martta gün sayanlar buraya

ismimi gördüm mutlu oldum inşallah hamiş listeside yaparız hepbirlikte orda görürüz
benim bugün kasık ve acayip bel ağrım var inşşal hasta olmam kendimde stresli biriyim manyak bi tanıdığımız bi kadın geldi bi gün kaldı kafayı yedim bu ay bişi olmazdiyorum ama umudum var ilk defa bu ay çalıştık kasıklarım boş gebeliktede ağrımıştı regli olcakmışım gibi benim ozamnda göğüslerde bişiyoktu en çokta eşim için istiyorum nedeni onun bütün ailesi depremde öldü eşim tek bizimde bi ailemiz olsun kalabalık çocuklu onun gibi ve ölen kardeşleri gibi boncuk gözlü bebişimiz olsun of ya eşim sürekli buraya takılmamı istemiyo kafayı çok takıyomuşum napim allahın izniyle bebiş istiyorum birbirimize du edelim öptümsizisenağlama:a015::1hug:a.s.

Aslında adet tarihim 21 mart ama dayanamadım test yaptım tabi negatif çıktı senağlama :a015:

slm ben bugün hastaneye gittim :eek: kantesti yaptırdım senağlama malesef 0.100 yani negatif ama o kadar çok negatif gördüm ki bugün pozitif çıkarsa ne yapacam diye düşünüyordum çok heyacanlanırsam bayılırsam vs. hatta yanıma çikolata almayı bile düşündüm eğer pozitifse heyacandan şekerim düşebilir diye ve bugün negatif sonucunu rutin bir şekilde tekrar görünce hiç ağlamadım eve geldim çook işim vardı hiçbir işe dokunmadım oturdum lost 'un 4. sezonunu baştan sona izledim.İnşallah listedeki arkadaşlar pozitifi sizler görürsünüz ben bu ay da umutlarımı erteledimsenağlama

slm ben bugün hastaneye gittim :eek: kantesti yaptırdım senağlama malesef 0.100 yani negatif ama o kadar çok negatif gördüm ki bugün pozitif çıkarsa ne yapacam diye düşünüyordum çok heyacanlanırsam bayılırsam vs. hatta yanıma çikolata almayı bile düşündüm eğer pozitifse heyacandan şekerim düşebilir diye ve bugün negatif sonucunu rutin bir şekilde tekrar görünce hiç ağlamadım eve geldim çook işim vardı hiçbir işe dokunmadım oturdum lost 'un 4. sezonunu baştan sona izledim.İnşallah listedeki arkadaşlar pozitifi sizler görürsünüz ben bu ay da umutlarımı erteledimsenağlama

canım hıc uzulme olurmu bende yarı n kan tahlılı yapcam cok heyecanlıyım ama umutsuzlugumda cok fazla ne bılım ıcımden hıssetmıyorum hamıle oldugumu oyuzden negatıf cıkacak herhalde

cok erken yapmıssın canım benım bıde ıdrar tahlılıyse cok cok erken cıkmaz daha ......acele etme canım benım gununu bekle bence

ne bileyim canım haklısın ama dayanamadım ilk denememdi çok sabırsızım.çıksaydı zaten büyük sürpriz olurdu sanırım.heran adet olacak gibi ağrı çekiyorum bir haftadır.belki belli olur demiştim...:1no2: napalım kısmet değilmis hem erken ben de biliyorum oyüzden üzülmiyecem diye şartlamıştım kendimi ama içim burkuldu:çok üzgünüm:

kıslar üzülmeyin nolur allahın bi bildiği vardr eminim sabrımızın sonu bebek olcak pozitif düşünelim

hpt honey canımbenimde eşim seninki gibi ben bilgisayarı elime alınca çok kızıyor kafayı yiyeceksin diyor ama dayanamıyorum açıyorum bir umut sende benimgibi 5senelik evliymissin şimdi bana bakıyor yazdıkça çıldırıyor bilgi sayara şifrekoyacağım diyor

ne bileyim canım haklısın ama dayanamadım ilk denememdi çok sabırsızım.çıksaydı zaten büyük sürpriz olurdu sanırım.heran adet olacak gibi ağrı çekiyorum bir haftadır.belki belli olur demiştim...:1no2: napalım kısmet değilmis hem erken ben de biliyorum oyüzden üzülmiyecem diye şartlamıştım kendimi ama içim burkuldu:çok üzgünüm:

belkı tutunuyordur melegın sana oyuzden sancıların vardır hemen umutsuz olma olurmu btanem

hpt honey canımbenimde eşim seninki gibi ben bilgisayarı elime alınca çok kızıyor kafayı yiyeceksin diyor ama dayanamıyorum açıyorum bir umut sende benimgibi 5senelik evliymissin şimdi bana bakıyor yazdıkça çıldırıyor bilgi sayara şifrekoyacağım diyor

hepsı aynı canım benımkıde aynı sen hep olumsuz dusunuyorsun sebebıde bu formlar dıyo senın durumdan cok kotu olan ları dınleyıp uzauluyorsun dıyo yanı hemn sende olumsuz dusuyorsun dıyo bılmıuyorlar canım benımm erkek ler bu duyguyu bu ruh halını pek bılmıyorlar

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

4)mıtharas......16......mart......?

5)prenses_ırem ......16....mart......?

6)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

7)canangezer..........16.......mart.....?

8)pınar77.........17.......mart

9)demet_yaren.......18......mart

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)safak_d.....19......mart

15)nehir67........21.....mart

16)selma41.......22mart

17)dudu............23......mart

18)burcuuk......23......mart

19)ermaer..........24........mart