martta gün sayanlar buraya

cumartesi sabahı test yapıcaktım ya sabahı bekleyemedim saat dörtte uyandım yarım saat yatakta döndükten sonra eşiminde uyuyamadığını anlayınca kalktım testi yaptım 2. çizgiyi gördüm çok koyu değildi ama görünüyordu tabi sonra sabah akadar uyuyamadık sabah hemen gidip kan testi verdim 3 saat geçmek bilmedi sonucum 275 çıktı doktorumu aradım değerin iyi haftaya gel bakalım dedi ama ben hala tam sevinemiyorum zaten kimseyede daha söylemedik bi şey olucak diye korkuyorum umurım herşey yolunda gider. bu arada sen test yaptır demeseydin ben daha erteliycektim desteğin için çok teşekkür ederim :Saruboceq: :nazar:

çok sevindim :dance: inşallah herşey yolunda gider ve bebişini sağlıklı bi şekilde kucağına almayı Allah nasip eder:Saruboceq: :Saruboceq: bende eğer inşllah hamile kalırsam bebeğimi ultrasonda görmeden kimseye bişey söylemek istemiyorum ama burda size size söylerim sizinle paylaşırım

çok sevindim :dance: inşallah herşey yolunda gider ve bebişini sağlıklı bi şekilde kucağına almayı Allah nasip eder:Saruboceq: :Saruboceq: bende eğer inşllah hamile kalırsam bebeğimi ultrasonda görmeden kimseye bişey söylemek istemiyorum ama burda size size söylerim sizinle paylaşırım

umarım bi terslik olmaz allah sanada en kısa zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin.
evet insan söylemeye çekiniyor boşuna umutlandırmamak için. ben annemin tepksini çok merak ediyorum ama ilk torun olacağı için ufaklığı görmeden söylemek istemiyorum.

umarım bi terslik olmaz allah sanada en kısa zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin.
evet insan söylemeye çekiniyor boşuna umutlandırmamak için. ben annemin tepksini çok merak ediyorum ama ilk torun olacağı için ufaklığı görmeden söylemek istemiyorum.

inşallah :Saruboceq:
benim annemin 2. torunu olucak çünkü ablamın 1 tane oğlu var 2.5 yaşında ama kayın validem ve görümcem çok svinir çünkü evlendiğimizden beri biri torun diyo diğeri ben hala olmak istiyorum diyo başka demiyolar :eek:klava:

Dün kayınvalidem, görümcem ,eşi, çocuğu yemeğe geldi.Gündüz temizlik yemek yaptım.Kayınvalidem gece kaldı bizde.Suyunu bile benden istiyo.benneyaptımki Sabah tekrar görümcemler, kayınpederim,eşimin amcası kahvaltıya geldiler.canım çıktı.Belim cok fena ağrıyorsenağlama belli deil ama hamileysem bebeğimi yorduysam çok üzülürümsenağlama Neden her seyi gelinlerden bekliyorlar.Tek yardım eden canım eşimdi bana:bbo:

Dün kayınvalidem, görümcem ,eşi, çocuğu yemeğe geldi.Gündüz temizlik yemek yaptım.Kayınvalidem gece kaldı bizde.Suyunu bile benden istiyo.benneyaptımki Sabah tekrar görümcemler, kayınpederim,eşimin amcası kahvaltıya geldiler.canım çıktı.Belim cok fena ağrıyorsenağlama belli deil ama hamileysem bebeğimi yorduysam çok üzülürümsenağlama Neden her seyi gelinlerden bekliyorlar.Tek yardım eden canım eşimdi bana:bbo:

evet geçen gün banada ben hastayım diye geldiler yumurtalıklarımda iltihap vardı yatıyodum akşam oldu yemek falan hazırladım bana sadece eşim yardım etti görümcem benden 1 yaş küçük afedersiniz öküz gibi oturdu hiç bana yardım etmedi göya hasta ziyaretine geldiler sadece eşim yardım etti kayın validemde çok az yardım etti bide sonra torun diyolar sanki o doğurucak o büyütücek anca gelicek çocuğu mıncıklayıp beni sinir edicek senağlama :eek:klava: :mymeka:

Güya hasta ziyaterine geldiler değilmi:eek:klava:iyice yormuşlar. kayınvalidem kayınpederim buraya görümcemlerin işi için geldiler ama bizde toplanıldı yinefisfisfis Yardım etseler neyse.Yarıma ihtiyacım olduğunu bir eşim anlıyor yüzüme bakıyor güleyim diye canım benm:asigim:belim öyle ağrıyorki..Bide belim ağrıdı diyince sende bel fıtığımı var diyo kayınvalidem.:1shok: tövbe tövbeee sanki sadece ozman ağrır.

Güya hasta ziyaterine geldiler değilmi:eek:klava:iyice yormuşlar. kayınvalidem kayınpederim buraya görümcemlerin işi için geldiler ama bizde toplanıldı yinefisfisfis Yardım etseler neyse.Yarıma ihtiyacım olduğunu bir eşim anlıyor yüzüme bakıyor güleyim diye canım benm:asigim:belim öyle ağrıyorki..Bide belim ağrıdı diyince sende bel fıtığımı var diyo kayınvalidem.:1shok: tövbe tövbeee sanki sadece ozman ağrır.

valla ya bunlar insanı deli eder delikafadulden buaradaa geçmiş olsun canım :teselli:

Allah kısmet ederdeoğlum olursa ben o uyuz kayın validelerden olmuycam gelinim benim için melek kayınvalide diyck :roflol:

Allah kısmet ederdeoğlum olursa ben o uyuz kayın validelerden olmuycam gelinim benim için melek kayınvalide diyck :roflol:

kaydirigubbakcemile3 İns. canım ins.:Saruboceq:.biz onların oğullarından da küçüğüz bunu böyle bir düşünseler.-tatlicadiarzu- Melek kayınvalide seniii:roflol:

2 günüm kaldı ama göğüslerimdeki acı azaldı:1no2:

olsun canım sen yinede ümidini yitirme ama mümkün olduğunca hamilelik belirtilerini düşünme ne kadar kendini yoklarsan o kadar ağrın olur buaralar stres yapmmay çalış inşallah hamilesinidr :Saruboceq:

cumartesi sabahı test yapıcaktım ya sabahı bekleyemedim saat dörtte uyandım yarım saat yatakta döndükten sonra eşiminde uyuyamadığını anlayınca kalktım testi yaptım 2. çizgiyi gördüm çok koyu değildi ama görünüyordu tabi sonra sabah akadar uyuyamadık sabah hemen gidip kan testi verdim 3 saat geçmek bilmedi sonucum 275 çıktı doktorumu aradım değerin iyi haftaya gel bakalım dedi ama ben hala tam sevinemiyorum zaten kimseyede daha söylemedik bi şey olucak diye korkuyorum umurım herşey yolunda gider. bu arada sen test yaptır demeseydin ben daha erteliycektim desteğin için çok teşekkür ederim :Saruboceq: :nazar:

canım gözün aydınnaniknanik çok sevindim allah kucağına kovuştursunŞeniz :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım gözün aydınnaniknanik çok sevindim allah kucağına kovuştursunŞeniz :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

amin teşekkür ederim ama görmeden inanamıyorum içim kıpır kıpır ama kendimi fazla kaptırmak istemiyorum olumsuz bir şey olursa çok üzülürüm diye cumartesiye kadar sabredicez artık allah isteyen herkezi çok bekletmeden sağlıklı bebişlerine kavuştursun

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart

2)aslı_ist...........14.......mart

3)cıcekcık.........14.........mart

4)mıtharas......16......mart

5)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart

6)canangezer..........16.......mart

7)pınar77.........17.......mart

8)demet_yaren.......18......mart

9)candyy.........18.........mart

10)sessizdeniz.....18....mart

11)nehir67........21.....mart

12)selma41.......22mart

13)dudu............23......mart

14)ermaer..........24........mart

15)AYCANKAYA ......27......MART

YA KIZLAR UMMUHAN ASLI VE CICEKCIKTEN HABER ALAN VARNMI TEST YAPTILARMI SONUCLAne acaba hamıslermı

X