martta gün sayanlar buraya

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

4)kuskonmaz ....15 mart.....

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart.....?

9)pınar77.........17.......mart

10)demet_yaren.......18......mart

11)candyy.........18.........mart

12)sessizdeniz.....18....mart

13)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

14)betumutlu.....19.....mart

15)safak_d.....19......mart

16)nehir67........21.....mart

17)selma41.......22mart

18)dudu............23......mart

19)burcuuk......23......mart

20)ermaer..........24........mart

21)burcu1507...25......mart

22)hpt_honey......25....mart

23)AYCANKAYA ......27......MART

24)dalia.......29......mart

Son düzenleme:

ya anlamıyorum niye öyle düşünüyorlar biz böyle birbirimizden destek alıyoruz onlarla paylaşamadıklarımızı sizlerle paylaşıyoruz onların düşüncesi biz burdakileri okuyunca kafaya daha çok takıyoruz tamam üzüldüğümüzde oluyor bazen hamile haberlri aldıkça ama onların hamileliğini istemediğimizden değil lülülülülülü

canım adet tarıhını ıkı gun gecmesı yeterlı ıdrarda cıkması ıcın buarada umarım hamıssındır

ya demet göğüslerim sızlamaya başladı eğer adetim yarın kesilirse tesyapacağım geçen ay3cün kesildi yarını merak ediyorum inşallah kesilirde tes yaparım dua edin belki üste görmüşümdür demiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

valla ben benımkını degıstıremedım aynı dusunceye sahıp ama ben burdakı arkadaslarımla konusunca daha cok rahatlıyorum bılmıyorum buda benım rahatlatma metodum belkıde .....tamam suda bı gercek bazen etkılendıgım hayat hıkayelerıylede karsılasıyorum ama ben burda olmatan mutluyum

bak yınede bı umut dıyoruz umARIM CANIM AMA COK FAZLA KENDINI DINLEME DICEM BENDE SENDEN BETERIM YARIN TEST YAPACAM AMA ADET BELIRTILERIUM DE VAR KISMET ARTIK BU LISTEDEN BI HAMIS CIKSIN

Benım temmuzda ıkı sene olacak pco hastasıyım aslında hasyta degılım mutluyum boyle :)

aaaaaammmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin inşalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllah

Kızlar benımkı benı cagrıyo yatmam gerekıyo opuyorum sızlerı ıyı gecelr bana dua edın yarın test yapacam sızlere umut olmak ıstıyorum

3aylıkmı kızım biraz dur ya çok erken gerçi insan evlenince çocuk istiyorda bende 7aylık evliyken doktora gidiyordum 1yıllık evliyim diyordum ama erken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…