martta gün sayanlar buraya

merhaba kızlar benim birgün geçti ama hemen yapmayacağım test

daha 1 gün geçmiş test için çok erken bence idrar testinde hemen çıkmayabilir ama kan testinde kesin çıkar yarın hastaneye gidip kantesti yaptırırsan sonuç belli olur ama idrar testini evde yaparsan kesin sonuç çıkmayabilir

demet sen aşılamamı yaptırdın inşallah tutar bende kasımda yaptırdım amatutmadı birde7 günüm geçti tuttuzannettim seninki inşallah tutar

bende evde test yapmayı düşünmüyrm canıım eğer yarında hastalanmazsam çarşamba giderim hastaneye artık bir kaç gün geçsin bakalım ama çokmerakediyrm deli gibi kendimi dinliyrm:)aslında iyi değil yaptım ama umutlanıp sonucu negatif olması

bende evde test yapmayı düşünmüyrm canıım eğer yarında hastalanmazsam çarşamba giderim hastaneye artık bir kaç gün geçsin bakalım ama çokmerakediyrm deli gibi kendimi dinliyrm:)aslında iyi değil yaptım ama umutlanıp sonucu negatif olması

canım bak işte kendini dinliyomuşsun sakın kendini dinleme herşeyi oluruna bırak 2 gün daha adet olmazsan test yaparsın o zaman

demet yaren beni listeye eklemişsin çok teşekkür ederim :) Arkadaşlar şu kendini dinleme olayı bendede çok oluyo, bide bu hafta çalışmıyorum izinliyim evde olunca insan daha çok kendini dinliyomuş demekki :KK43:

demet yaren beni listeye eklemişsin çok teşekkür ederim :) Arkadaşlar şu kendini dinleme olayı bendede çok oluyo, bide bu hafta çalışmıyorum izinliyim evde olunca insan daha çok kendini dinliyomuş demekki :KK43:

evet bende son zamanlar kafayı yedim vücudma bakıyorum bi değişme var mı diye :roflol:

Aycankaya bende öyleyim, hele göğüslerim uçları acayip genişledi öyle fazla renk değişimi yok ama kocaman ve gerginler hatta parlıyolar öyle çok gerilmişler ki kaydirigubbakcemile3

Aycankaya bende öyleyim, hele göğüslerim uçları acayip genişledi öyle fazla renk değişimi yok ama kocaman ve gerginler hatta parlıyolar öyle çok gerilmişler ki kaydirigubbakcemile3

inşallah hamilesindir benim bu aydan pek ümidim yok hamileysemde bana süpriz olur :eek:

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

4)emeru......14 mart.........?

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart.....?

9)pınar77.........17.......mart

10)demet_yaren.......18......mart

11)candyy.........18.........mart

12)sessizdeniz.....18....mart

13)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

14)betumutlu.....19.....mart

15)safak_d.....19......mart

16)nehir67........21.....mart

17)selma41.......22mart

18)dudu............23......mart

19)burcuuk......23......mart

20)ermaer..........24........mart

21)burcu1507...25......mart

22)hpt_honey......25....mart

23)AYCANKAYA ......27......MART

24)dalia.......29......mart

Evet nagıhancım asılama oldum eger negatıf cıkarsakı ınsallah cıkmaz bıkez daha denıcem

Buarada hıc adet olacakmıs gıbı hıssetmıyorum kendımı yanı sadece gogus uclarım agrıyo onun dısında bı agrım yok arada bı kasık agrım oluyo oda kullandıgım progestron ıcerıklı jelle alakalı sanırım umarım yarın kı test sonucum pozıtıfdır

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

4)mıtharas......16......mart......?

5)prenses_ırem ......16....mart......?

6)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

7)canangezer..........16.......mart.....?

8)pınar77.........17.......mart

9)demet_yaren.......18......mart

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)safak_d.....19......mart

15)nehir67........21.....mart

16)selma41.......22mart

17)dudu............23......mart

18)burcuuk......23......mart

19)ermaer..........24........mart