastalanmadım ikinci gün ama buğünüde geçireceğim bellimde ağryr adetleneceğim zamanki gibi sanki hakkımızsa hayırlısı herkezin karnı birgün inşallah böyle olur:CüvCüv:

merhabalar kızlar kızlar umarum herkezin isteği gerçekleşir bende hala hastalanmadım ikinci gün ama buğünüde geçireceğim bellimde ağryr adetleneceğim zamanki gibi sanki hakkımızsa hayırlısı herkezin karnı birgün inşallah böyle olur:CüvCüv:

inşalh hamişsindir arkadaşım hade olda bizde umutla sevinelim:CüvCüv::CüvCüv:

X