martta gün sayanlar buraya

demet_yaren dualarimiz seninle insallah guzel haberlerle donersin ve listenin ilk :CüvCüv: sen olursun

inşallah demet_yaren güzel haberlerle gelicek bize :Saruboceq:
hepimiz birbirimize yakın olsaydık her hamile haberinde kutlama yapardık :içelim:

kıslar az önce yasin okudum ve sizlerede dua ettim inllah allahın izniyle kabul olur

haklısın canım ama en azından önünde uzun bi zamn var o yüzden dedim valla ilk denemede olanların nasıl oluyo onuda anlamış değilim ben bu stede hala acemiyim yazılar ben yazdıktan sonra tekrar gelenlere nerden bakıcam bi önceki sayfaya gitip sonra tekrar geliyom anladınmı nasıl yapcamı tam kavrayamadım koca bilgisayarcı onada soramıyom istemiyo çünkü sürekli girmemi kafayı çok takıyomuşumda

haklısın canım ama en azından önünde uzun bi zamn var o yüzden dedim valla ilk denemede olanların nasıl oluyo onuda anlamış değilim ben bu stede hala acemiyim yazılar ben yazdıktan sonra tekrar gelenlere nerden bakıcam bi önceki sayfaya gitip sonra tekrar geliyom anladınmı nasıl yapcamı tam kavrayamadım koca bilgisayarcı onada soramıyom istemiyo çünkü sürekli girmemi kafayı çok takıyomuşumda

bazı kişiler ilk evlendiği ay hamile kalıyolar

ben senin demek istediğini anlamadım geçmiş yazıları mı diyosun yoksa farklı topiklere aynı anda girmeyi mi soruyosun

yok şimdi yazıyoruzya ben yazdıktan sonra beklimmi öle yazılarınızın gelmesini olduğum yerdemi durcam yani yazılar pek akıcı deil ölemi oluyo öff anlatamadıysam boş ver güzelim he bide yazıların altında cevap yaz alıntı yap hızlı yanıtla diyoya hangine basıp yazarsam daha iyi olur yani

yok şimdi yazıyoruzya ben yazdıktan sonra beklimmi öle yazılarınızın gelmesini olduğum yerdemi durcam yani yazılar pek akıcı deil ölemi oluyo öff anlatamadıysam boş ver güzelim he bide yazıların altında cevap yaz alıntı yap hızlı yanıtla diyoya hangine basıp yazarsam daha iyi olur yani

anladım ben seni şimdi birine cevap yazarken alıntı yap var ordan cevapla ama yazan yazıyı silme

bide mesajları takip edebilmek için alıntı yap dedikten sonra altta mesaj yazma yerinin baya bi altında konu abonelikleri ayarları var ordan alık e-maili seçip cevaplayı tıkla sonra msni aç burdan her yazılan sana mail olarak gelicek sana mail gelince burdan sayfayı yenile yazılanlar çıkıyo umarım anlatabilmişimdir

ya da o söylediklerimi yapamazsan arasıra klavyede f5 tuşuna bas sayfayı yeniliyo biri bişey yazmışsa çıkar o zaten

dediğim gibi benimkiler gelmeye basladı yavas yavas anlamıştım zaten umutlu değildim
yeni tarihim 18 nisan

mrb arkadaşlar;
benide eklermisiniz 25 mart.8 gün kaldı çok heycanlıyım çokkkk........

yani yetkilerin hepsi açık f5 basam olur herhalde benyazdıktan sonra bekliyodum hep kendi yazımı görüyodum sonra bi önceki sayfaya tekrar yeni sayfaya girip sizin yazılarınız çıkyodu öle okuyodum yani böle yapıyodum bi ara kociştende öğrenim olmazsa tabiki iyi bi zamnında ben f5 basarak devam edim kocam bu yüzden çok kızıyo kendisi tam bi makina beyin bende sanat işlerimiz çok zıt bilememme çok kızıyo çokkkkkk teşekürler arkadaşım öğretmeye çalıştığın için

iset aynı günüz canım inşşalh bende 4 gözle beklemedeyim
kasıklarım ve belim acayip ağrıyo sende varmı bişi

yani yetkilerin hepsi açık f5 basam olur herhalde benyazdıktan sonra bekliyodum hep kendi yazımı görüyodum sonra bi önceki sayfaya tekrar yeni sayfaya girip sizin yazılarınız çıkyodu öle okuyodum yani böle yapıyodum bi ara kociştende öğrenim olmazsa tabiki iyi bi zamnında ben f5 basarak devam edim kocam bu yüzden çok kızıyo kendisi tam bi makina beyin bende sanat işlerimiz çok zıt bilememme çok kızıyo çokkkkkk teşekürler arkadaşım öğretmeye çalıştığın için

önemli değil bnimde eşim bazen kızıyo onun için o geldiği zman kapatmak zorunda kalıyorum bazen

X